Jakie komplementy lubią mężczyźni?

jakie komplementy lubią mężczyźni

Wydaje się, że nawet w elementarzu znajduje się odpowiedź na pytanie, czy mężczyźni lubią, gdy im mówią komplementy. Po prostu nie mogą żyć bez pochlebiania, które jest uznaniem ich umiejętności, uzdolnień i w ogóle wyjątkowości. A szczególnie to jest przyjemne, gdy wszystkie sukcesy zauważa jego ukochana kobieta.

Jakie komplementy lubią mężczyźni?

Nie zważając na to, że wszyscy mężczyźni lubią pochlebianie, jednak należy to robić umiejętnie. Na przykład takiego typu słodkie wyrazy jak "zajączek", "koteczek", które bardzo się podobają kobietom, będą odbierane przez mężczyznę jako czynnik podrażniający, chociaż i odrobinę przyjemny. Rzeczywiście, co powinno być w głowie u kobiety, która nazywa faceta, wzrost, którego sięga 2 metrów, a waga 100 kg słodkim koteczkiem? Niezłe maleństwo! Żadnemu mężczyźnie nie spodoba się takiego typu łagodne przezwisko, ponieważ u każdego w kodzie genetycznym jest zapisane dążenie do ochrony i przewagi nad innymi. Więc jeśli się zastanawiasz nad tym, jakie komplementy podobają się facetom, mów to co będzie podkreślać jego przewagę. Dla wygody wszystkie komplementy można podzielić na kilka grup.

  1. "Jesteś taki silny". Być może ci się wyda, że owy komplement jest nieco specyficzny, jednak można go powiedzieć jak trenerowi na siłowni z wyrzeźbionymi mięśniami, tak i delikatnemu chłopakowi, który otworzył butelkę z wodą mineralną, którą nie potrafiłaś otworzyć.
  2. "Jesteś taki mądry". Jakie komplementy lubią mężczyźni, które nie mogą się pochwalić swoim stanem fizycznym? Jasna rzecz, że będą w zachwycie od podkreślania ich szczególnych zdolności umysłowych. Nie jest zbyt istotne, że wygrywasz w szachy, daj mu możliwość chociażby na początku poczuć własną przewagę.
  3. "Jest mi z tobą dobrze". Mężczyznom podobają się komplementy, w których podkreślasz jego zalety. Owszem, nie jest nominantem nagrody Nobla, potrafi podnieść tylko bardzo maleńkie ciężarki, ale być może posiada inne zalety, dzięki którym wspaniale spędzasz z nim czas. Musisz jedynie je odnaleźć i koniecznie powiedzieć mu o tym.
  4. "Pożądam ciebie". Najbardziej udany wariant, który zdobędzie serce każdego mężczyzny, nawet tego, który w wieku 30 lat mieszka z mamą i dobrze czyta jedynie czaty w online grach. Owy komplement również działa na macho. Najgłówniejsze to dokładnie przemyśleć własne działania po tym, gdy go powiesz.

Jeśli dotychczas zastanawiasz się nad tym, czy lubią mężczyźni, gdy im mówią komplementy, to być może po prostu nie umiesz dobierać odpowiednie słowa? Więc właśnie nadszedł czas na wzbogacenie zasobu słownictwa, również warto nieco poćwiczyć intonację przed lustrem, ponieważ czasami można nazwać go wariantem w taki sposób, że będzie cię ubóstwiać w ciągu całego życia.

 
Powiązane artykuły:
Jak przyciągnąć uwagę faceta, który tobie się podoba?
Przy sympatii do mężczyzny kobieta zawsze chce przyciągnąć do siebie jego uwagę. W tym artykule opowiada się o tym jak poprawnie to zrobić i jaką chytrością skorzystać się, żeby przyciągnąć uwagę faceta.
Co robić, jeśli się zakochałaś w żonatym mężczyźnie?
Miłość nie poddaje się zdrowemu rozsądkowi, a przychodzi kiedy jej zachce się i obiektem miłości może stać się lada kto. W tym artykule opowiemy, co robić jeśli kobieta zakochała się w żonatym mężczyźnie.
Jak podobać się mężczyznom? Psychologia
Żeby podobać się mężczyznom, należy być prawdziwą kobietą - kobiecą, miękką i dobrą. Wykazywać do partnera prawdziwą ciekawość, śmiać się nad jego dowcipami i dawać mu zrozumieć, że on jest najlepszy w świecie.
Jak sprawić, aby mężczyzna ciebie pokochał?
Czasy kiedy rycerze zdobywali kobiety już dawno przeszły i dzisiaj częściej kobiety zastanawiają się nad tym, jak podbić serce swojego wybrańca. W tym artykule potraficie znaleźć rady, które pomogą wywołać u mężczyzny miłość.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty