Jak zwiększyć usta domowymi sposobami - rozpatrzymy kilka skutecznych sposobów

jak zwiększyć usta domowymi sposobami

Po to, żeby zwiększyć usta nieobowiązkowo musisz iść pod nóż chirurga plastycznego. Takie operacje mają wiele niedociągnięć, a co najważniejsze, to jest dość wysokie ryzyko tego, że wynik nie spełni twoich oczekiwań. Więc jeśli nie masz możliwości pójść do najlepszych plastycznych chirurgów świata, to lepiej nie ufać nikomu.Dowiedz się jak zwiększyć usta domowymi środkami bez operacji.

Jak samej można zwiększyć usta?

Należy zauważyć, że istnieją dwie drogi jak można samodzielnie w domu zwiększyć usta. Pierwsza metoda ma na myśli realne zwiększenie ust. Czyli usta można zwiększyć za pomocą ćwiczeń i maseczek. Drugi sposób jest oparty na metodach jak optycznie powiększyć usta (stosując środki kosmetyczne). Porozmawiamy dokładniej o każdym z możliwych sposobów zwiększenia ust w domu.

Zaczniemy pewnie z pierwszej grupy metod.

Oferujemy twojej uwadze kompleks ćwiczeń skierowanych na zwiększenie rozmiaru ust:

 1. Wyciągnij usta do przodu tak daleko, jak tylko potrafisz. Zamykaj je. W tym samym czasie musisz czuć napięcie w ustach, policzkach, kościach policzkowych i drugich częściach skóry twarzy. Potem wracaj ustami do wyjściowego położenia i rozluźnij mięśnie twarzy.
 2. Wodzimy zamkniętymi ustami na prawo i na lewo. Opisuj nimi ósemkę i literę О. Powtórz te działania, ale tylko z wyciągniętymi do przodu ustami. Wróć do wyjściowego położenia i daj mięśniom twarzy odpocząć.
 3. Otwórz usta tak szeroko jak tylko potrafisz i wysuń język (też maksymalnie). Zatrzymaj się w tym położeniu na kilka sekund i wracaj do wyjściowego położenia. Rozluźnij mięśnie twarzy.
 4. Nabierz pełne usta powietrza (niektóre preferują wykonywać to ćwiczenie z wodą, jednak to całkiem nie obowiązkowo, z powietrzem jest wystarczająco) i wypuszczaj go przez usta tak, by twoje usta drżały (jeśli w ustach będzie woda, to ona rozbryzga się w drobny kurz, tak kiedyś nasze mamy nawilżały bieliznę przed prasowaniem).
 5. Gwiżdż. Koniecznie pogwizdywać jakąkolwiek melodię, żeby przeplatały się dźwięki, i odpowiednio było napięcie w ustach.
 6. Śpiewaj samogłoski. Najpierw tak po prostu, potem otwórz usta bardzo szeroko. A po tym wyciągnij usta do przodu i znów zaśpiewaj wszystkie samogłoski. Odpocznij.

Teraz porozmawiamy o specjalnych maseczkach, które pozwalają zwiększyć usta w domu.

Składniki dla maseczki:

 • 1 łyżeczka miodu;
 • 1 łyżeczka cukru;
 • 1 łyżeczka soku z cytryny;
 • 1 łyżeczka wazeliny (lub innego bardzo tłustego kremu);
 • 0,5 łyżeczki gliceryny.

Przygotowywanie

Wszystkie składniki umieszczamy do pojemnika i podgrzewamy na wodzie w ciągu 5-7 minut cały czas mieszając. Ostudzamy otrzymaną maseczkę do temperatury ciała i nanosimy na 15 minut na usta. Potem zmywamy maseczkę chłodną wodą. Wynik trzyma się kilka godzin. Istnieje również myśl, że większość ustom można nadać za pomocą naniesienia na nich miodu, naparu z papryki, czy kontrastowym prysznicem (wymieniające okłady lodu i gorącej wody). Jednak takie metody dają niedługotrwały wynik.

Jak optycznie zwiększyć usta?

Są takie sposoby, które pozwalają zwiększyć usta za pomocą makijażu. W arsenale u nowoczesnej dziewczyny zawsze znajdzie się para sprawdzonych środków dla zwiększenia objętości ust. I najczęściej do nich jak zwiększyć ustaodnoszą się błyszczyki. Jeśli w skład błyszczyku wchodzi kwas hialuronowy, silikon czy kolagen, to takie środki dość dobrze optycznie zwiększają usta. Ale i cena tych kosmetyków jest trochę wyższa niż zwyczajna.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na taki błyszczyk do ust, to osiągnąć dobrego wyniku potrafisz i za pomocą jeszcze jednego malutkiego sekretu. Przed naniesieniem szminki podkreśl kontur ust ołówkiem, przy tym delikatnie malując skórę wokół ust. Potem nanoś szminkę, a z góry błyszczyk. Po tym weź drugi błyszczyk kilka odcieni jaśniejszy, czy całkiem przejrzysty i nanieś go na środku ust. To pozwoli optycznie zrobić usta większymi.

 
Powiązane artykuły:
Naucz się używać szminki, błyszczku i kredki – jak poprawnie malować usta?
Nawet moja babcia uważa, że u kobiety obowiązkowo powinny być pomalowane wargi, chociaż w jej wieku mało kto uważa się za kokietki. A wiecie jak nanieść makijaż na usta wykorzystując przy tym różne kosmetyczne środki?
Kształt ust a charakter – o czym świadczą nasze usta?
Czy wiecie, że przeprowadziwszy analizę rysów twarzy człowieka można dużo powiedzieć o manierze zachowania i nawet o stanie zdrowia? Nazywa się to uczenie fizjonomika. Dalej chcemy zaznajomić was z jej sekretami.
Kilka skutecznych sposobów, jak zrobić usta bladymi
Wiele kobiet starają się nadążyć za modą i zawsze być w nurcie nowości, bądź to ostatnie kolekcje, czy tendencje w makijażu. Właśnie dlatego tematem materiału były sposoby, za pomocą których możecie zrobić wargi bladymi.
Cienkie usta – sposoby na ich zwiększenie
Macie kompleksy dotyczące cienkich warg? Przeczytajcie nasz materiał i przekonajcie się, że jesteście atrakcyjne i seksualne. W artykule są opisane efektywne sposoby i technika makijażu dla wizualnego zwiększenia warg.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty