Jodyna na powiększenie biustu

jodyna na powiększenie biustu

Praktycznie każda kobieta chce zwiększyć swój biust, ponieważ uważa, że będzie wyglądać bardziej pociągająco i ładnie. Duże, uniesione, jędrne piersi rzeczywiście wywołują zachwyt otaczających i przyciągają uwagę silnej płci. Ale w jaki sposób to zrobić? Za pomocą specjalnych kremów lub środków ludowych?

Od czego zależy rozmiar biustu?

Rozmiar piersi zależy od kilku czynników:

  • rozmiar tkanki tłuszczowej i gruczołów piersiowych;
  • rozwój układu krwionośnego piersi;
  • rozmiar mięśni piersiowych.

Zazwyczaj kobiety mają niezbyt rozwinięte mięśnie piersiowe, więc rozmiar biustu praktycznie niemożliwe zmienić za pomocą ćwiczeń fizycznych.W biuście kobiecym przeważa tkanka tłuszczowa. Chyba każda kobieta zauważyła, że gdy nieco tyje biust również się zwiększa. Tak się odbywa, ponieważ w tej strefie odkłada się około 20 gr tłuszczu za 1 kg, więc jeśli przytyjesz na 5 – 10 kg, biust zwiększy się o jeden rozmiar.

Decydującą rolę w jędrności biustu odgrywa gruczoł piersiowy. On rośnie dzięki temu, że organizm kobiecy zawiera hormon estrogen. Jednak jeśli jest wystarczająca ilość hormonu, biust nie będzie miał ładnych form jeśli w tej strefie nie będzie poprawnego krwiobiegu i odpowiedniego nawilżenia. Właśnie z tego powodu kobiety dosyć często używają jodynę ,aby zwiększyć biust, ponieważ on polepsza transportowanie krwi do piersi.

W jaki sposób zwiększyć biust za pomocą jodyny?

Sposób używania jodyny ,aby zwiększyć biust jest dosyć prosty. Aby przeprowadzić owy zabieg należy:

  1. Dokładnie oczyścić skórę biustu za pomocą toniku lub wziąć prysznic.
  2. Zanurzyć wacik do jodyny.
  3. Narysować linie na biuście.
  4. Zaczekać zanim jodyna wyschnie, a następnie zakładamy naturalną bieliznę.

Dokonując owego zabiegu należy przestrzegać kilku zasad, ponieważ za pomocą jodyny można nie tylko zwiększyć biust, ale również dostać oparzenia. Po pierwsze, gdy rysujesz linie, śledź aby one się nie krzyżowały. Po drugie unikaj strefy sutków, ponieważ skóra tam jest bardzo delikatna. Również musisz rysować linie w odległości około 0,5 cm jedna od drugiej.

Skutki uboczne po użyciu jodyny na zwiększenie biustu

Wydawałoby się, co może być złego w tym, że kobieta chce zwiększyć biust za pomocą jodyny, którą używamy ,aby leczyć urazy nawet u dzieci. Jednak nie wszystko jest takie proste.Jodyna może być bardzo niebezpieczna, nawet jeśli kobieta przestrzega wszystkich zasad, rysując siateczkę. Czy można zwiększyć biust za pomocą jodyny? Trudno stwierdzać jednoznacznie, jednak jednoznacznie można powiedzieć, że jodyna zwiększa krwotok. Owa metoda zwiększenie piersi za pomocą jodunie jest bezpieczna, ponieważ ciągle się zwiększa temperatura w okolicy biustu, co może spowodować pojawienie się nowotworów.

Również ,gdy decydujesz się na zwiększenie piersi za pomocą jodyny, musisz pamiętać, że skóra stanie się bardzo sucha, ponieważ jodyna zawiera spirytus, więc musisz przez cały czas nawilżać skórę.Inaczej biust będzie wyglądać niepociągająco.

Ponieważ zwiększyć biust za pomocą jodyny jest dosyć łatwo, dużo kobiet udaje się do tego zabiegu. Jednak nie wszystkie wiedzą, że nadmiar jodyny szkodliwie oddziałowuje na narządy wewnętrzne, zwłaszcza na układ sercowy-naczyniowy. Więc jeśli masz problemy z tym układem- nie stosuj tego zabiegu.

 
Powiązane artykuły:
Maseczki do piersi – różnorodność przepisów
Jak wiadomo piersi - najbardziej pociągająca z punktu widzenia mężczyzn część żeńskiego ciała. Jeśli chcecie jak najdłużej zostawać posiadaczką uwodzicielskich form, róbcie maseczki dla piersi.
Obwisłe piersi – sposoby rozwiązania nieprzyjemnego problemu
Żeńskie piersi zdolne zmieniać swoje rozmiary i formę, co odbywa się nie tylko z wiekiem, ale i pod działaniem różnych wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Czy można przywrócić biustowi piękną formę? O tym czytajcie w artykule.
Skuteczny masaż dla zwiększenia piersi
O pięknych piersiach marzy każda kobieta, lecz dla wielu te marzenia i tak zostają niewykonalnymi. Przecież jest bardzo prosty i efektywny sposób zrobić piersi pięknymi i nawet zwiększyć – masaż piersi.
Masaż piersi – pomoc w zachowaniu młodości ciała
Dowolna dziewczyna i kobieta chce być posiadaczką prężnych i pięknych piersi. Masaż – jeden z bardzo efektywnych sposobów podtrzymywać piersi w dobrej formie. Dokładniej czytajcie w naszym nowym materiale.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty