Jak zwiększyć piersi bez operacji?

jak zwiększyć piersi bez operacji

Teraz internet pstrzy obietnicami opowiedzieć o tym, jak zwiększyć rozmiar piersi bez operacji. Tak, czyżby w ten sposób można szybko powiększyć biust, przy czym nie jakoś, a prawie na kilka rozmiarów? Na żal, sposobów domowego zwiększenia piersi na kilka rozmiarów bez operacji nie ma, inaczej kliniki plastycznej chirurgii dawno by zbankrutowały. Lecz dostać piękne piersi bez operacji jednak być może, tylko ponad wyników czekać nie trzeba. Rozpatrzmy najbardziej rozpowszechnione metody.

Kremy i żele

One zawierają fitoestrogeny i dokładki, przyśpieszające przemianę materii i takie, co zabezpieczają przypływ krwi. Piersi rzeczywiście z lekka zwiększają się, lecz to warunkuje się nie wzrostem, a naciekiem. Także po wstrzymaniu użycia tych preparatów, wszystko wróci na kręgi swoje.

Próżniowy masaż

Przy aparatowym próżniowym masażu krew podlewa do piersi, wywołując jej naciek. Efekt od tej procedury trzyma się w ciągu 1-3 tygodni. Żeby podtrzymywać taką formę procedurę zdarzy się powtarzać. Lecz po takim masażu piersi stają się bardzo wrażliwymi, w pewnych wypadkach chorobliwymi. Ta że przeprowadzać warto tylko dla utworu jednorazowego wrażenia, a w żaden sposób niestale. I czynić tą procedurę lepiej w salonie, a nie za pomocą domowych aparatów.

Diety

Jedno z metod domowego zwiększenia piersi bez operacji jest dotrzymanie pewnej diety. Doradzamy jeść fitiestrogeny, co zawierają - bobowe, zbożowe kultury, owoce i zazwyczaj kapusta. Skuteczność tej metodyki udowodnić jak długo jeszcze nie potrafiły, prawda i szkody od jej też nie ma. Tym więcej, że lekarze mówią, że zaważyć w ten sposób na wzrost mlecznych gruczołów można tylko w moment ich kształtowania, tak że paniom starszego wieku ta metoda da dla organizmu tylko ogólną korzyść, jak od użytku roślinnego pokarmu. Jest jeszcze wesoły wariant z wchłaniania surowego ciasta, drożdży i piwa. Te sposoby też mogą pomóc tylko dziewczynkom-nastolatkom i to piersi wzbiorą razem z ogólną masą ciała. A kobiety starszego wieku ryzykują tylko nabrać zbędną wagę, w żaden sposób nie poprawiwszy stanu części ciała, dla której wszystko wszczynało się. A piwo w zasadzie dla żeńskiego organizmu nie jest pożyteczne, ponieważ ono negatywnie wpływa na możliwość wynosić i narodzić zdrowe dziecko.

Ludowe środki

Warto zadać na forum pytanie "Jak zwiększyć piersi bez operacji"? i tu posypują się różne rady ze sposobami dosięgnąć pożądanego efektu, pewne z których nie tylko nie przynoszą korzyści, ale i szkodzą. Do takich rekomendacji można odnieść sposoby z jodową siatką i gorczycznikami. Piersi – mogą nabrzęknąć kosztem przypływu krwi, lecz spalona skóra urody nie doda w żadnym wypadku. Do ludowych sposobów zwiększenia piersi bez operacji odnoszą się rady pić wywary różnych traw, czy wcierać do skóry piersi napary na ich podstawie. Zdawałoby się, która szkoda może być od traw. I w zasadzie żadnego, sparzyć własnoręcznie zebrane trawy (czy kupione w aptece), takie same, co i w składzie aptecznych herbat. Lecz stosować też należy z obawą, ponieważ przyjęcie wywarów niektórych traw do trwałego stosowania jest przeciwwskazane (na przykład lniane nasienie). A jeszcze popadają się dość dziwne rekomendacje po przygotowywaniu naparów z trujących roślin, na przykład cykuty. Również ludowe przepisy warto stosować z dużą ostrożnością – zdrowie jest o wiele droższe.

Fizyczne ćwiczenia

jak zwiększyć piersi

Jeśli człowieka, który lubi uprawiać sport spytać "Jak zwiększyć piersi bez operacji"?, to wam pilnie polecą odwołać się do sali gimnastycznej. Lecz napompować można mięśnie, a nie mleczne gruczoły. Także sport - bardzo pożyteczna dla jędrności piersi, lecz bez fanatyzmu. Umocnić, podciągnąć, ukształtować pięknej – całe to pod siłę sportu, lecz zrobić górną część kadłuba, podobnemu biustu Pameli Anderson, nigdy. Jeśli rozstrzygnęły polepszyć wygląd zewnętrzny piersi (a nie zwiększyć na 2 rozmiary), to wam pomogą wyciskania od opór różnej wysokości, ćwiczenie ze zbiorczymi przed piersiami dłońmi i wymieniającym się naciśnięciem jeden na jeden i ćwiczenia z hantlami.

 
Powiązane artykuły:
Kilka bardzo skutecznych porad na zmniejszenie piersi
Na świecie żyją takie dziewczyny i kobiety, które gromadzą pieniądze na plastycznego chirurga nie po to, żeby zrobić swoje piersi większymi, a przeciwnie, chcą je zmniejszyć. Ten problem omówimy w naszym dzisiejszym materiale.
Jak pozbyć się rozstępów na piersiach?
Rozstępy mogą zepsuć kogokolwiek, nawet nieprawdopodobnie piękne piersi. Na szczęście wszystko można skorygować. W nowym materiale opowiemy o domowych i salonowych sposobach walki z rozstępami na piersi.
Podniesienie biustu za pomocą nici
Podciąganie piersi trzeba przedstawicielkom płci pięknej, u których biust utracił prężność po karmieniu, czy drastycznym odchudzaniu. Lifting za pomocą nici idealnie podchodzi w jakości rozwiązania tego problemu.
Jak zrobić piersi prężnymi?
Nie jest tajemnicą, że o wiele ważniejszym wskaźnikiem piękności żeńskich piersi jest nie rozmiar, a jej forma. Także jeśli przyroda nie obdarzyła was "wybitnymi", mlecznymi gruczołami warto pomyśleć o tym, jak zrobić piersi prężnymi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty