Jaki biust podoba się mężczyznom?

jaki biust podoba się mężczyznom

Pytanie, jaki biust podoba się mężczyznom, martwi wszystkie kobiety bez wyjątku, ponieważ nie jest tajemnicą, że podczas znajomości ich wzrok jest skierowany właśnie na tę część ciała, więc jego kształt i rozmiary mają ogromne znaczenie. Z tego więc powodu kobiety zakładają bieliznę korygującą, a niektóre udają się do bardziej kardynalnych zabiegów, w tym też operacji plastycznych. Jednak czy to jest na tyle istotne dla mężczyzn?

Dlaczego mężczyznom podoba się biust damski?

Niektórzy naukowcy-psychologowie uważają, że delikatne odbieranie danej części ciała jest zakładane jeszcze w wieku niemowlęcym, gdy dla noworodka ona była wszystkim – i źródłem odżywiania i środkiem zabawy i synonimem opieki. Danego typu pierwsze wrażenia pozostają w podświadomości i po upływie lat są powodem do sakralnego stosunku do biustu, można powiedzieć, że mężczyźni odbierają go jako jakieś bóstwo. Głaskają go językiem i ustami i doznają po prostu nieziemskich odczuć, gdy widzą jak to się podoba kobiecie.

Jeśli chodzi o rozmiar to każdy ma własne upodobania. Wiele kobiet interesuje pytanie, dlaczego mężczyznom podoba się duży rozmiar biustu, jednak na podstawie danych statystycznych takich jest około 10%. Być może po raz kolejny jest winna podświadomość i instynkt przedłużenia gatunku z tą kobietą, która będzie mogła wykarmić całe potomstwo, dzięki dużemu biustowi i dużej ilości mleka. Mówiąc o tym, jaki rozmiar biustu podoba się mężczyznom, warto podkreślić, że odpowiedź na to pytanie w dużej mierze określa moda i z wychwalanie się przed kolegami, niby moja kobieta ma największy biust i to jest super.

Jednak większa część przedstawicieli silnej połowy człowieczeństwa zgadza się co do tego, że biust powinien być jędrny, akuratny, o ładnych kształtach, a rozmiar – to dane natury, o których nie należy się sprzeczać i coś zmieniać. Dlatego na pytanie, czy mężczyznom podoba się maleńki biust, nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Jeśli to jest biust ukochanej kobiety, to dla mężczyzny nie jest istotne, jakim on jest.

 
Powiązane artykuły:
Jakie dziewczyny podobają się mężczyznom?
Wiele kobiet chciałoby znać, jaką trzeba być, żeby podobać się mężczyznom, lecz tu nie ma jakichkolwiek konkretnych szablonów i standardów. W jakimkolwiek wypadku kobieta musi szczerze interesować się partnerem i mieć pragnienie zrobić go szczęśliwym.
Oznaki niezadbanej kobiety według mężczyzny
Wiele kobiet mogą stracić na stworzenie swojego obrazu dużo pieniędzy i czasu, nie zwracając uwagi na ważne detale, które psują cały wygląd zewnętrzny. W tym artykule potraficie znaleźć informację o oznakach niezadbanej kobiety według mężczyzny.
Dlaczego mężczyznom podobają się pończochy?
Mężczyznom podobają się pończochy na kobietach, ponieważ taka bielizna rzuca wezwanie i mężczyzna nie może jego nie przyjąć. Kobieta w pończochach wygląda nie tylko seksualnie – ona nawet zmienia swoje zachowanie.
Kobieta po 50 według mężczyzny – jakie są wady i zalety tego wieku?
Kobieta po 50 według mężczyzny – jakie są wady i zalety tego wieku? Ktoś mówi, że w wieku 50 lat życie dopiero się rozpoczyna, a ktoś uważa, że to jest takiego typu się znęcanie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty