Jeśli mężczyzna nie chce się żenić

jeśli mężczyzna nie chce żenić się

Jest dosyć dziwne, jednak przy licznych przeciwieństwach, kobieta i mężczyzna zależą jeden od drugiego. Na przykład wiele dziewczyn się obawia, że jej facet boi się żenić i starają się zmusić go do zrobienia tego poważnego kroku – założenia rodziny i zawarcia ślubu, chociaż po kilku latach ślubu większa część tych par będzie niezadowolona ze swojej decyzji, a u niektórych nawet dochodzi do rozwodu. Jednak postaramy się zrozumieć psychologię męską, aby niebawem usłyszeć od mężczyzny długooczekiwaną propozycję.

Dlaczego mężczyźni boją się żenić?

W większości wypadków, męskie obawy dotyczące ślubu opierają się na mitach:

Mit Nr 1. Ślub niszczy życie seksualne. U większości par rzeczywiście z czasem pojawiają się problemy z różnorodnością, jednak to można traktować jako jeszcze jedną przyczynę, aby poeksperymentować.

Jednak tak naprawdę: Bliskość daje nam możliwość czuć się nieskrępowanie, gdy masz stałą partnerkę, nie musisz cały czas obawiać się chorób wenerycznych, również możesz opowiedzieć swojej żonie o własnych fantazjach seksualnych.

Mit Nr2. On myśli, że teraz musi pracować o wiele więcej, aby utrzymywać żonę i dzieci.

Jednak tak naprawdę. Kobiety również umieją pracować i niektóre zarabiają więcej od mężów. Rodzina – wspaniały bodziec, aby czegoś osiągnąć w karierze: im szybciej mężczyzna zrozumie, że musi czegoś osiągnąć, tym lepiej jest przede wszystkim dla niego.

Mit Nr3. On obawia się tego, że rodzina zabierze jego czas wolny.

Jednak tak naprawdę: To co on niegdyś musiał robić sam, teraz będą robić przynajmniej dwie osoby: sprzątać mieszkanie, zmywać naczynia, gotować, robić remont etc. Jeśli z rozumem podzielić obowiązki, to nie tylko będziesz miał czas na to, aby poleżeć na łóżku, obejrzeć mecz, ale również na to, aby poświęcić czas własnej rodzinie.

Więc odpowiedź na pytanie "czy mężczyźni chcą się żenić" – jest jednoznaczna – chcą, ale obawiają się o własną swobodę.

Z kim chcą się żenić mężczyźni i z jakimi dziewczynami na pewno się ożenią?

Mówią, że mężczyzna wybiera żonę, która jest podobna do jego mamy. Tak jest, ale nie zawsze.

Jakich dziewczyn poślubiają?

  1. To, że poślubiają tylko tych dziewczyn, które są mądre, ładne, umieją gotować i haftować – już dawno nie jest prawdą. Rozejrzyj się dookoła: poszukaj idealnej zamężnej kobiety, jest ich dosyć mało.
  2. Pierwszymi wychodzą za mąż nie skrępowane, pewne siebie i sympatyczne dziewczyny, doceniają siebie, nie przyjaźnią się ze wszystkimi chłopakami na podwórku, jednak są towarzyskie i komunikatywne.
  3. Kobiety, które umieją siebie zaprezentować – jeszcze jedna kategoria dziewczyn, które szybko wychodzą za mąż. Są niezbyt mądre i ładne, jednak te zalety, które posiadają mogą umiejętnie zaprezentować i mężczyzna myśli, to jest właśnie tę wymarzoną kobietą.

Z jakimi kobietami się nie żenią?

Zazwyczaj to są kobiety, które uważają, że stworzone są tylko dla księży i króli. Również do tej kategorii należą dziewczyny, które bardzo lubią swobodę, nie zdolne są do kompromisu: żaden mężczyzna nie zgodzi się na to, aby obok znajdowała się nie delikatna lady, a pułkownik w spódnicy, który lubi rozkazywać.

Co robić, jeśli mężczyzna nie chce się żenić?

Jeśli mężczyzna jeszcze nie dojrzał do zrobienia poważnego kroku, musisz mu pomóc.

  1. Jak przekonać mężczyznę do ślubu? Na początku musisz go przekonać do tego, ale również warto się dowiedzieć przyczyny, dlaczego nie chce się żenić. Obawia się stracić swobodę? Wtedy opowiadaj mu jak najczęściej o zaletach życia rodzinnego.
  2. Jak zrobić, aby mężczyzna chciał się ożenić? Jeśli facet jest bardzo zakochany i obawia się stracić dziewczynę, to być może warto mu dać do zrozumienia, że ślub jest dla ciebie bardzo ważny, więc jeśli on będzie długo zwlekać, możesz odejść.
  3. Jak zmusić faceta do ślubu? Zmusić – to znaczy sprowokować. Historia o fałszywej ciąży z brazylijskich seriali – z tej kategorii, ale raczej to nieudany przykład, ponieważ nie warto rozpoczynać wspólnego życia od kłamstwa. Zmusić faceta do ślubu mogą jedynie realne okoliczności: prawdziwa ciąża, poważny konkurent lub długa rozłąka.

Jednak nie zważając na to, że kobieta bardzo chce wyjść za mąż, jednak musi pamiętać, że ślub nie powinien być jedynie celem. To jest przede wszystkim powód, aby spędzić całe życie z ukochanym, jedynym człowiekiem.

 
Powiązane artykuły:
Jak szybko wyjść za mąż?
Zawsze uważaliście, że młodość nie jest stworzona po to, żeby zmieniać pieluchy i prasować mężowi koszule, toż preferowały zajmować się karierą i wesoło przeprowadzać czas, wolny od ciężarów i kłopotu.
Jak znaleźć męża?
Drużka woła was na kolejne, już daleko niepierwsze wesele, a wam nie to żeby o welonie i sukni myśleć, nawet pójść na uroczystość nie ma z kim. Lecz nie warto zasmucać się!
Jak poślubić mężczyznę? Czyli kroki do małżeństwa
Jeszcze nie tak dawno dziewczynie i do głowy nie przyszłoby zrobić chłopakowi propozycję ręki i serca. Lecz oto tylko i żyć z nim razem pod jednym dachem i udawać, że oni niby jak rodzina, przedstawicielka płci pięknej sobie by też nie pozwoliła.
Dlaczego nie mogę wyjść za mąż? Czyli jak nie zostać singielką?
Pytanie: "Dlaczego nie mogę wyjść za mąż"? zadają nawet piękne i udane kobiety. No oto nie biorą i wszystko! Przecież przyczyna kryje się całkiem nie w wyglądzie zewnętrznym, czy poziomie dochodu, a głęboko-głęboko w sercu dziewczyny.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty