Julia Roberts w młodości – tajemnice urody aktorki

Julia Roberts w młodości

Owa kobieta z biegiem czasu wygląda tylko lepiej. Jej urodę podziwiali i nadal podziwiają miliony kobiet. W niej zakochiwali się i zakochują tłumy mężczyzn. Spoglądając na piękną Julię Roberts zadajesz sobie pytanie - jak ona wyglądała w młodości? Ponieważ jeśli dziś w wieku 48 lat, laureatka Oscara czaruje swoim wyglądem zewnętrznym, cóż było na przykład 20 lat temu?

Julia Roberts w młodości i dziś

Już w wieku 13 lat Julia uczestniczyła w lokalnych konkursach piękności, w których jej udawało się dotrzeć jedynie do finału. Jednak przyszła gwiazdorka tym faktem zbytnio się nie przejmowała. Oprócz tego, będąc nastolatkiem, pracowała kelnerką w pizzerii i jednocześnie odwiedzała Szkołę Podstawową Fytyhyu Lee, a również Szkołę Średnią Griffina.

Ukończywszy szkołę i przeniósłszy się do Nowego Jorku, rudowłosa bestia ze wspaniałym uśmiechem odwiedzała kursy aktorskie i wraz z tym aktywnie pozbywała się akcentu południowego. Oprócz tego została zatrudniona jako modelka przez agencję Click, z którym ona zawarła umowę. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie aktorki w młodości w stroju kąpielowym i można zrozumieć, że ona ma niesamowicie ładne naturalne kształty. Wizytówka aktorki – to uśmiech. Nie zważając na trudne dzieciństwo, ojczyma, który znęcał się nad nią, jej braćmi i matką, Julia nadal pozostaje szczęśliwą. A jej wygląd zewnętrzny genialny Garry Marshall, reżyser popularnego filmu "Pretty Woman" nazwał połączeniem Lucille Ball i Audrey Hepburn.

Julia Roberts młoda Julia Roberts seksualna Julia Roberts w swetrze

W dzisiejszej Julii Roberts dotychczas żyje młoda dziewczyna, która cieszy się z różnych drobiazgów, nowego dnia, która odnajduje szczęście we wszystkim. Najciekawsze, że aktorka wcale nie uważa, że jest ikoną stylu i seks symbolem.

Tajemnice młodości Julii Roberts

Oprócz tego, że aktorka prowadzi aktywny styl życia, dba o prawidłowe odżywanie i periodycznie stosuje dietę N. Perricone, nie zapomina pielęgnować swoją cerę, regularnie nawilża ją olejem oliwkowym. A zachowywać białe zęby pomaga jej rozdrobniona truskawka – żadnego wybielania u stomatologów.

Również bardzo istotną częścią składową wiecznej młodości jest harmonia z wewnętrznym "Ja" , odczucie całkowitego zadowolenia z życia i wypełnienie go szczęściem.

Julia Roberts Julia Roberts 25 lat Julia Roberts gra
Julia Roberts uśmiecha Julia Roberts w bluzce Julia Roberts w kurtce
Julia Roberts w młodości sesja Julia Roberts w różowym Julia Roberts w sukience
 
Powiązane artykuły:
Robert Downey Junior w młodości – droga do sukcesów filmowych
Robert Downey Junior – utalentowany aktor, którego już w młodości dostrzegali reżyserzy. Swoją pierwszą główną rolę on otrzymał do 22 lat, a nominację do "Oskara" – w 26. Lecz przez narkotyki jego osobiste życie poszło do dołu.
Melanie Griffith w młodości – liczne operacje plastyczne aktorki
Melanie Griffith, nie zważając na plamy w swojej biografii - świetna aktorka, trochę zwariowana, trochę bezsensowna, lecz ciekawa twarz, matka trójki dzieci. Dziś ona uznała swój wiek i chce żyć pełnym życiem kobiety po 50.
Claudia Schiffer w młodości – niesamowite wymiary modelki
Nic nie przepowiadało w dzieciństwie Claudii Schiffer stać się na tyle słynną. Szczęśliwy wypadek podarowany losem, szansa nieuroniona Claudią Schiffer w młodości, podarowały światu przepiękną modelkę i aktorkę.
Kim Cattrall w młodości i dziś – sekret nieprzemijającego piękna aktorki
Kim Cattrall i w młodości, i teraz wygląda karkołomnie, czarująco. Ona niedawno obchodziła jubileusz – 60 lat, przy czym wygląda doskonale. Wszystko dzięki temu, że ona uprawia sport, poprawnie posila się i poprawnie podbiera kosmetyczne środki.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty