Joga i medytacja
O jakich chorobach sygnalizują sny prorocze?
O jakich chorobach sygnalizują sny prorocze? Niektórzy z nas wierzą w sny prorocze, inni – nie. Istnieje przekonanie, że tego typu sny zwiastują, co się ma wydarzyć w przyszłości. Lekarze jednak przekonują, że niektóre sny prorocze sygnalizują o problemach zdrowotnych. Kiedy więc warto wybrać się do lekarza?
Medytacja transcendentalna – co o niej warto wiedzieć?
Medytacja dziś mało kogo dziwi. Często przybiegamy do jej za duchowym spokojem i harmonią wewnętrzną. Lecz czasami mówić wiele mantr całkiem nieobowiązkowo. W jakości wariacji można spróbować medytację transcendentalną.
Mudry na odchudzanie, czyli naturalne leczenie za pomocą energetycznych układów dłoni
Mudry – to ćwiczenia jogi na palcach rąk, które mogą pomóc w walce z chorobami, czy ulżyć proces odchudzania. Wykonywać takie ruchy należy regularnie, lepiej kilka razy w ciągu dnia. Z artykułu dowiadujecie się o najbardziej rozpowszechnionych mudrach.
Medytacje Osho na każdy dzień – osiągnięcie harmonii
Medytacja Osho dla rozmowy z ciałem – ten stan duszy, ta świadomość bez treści, to swego rodu czysty arkusz w waszej głowie. Dziś dowiadujemy się jak nauczyć się medytować.
Medytacja przeproszenia – poprawne przeprowadzenie
Medytacja przeproszenia – poprawne przeprowadzenie

Obraza na siebie, czy na innego człowieka – destruktywne uczucie, które przeszkadza pełnemu życiu i zatruwa go, toż tak ważne umieć przebaczać. Ten artykuł opowie o medytacji przeproszenia, która napełni życie pozytywną energią i pomoże pozbyć się złości i obraz.

Pozycja kwiatu lotosu, czyli sposób odczuć swoje ciało
Pozycja kwiatu lotosu, czyli sposób odczuć swoje ciało

Żaden jog, co poważa siebie, nie będzie przeprowadzał procesu medytacji nie zasiadłszy do pozy lotosu. Ta poza jest unikalna.Czym jest,że ona jest dobra tak dla fizycznego jak i i dla energetycznego stanu człowieka?

Zalety aktywności fizycznej – dlaczego warto uprawiać jogę?
Zalety aktywności fizycznej – dlaczego warto uprawiać jogę?

Korzyść jogi jest bezwarunkowym faktem, jednak na pewno daleko nie wszyscy wiedzą o tym, czym właśnie jest pożyteczne uprawianie jogi i co naprawdę przyciąga coraz więcej ludzi do szeregów jej zwolenników.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty