Jaki seks lubią mężczyźni?

jaki seks lubią mężczyźni

Seks jest nieodłączną częścią stosunków miłosnych. Intymna bliskość ma szczególne znaczenie dla przedstawicieli płci silnej. Aby sprawić przyjemność swemu ukochanemu, zadowalając ową naturalną potrzebę męską i zostać jeszcze bardziej pożądaną, być może należy coś zmienić w łóżku. W tym celu przede wszystkim musisz zrozumieć, jaki seks najbardziej lubią mężczyźni.

Jaki rodzaj seksu lubią mężczyźni?

Przede wszystkim młodzi ludzie chcą widzieć w łóżku nieskrępowaną i pewną siebie dziewczynę. Dlatego aktywność i inicjatywa partnerki zawsze jest mile widziana. Wyjątkiem mogą być gry rolowe, gdy pasywność jest podstawą gry.

Nie jest tajemnicą, że faceci lubią podziwiać nagie ciało kobiety. Dlatego dziewczyna podczas stosunku płciowego nie powinna się wstydzić, przykrywać ciało kołdrą lub wyłączać światło. Zazwyczaj to bardzo się nie podoba facetom. W wyniku tego partnerzy nie mogą się rozluźnić i czerpać zadowolenie z procesu.

Wyniki niektórych sondaży świadczą o tym, że faceci kategorycznie nie lubią, gdy ich partnerka podczas seksu milczy. Jana rzecz, wariackie krzyki też mało komu się podobają. Jednak przyjemne stękanie nie tylko pobudza jeszcze więcej, ale również daje do zrozumienia, że on wszystko robi dobrze i sprawia przyjemność swojej partnerce.

Zadając pytanie, jaki seks lubią mężczyźni, warto podkreślić, że przedstawiciele płci silnej wolą różnorodność w życiu intymnym. Dlatego nie zadowala ich jedynie pozycja misjonarska. Również bardzo jest istotne miejsce, wybrane do uprawiania seksu. Mężczyznom się podoba wypróbowanie różnych nowych miejsc i realizowanie własnych fantazji.

Dlaczego mężczyźni lubią ostry seks od tyłu?

Zgodnie ze swoją naturą, mężczyźni chcą być silniejszymi i dominować nad swoją partnerką nie tylko w życiu, ale również podczas seksu. Ostry seks – potwierdzenie tego faktu.

Pozycja na pieska jest jedną z ulubionych przez wielu mężczyzn. Ponieważ właśnie w tej pozycji on może kontrolować cały proces i czuć się głównym. Seks w takiej pozycji daje możliwość facetowi podziwiać pośladki partnerki, co dodatkowo pobudza. Również pozycja od tyłu jest swoistym aktem zaufania od strony partnerki.

Oprócz tego pozycja jest dosyć uniwersalna. Nie potrzebuje specjalnego przygotowania i jest odpowiednią do uprawiania stosunku płciowego w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

 
Powiązane artykuły:
10 oznak tego, że pilnie potrzebujesz seksu
Są niektóre oznaki, które mogą symbolizować o tym, że wam jest potrzebny seks. To mogą być przemiany w humorze, stanie zdrowia i wyglądzie zewnętrznym.
Psychologia seksualności – seksualne kobiety i mężczyźni
Ten artykuł jest poświęcony psychologii seksualności jak żeńskiej, tak i męskiej i co przedstawicieli obu płci uważają za seksualność w zależności niektórych indywidualnych właściwości.
Popęd seksualny – czym jest libido?
Seksualny popęd u mężczyzn i kobiet powstaje po różnemu i ma swoje właściwości. O popędzie i o tym, którymi sposobami można go wzmocnić, opowiemy w tym artykule.
Jaki hormon odpowiada za libido u kobiet?
Zdarza się, że kobiety skarżą się na obniżenie libido, przy czym jawnych psychologicznych przyczyn do tego, zdaje się, nie ma. Kochanek znajduje się obok, lecz do niego nie ciągnie. Co to: przemęczenie, koniec miłości, czy hormonalna usterka?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty