Jednoczesny orgazm – jak tego doświadczyć?

jednoczesny orgazm

Każda para wcześniej czy później pragnie do tego, aby doświadczyć jednoczesnego orgazmu. Czasami owe życzenie staje się najgłówniejszym celem ich życia seksualnego. Niektórzy uważają, że jednoczesny orgazm jest czymś normalnym. Istnieje wiele mitów na ten temat.

Czym jest jednoczesny orgazm?

Zapoznajmy się bardziej szczegółowo z tym, czym jest jednoczesny orgazm i w jaki sposób można go doświadczyć.

Gdy społeczeństwo zrozumiało, że kobiety podobnie jak i mężczyźni mają prawo na osiągnięcie szczytu zadowolenia w czasie seksu, powstał mit o tym, że jednoczesny orgazm jest obowiązkowym wskaźnikiem seksualnej kompatybilności partnerów.

Seksuologowie twierdzą, że rzeczywiście jednoczesna seksualna kulminacja dostarcza największe zadowolenie obu partnerom, jednak nie jest obowiązkową w życiu seksualnym. Osiągnąć tego jest dosyć trudno.

Gdy faceta prześladuje myśl o tym, jak jednocześnie doświadczyć orgazmu, to kobiety chcąc -nie chcąc muszą udawać orgazm. A to może prowokować niepotrzebną uwagę do uprawianiu seksu. To psychologicznie blokuję kobietę, nie dając jej możliwości do końca czerpać zadowolenie. Niemniej ważnym problemem pożądania dotyczącym tego jak jednocześnie doświadczyć orgazmu, jest nadmiar zachowania altruistycznego, co rujnująco wpływa na stosunki. Jeden z partnerów bardzo racjonalnie traktuje stosunki, chociaż powinien je przeżywać, czerpać zadowolenie. Gdy jeden z partnerów nadmiernie martwi się o zdrowie innego w łóżku, to może być przyczyną różnych zaburzeń seksualnych.

Jak jednocześnie doświadczyć orgazmu?

Po to, aby jednocześnie doznać orgazmu należy sporo uwagi poświęcić grze wstępnej. Podczas gry wstępnej rób krótkie przerwy. Nie skupiaj uwagi na czymś konkretnym w czasie stosunków seksualnych. Jeśli mężczyzna odczuwa, że przybliża się orgazm, musi opuścić mosznę penisa. Wybierzcie pozycję do seksu. Skup się na różnych częściach ciała.jak otrzymać jednoczesny orgazm Najgłówniejsze w tej pozycji – pieszczenie łechtaczki, również facet powinien pieścić piersi kobiety. Pozycja misjonarska nie zapewnia doznania orgazmu.

W wypadku, gdy partner odczuwa, że kobieta niebawem doświadczy orgazmu, to musi nasilić ruchy.

Kobieta może kontrolować orgazm, jeśli będzie głaskać własne strefy erogenne. Partner powinien uwzględniać życzenia partnerki. Otóż każda para może doświadczyć jednoczesnego orgazmu. W tym celu należy dokładnie poznać jeden drugiego, przysłuchując się do życzeń partnera.

 
Powiązane artykuły:
3 skuteczne sposoby – jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu?
W odróżnieniu od nas, seks u męskiej połowy ludzkości praktycznie zawsze zakończa się orgazmem. Wyjątek składają tylko problemy ze zdrowiem. Jednak każda z nas chciałaby wiedzieć jak szybko udowodnić kochanka do zwycięskiego końca.
Anorgazmia – przyczyny choroby i sposoby leczenia
Na świecie nie jest tak dużo istot, które zajmują się seksem nie tylko dla przedłużenia, a prosto żeby delektować. Człowiek zajmuje w tym spisie główne miejsce. Lecz tak istnieje, co i u ludzi spotykają się naruszenia, co prowadzi do nieobecności rozkoszy.
Imitacja orgazmu – udawanie orgazmu przez kobiety i mężczyzn
Seks to nie tylko proces, który przynosi zadowolenie i sposób wyrażenia miłości i sympatii. Bardzo często on jest bardzo cienką psychologiczną grą, główny cel której to zachować samoocenę partnera, czy jej zwiększyć.
Wielokrotny orgazm – kto może go doświadczyć?
Orgazm – pikowy stan podczas seksu i wiele kobiet marzą go przedłużyć, czy otrzymać wielokrotny orgazm, żeby orgazmy szły jeden za innym. Nie wszystkim to udaje się. O tym, jak osiąga się taki orgazm, dowiadujecie się z naszego artykułu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty