Jennifer Lopez w stroju kąpielowym

Jennifer Lopez w stroju kąpielowym

Jennifer Lopez różni się nie tylko swoją twórczością, ale i niezapomnianym, jaskrawym wyglądem zewnętrznym. Nic dziwnego, że ona ma niewiarogodną ilość fanów, którzy uważają ją wzorcem kobiecej piękności.

Osiągnięcia Jennifer Lopez

Jennifer Lopez osiągnęła sukces zawodowy w wielu dziedzinach działalności: ona jest jedną z jaskrawych i udanych piosenkarek współczesności, wysoko opłaconą aktorką filmową w Hollywood, twórcą własnej marki mody J.Lo. Ona zajmuje wiodące pozycje w rankingu najbogatszych kobiet światowego show-biznesu. Realizacja jej płyt na całym świecie złożyła ponad 75 milionów.

Jennifer Lopez – figura w stroju kąpielowym

Jennifer Lopez okresowo cieszy zwolenników publikacją, w sieciach społecznościowych, swoich zdjęć w stroju kąpielowym, które wywołują burzliwą furorę. U piosenkarki okresowo powstają różne powody, dlatego aby zrobić podobne zdjęcia.

Na przykład jedna z ostatnich sesji zdjęciowych była przeprowadzona koło basenu na imprezie, która odbywała się z powodu urodzin koleżanki z pracy i również bliskiej przyjaciółki Jennifer – Tery Perez. Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoim oryginalnym strojem plażowym. Jennifer Lopez pojawiła się w białym stroju kąpielowym z głębokim wycięciem w obszarze dekoltu. Obraz był dopełniony czerwoną szminką i stylowymi okularami przeciwsłonecznymi firmy Fendi.

J.Lo. bierze udział w sesjach zdjęciowych dla różnych czasopism. Tak na przykład ona zademonstrowała swoje wspaniałe kształty w numerze czasopisma US Weekly, w którym był opublikowany ranking najlepszych sylwetek gwiazd. Gwiazda zajęła w nim przewodzącą pozycję. Jennifer Lopez pojawiała się przeważnie w czarnym stroju kąpielowym.

Jennifer Lopez w stroju kąpielowym figura piękna Jennifer Lopez w stroju kąpielowym Jennifer Lopez w oryginalnym stroju kąpielowym
Jennifer Lopez w czarnym stroju kąpielowym Jennifer Lopez w zielonym stroju kąpielowym Jennifer Lopez nad morzem
Jennifer Lopez w białym stroju kąpielowym Jennifer Lopez w otwartym stroju kąpielowym Jennifer Lopez na koncercie
 
Powiązane artykuły:
Marilyn Monroe w stroju kąpielowym
Modele opalaczy, w których swego czasu pojawiała się Marilyn Monroe są bardzo aktualne na dziś. W podobnych fasonach dowolna modnisia potrafi zbliżyć się do ideału i poczuć się podobną do kultowej gwiazdy.
Monica Bellucci w stroju kąpielowym
Nawet w wieku 50 lat Monica Bellucci nie utraciła zeszłej piękności. Ona nadal zostaje najbardziej upragnioną, przepiękną, wysoko opłacaną modelką i aktorką, a jej sesje zdjęciowe w opalaczach to potwierdzają.
Shakira w stroju kąpielowym
Shakira zawsze przyciągała uwagę nie tylko swoimi nadzwyczajnymi wokalnymi danymi, ale i niestandardowym wyglądem zewnętrznym i praktycznie idealnymi parametrami figury, które śmiało demonstruje w różnych opalaczach.
Beyonce w stroju kąpielowym
Przepiękna śpiewaczka Beyonce absolutnie nie certuje swojej figury i pragnie przy pierwszej okazji zademonstrować jej otoczeniu. W sieci jest ogromna ilość zdjęć w kąpielowych kostiumach, co odkrywa wszystkie jej przynęty.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty