Jak zrozumieć sympatię dojrzałego mężczyzny?

jak zrozumieć sympatię dojrzałego mężczyzny

Daleko nie wszyscy mężczyźni spieszą przyznawać się w delikatnych uczuciach, które oni mają do kobiety. Przyczyną temu może być wstydliwość, czy niepewność siebie. Im starsi stają się przedstawiciele silnej płci, tym powścigliwszy oni są w przejawie swoich emocji. Ale prawdziwa kobieta jest zobowiązana znać odpowiedź na pytanie - jak zrozumieć sympatię dojrzałego mężczyzny? Zrobić to nie tak już skomplikowano, należy po prostu uważnie za nim obserwować.

W czym wyraża się sympatia mężczyzny do kobiety?

Oznaki sympatii mężczyzny eleganckiego wieku dużo w czym są podobne z tym, jak wyrażają swoje odczucia młodsi przedstawiciele silnej płci. Tylko tu jest znacznie mniej skandalicznego zachowania i egzaltacji. Więcej pewności, godności i pięknych gestów.

Oznaki utajonej sympatii mężczyzny do kobiety są następujące:

  1. On jawnie wydziela was z tłumu, ożywia się przy waszym pojawieniu, zaczyna opowiadać dowcipy, głośniej mówić, nieświadomie powraca się do was twarzą i rzuca prywatne poglądy.
  2. Jeżeli spotka was, on zaczyna automatycznie poprawiać mankiety koszuli, krawat, włosy, bawić się guzikiem, zegarem, itp.
  3. Przy każdym spotkaniu on będzie rzucał na was poglądy od stóp do głowy, jeśli źrenice rozszerzyły się – bardzo mu się podobacie.
  4. Stara się dotknąć do was, sam tego nie uświadamiając – poprzeć za łokieć, podać rękę, żeby pomóc wstać, itp.
  5. Kwapi się oddać swoją marynarkę, jeśli zauważa że wam chociaż trochę jest zimno.
  6. Przy rozmowie z wami w jego głosie prześlizgują aksamitne miękkie nutki i on gwałtownie odzywa się, jeśli w tym momencie jego odwleka ktoś inny.

Jak przejawia się sympatia mężczyzny dojrzałego wieku?

Sympatię dojrzałego mężczyzny można wyznaczyć za powyżej wspomnianymi oznakami, ale nie wykluczone, że wpatrywać się do charakteru waszych relacji zdarzy się uważniej.

Jeśli chcecie poznać, jak taki mężczyzna przejawia sympatię, to warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to jak on porusza się. Na przykład jeśli on przypadkowo zobaczył was na ulicy i od razu skierował się do waszej strony, to jest wierna oznaka jego wyjątkowego stosunku.

Dojrzały mężczyzna jest bardzo doświadczony i nierzadko z lekka zawiedziony w relacjach. Stąd jego chłód i dyskrecja. Toż jeśli przy waszym pojawieniu w jego oczach pojawiają się iskry i on chociażby trochę ożywia się, to wierna oznaka jego sympatii. Ten sam wniosek można wyciągnąć jeśli on wytrwale będzie zakończać wasze próby flirtu z drugimi mężczyznami, nieświadomie stanie zagradzać was od ich poglądów, będzie pragnął zająć całą waszą uwagę.

 
Powiązane artykuły:
Jak zakochują się mężczyźni?
Zakochanie u mężczyzn nie tak jest spontaniczne jak u przedstawicielek płci pięknej. Uczucia u nich powstają stopniowo w trakcie analizy własnych odczuć do kobiety. W tym artykule spróbujemy rozewrzeć sekret tego jak zakochują się mężczyźni.
Ciekawe fakty o mężczyznach – co ukrywa się pod maską męskości?
Mówią, że kobiety i mężczyźni – to ludzie "z różnych planet", jest na tyle różna ich percepcja świata; przy czym niektóre inności oburzają, drugie – dziwią. Lecz większość pokazują, że mężczyźni są ciekawi.
Kim jest pantoflarz?
Słowo "pantoflarz" ma niektóry negatywny podtekst, opisując człowieka,sobie nienależącego, bezwolnego, takiego co znajduje się pod naciskiem cudzej woli. Jednak nie warto zapominać, że chodzi o mężczyznę, przedstawiciela silnej połowy ludzkości.
Psychologia mężczyzny w wieku 40 lat – o czym powinny wiedzieć kobiety?
W wieku 40 lat wielu mężczyznom przychodzi uświadomienie, że już pół życia przeżyte i być może nic niezwykłego i dobrego więcej nie stanie się. W tym artykule potraficie znaleźć informację o psychologii mężczyzny do 40 lat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty