Joga
Korzyść jogi jest bezwarunkowym faktem, jednak na pewno daleko nie wszyscy wiedzą o tym, czym właśnie jest pożyteczne uprawianie jogi i co naprawdę przyciąga coraz więcej ludzi do szeregów jej zwolenników.
Jeśli rozstrzygnęliście zająć się jogą i zdziwiliście się poznawszy, że ona ma kilka odmian, to ten artykuł pomoże wyznaczyć się z tym, który rodzaj podchodzi najlepiej.
W jodze wszystko zależy nie tyle od asan, a szybciej od prawidłowego oddychania, które odpowiada za wyswobodzenie i prawidłową cyrkulację energii. Właśnie o oddychaniu w jodze opowiemy w tym artykule.
Oprócz asan w jodze, jedną z najważniejszych ról gra prawidłowe oddychanie. Jak poprawnie dyszeć przy zajmowaniu się jogą? O tym opowiemy w naszym artykule, który jest poświęcony temu tematowi.
O korzyściach normowanego wysiłku fizycznego wiadomo wszystkim, nawet tym kto prowadzi siedzący sposób życia. W tym artykule rozpatrzymy pytanie o korzyści jogi dla organizmu człowieka.
Zdawało by się, co może być wspólnego między ćwiczeniem jogi a seksualnym życiem.Lecz w naszym artykule rozsiejemy wszystkie wątpliwości ,które dotyczą tego pytania i opowiemy o tym związku wzajemnym.
W jodze istnieje ogromna ilość różnych asan, o których nawet nigdy nie słyszeliśmy, lecz w tym artykule opowiemy o dobrze znajomym staniu na głowie. Stanie na głowie w jodze, czyli Śirszasana,wpływa na stan wielu narządów wewnętrznych.
Medytacja pomaga nam rozprawić się z nerwowym napięciem i stresem, które towarzyszą nam na każdym kroku. Ten artykuł opowie o lepszych pozach dla medytacji, które pomogą nowicjuszom domagać się efektywnych wyników w pierwszych etapach.
Zajmujemy się jogą w zasadzie dla odchudzania, profilaktyki chorób, czy po prostu na życzenie dosięgnąć chociaż jakiejkolwiek harmonii. W tym artykule opowiemy o prawdziwej korzyści jogi i kosztem czego ona osiąga się.
Zajmując się jogą wiele osób nawet nie podejrzewa,że prawidłowe tchnienie i nienaganne wykonanie nawet bardziej skomplikowanych asan to kropla w morzu jeśli nie pozna się prawdziwej filozofii jogi, która jest bardzo ciekawa i głęboka.
Ten artykuł opowie o korzyści "pozycji kota", która jest bardzo popularna w różnego rodzaju gimnastycznych kompleksach, a tym więcej w jej założycielce rodu – jodze. To bardzo prosta pozycja, którą mogą wykonywać nawet początkujący.
Masowość zajmowania jogą rośnie z każdym rokiem.Nawet można powiedzieć że z sekundą.Dlatego można częściej usłyszeć pytanie:jakie są przeciwwskazania do uprawiania jogi?Właśnie o tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Tantra-joga – jeden z bardzo ciekawych rodzajów jogi. Mimo tego, że wielu ja odbiera jak fizyczny kompleks, są tu fazy duchownego rozwoju. Z artykułu dowiadujecie się o głównych cechach tantra-jogi.
W tym artykule dowiadujecie się o korzyści zajmowania się jogą, właściwościach takiego zajmowania w domowych warunkach i możecie poznać z zestawem hathajogi dla początkujących.
Ostatnio niewiarogodną popularność wśród kobiet wywalczyła joga. Wiele osób chodzi po prostu dlatego, że to jest modne i przyjęte w niektórych kręgach. Z artykułu dowiadujecie się, dlaczego tego robić nie warto, jak najlepiej zacząć uprawianie jogi .
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty