Jeśli kobieta posiada owych 12 cech, nigdy jej nie opuszczaj

Jeśli miałeś szczęście i spotkałeś kobietę, która jest pięknym kwiatuszkiem, który zdobi twoją pustynię, staraj się ją zatrzymać – nigdy, nigdy nie opuszczaj ją.
Jeśli kobieta posiada owych 12 cech nigdy nie odpuszczaj ją

Kilka razy w życiu udaje ci się spotkać szczególne kobiety,a jedna z nich musi pozostać Tę właśnie kobietą – kobietą Twego marzenia. Owe spotkania są przypadkowe i dosyć wygodne, jednak panie się zjawiają i zmieniają twoje życie.

Przyroda stworzyła nas w taki sposób, że przeciwieństwa tworzą całość. Poszukiwanie drugiej połówki – to podróż, dosyć często bardzo wyczerpująca.

Nie wszyscy zachowują się we właściwy sposób, gdy spotykają miłość w swoim życiu i uwierzcie, później bardzo tego żałują. Jeśli ona posiada 12 owych cech – nie pozwól jej odejść.

Jest mądrzejsza od ciebie

Każdy facet potrzebuje mądrzejszej kobiety, która pomoże mu kroczyć przez życie. Mówią, że za wybitnym mężczyzną stoi jeszcze bardziej wybitna kobieta. Tak jest naprawdę. Bez kobiety mężczyzna jest zwykłym egoistą. Gdy w jego życiu pojawia się mądra kobieta – w nim pojawia się sens, kierunek, mądrość, aby nie zepsuć wszystkiego.

Jest ładną

Uroda kryje się w spojrzeniu spoglądającego: dopóki uważasz, że jest piękną (według ciebie), bądź przy niej. Dziś jest wiele ludzi, którzy szczególną uwagę poświęcają urodzie, są również tacy, którzy są przeciwnikami owej koncepcji i wcale nie poświęcają uwagi własnemu wyglądowi zewnętrznemu. Uroda – to dar, który ludzie podziwiają od tej pory, gdy uzyskali możliwość widzieć: nie jest czymś, czego trzeba się wstydzić . Jednak jest tym, co musi nauczyć się doceniać.

Jest dobrą i opiekuńczą

Jeśli nie jest dobrą, to nie warto nawet mówić o tym, aby była obecną w twoim życiu. Dla kobiety bardzo ważną cechą jest umiejętność opiekowania się. Niektórzy po prostu nie chcą mieć dzieci. W innych stosunkach mężczyzna jest bardziej opiekuńczy aniżeli kobieta. Jednak każda kobieta posiada instynkt macierzyński. Jeśli w przyszłości chcesz założyć rodzinę, to musisz być pewny, że obok ciebie znajduje się kobieta, która chce pozostać matką.

Jest energiczną

Życie czas od czasu jest dosyć trudne. Może być nudnym i monotonnym. Kobiety stworzone nie po to, aby zabawiać faceta. Raczej jest odwrotnie. Jednak z kobietą energiczną, pomysłową, która jest gotowa na to, aby poszukiwać przygód, będziesz się czuć bardziej szczęśliwy.

Kocha cię całą duszą

To bez wątpienia jest najbardziej istotną cechą. Gdy kobieta cię kocha – kocha cię całą duszą. Kochają w inny sposób aniżeli faceci, oni są egocentrykami. Kobieta ma zdolność do tego, aby w całości poświęcać się innym, jeśli kocha. Jeśli spotkałeś kobietę, która cię na prawdę kocha – otrzymałeś najlepszy prezent na świecie.

Posiada zdolność do kompromisu

Ludzie obu płci są uparciuchami. Kochamy przedmioty w tym wyglądzie w jakim one są, dosyć rzadko jesteśmy gotowi do zmian, które nam nie są potrzebne. Jednak stosunki należy budować na podstawie kompromisów. Jeśli chcesz, aby stosunki istniały, to muszą właśnie wyglądać w taki sposób. Spotkać kobietę, która ma zdolność do kompromisu – to tylko połowa bitwy. Musisz również być zdolny do tego.

Stwarza odczucie domu i przytulności

Kochać, kochać szczerze – to oznacza odnaleźć swoje miejsce w życiu, swój dom, po raz pierwszy w życiu. To oznacza wiedzieć, że znajdujesz się we właściwym miejscu i nigdzie nie musisz już iść. Gdy spoglądasz w jej oczy i widzisz w nich odzwierciedlenie swojej duszy – jesteś w domu. Nigdzie nie odchodź.

Jest bardzo zadowolona z tego, że może powiedzieć tobie, że nie masz racji

Każdy mężczyzna potrzebuje kobiety, która pomoże mu poradzić sobie z tymi bzdurami. Chłopaki dosyć często podejmują niewłaściwe decyzje. Spotkawszy kobietę, która pomoże ci kroczyć poprawną drogą i będzie mówić ci, że nie masz racji, możesz jak polepszyć swoje życie, tak również i zrujnować go.

Jest silną, ale kobiecą

Każdemu facetowi podoba się własny typ kobiety, jednak wszystkie są połączeniem siły i kobiecości. Silna kobieta – partner, którego potrzebuje każdy facet. Kobieca kobieta – to po prostu kobieta. Owe dwie cechy nie są przeciwległościami. Zazwyczaj idealnie łączą się w jednej kobiecie: kobieta wie na co ją stać, jednak jest dumna z tego, że urodziła się kobietą.

Jest namiętną

Życie wypełnione namiętnością jest warte tego, aby go przeżyć. Jednak przeżywać namiętne życie samotnie jest rzeczą niemożliwą. Namiętność pojawia się między dwoma osobami, raczej między dwoma osobistościami. Zaletą namiętności jest to, że jest „zakaźną”. To jest najbardziej pożądany na świecie patogen.

Można ją poprowadzić

Rozumiemy, że czasami faceci świadomie poszukują kobiet, które przez cały czas będą siedzieć w domu. Również są kobiety, które marzą o tym. Niektórym owy typ nie odpowiada, jednak zazwyczaj ludzie poszukują właśnie tego. Jeśli ona chce siedzieć w domu, gotować, wychowywać dzieci, to przekonaj się, że należy właśnie do tego typu kobiet, który będzie idealnie realizować obowiązki rodzinne.

Jest dla ciebie wszystkim

Czasami szalenie kochamy człowieka, jednak nie możemy wyjaśnić, dlaczego tak się odbywa. Jednak nie musisz tego wiedzieć. Jeśli kochasz ją i nie możesz sobie wyobrazić swego życia bez niej – nie opuszczaj ją. Jeśli tak wiele oznacza dla ciebie, musisz to rozumieć. Zazwyczaj ludzie dosyć często nie rozumieją, co oznacza dla nich inny człowiek, dopóki go nie stracą. Zawsze myślimy, że otrzymamy drugą szansę, że być może kiedyś znowu uda się nam być razem.

Być może. Jednak może się zdarzyć całkiem odwrotnie. Możesz stracić ją na zawsze. Być może przez całe życie będziesz żałować, że straciłeś najważniejszą osobę w twoim życiu. Nie ryzykuj!

źródło:EliteDaily
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty