Kalkulator przyszłej matki , czyli jak dowiedzieć się, ile dzieci będzie

jak dowiedzieć się ile dzieci będzie

Każda dziewczyna, jako przyszła matka chce dowiedzieć się ile dzieci urodzi. Oczywiście to zależy od wielu przyczyn i przewidzieć liczbę swoich dzieci z absolutną dokładnością jest mało prawdopodobnie. Jednak przypuścić ich liczbę na podstawie jednej z następujących metod może spróbować każdy.

Jak można dowiedzieć się ile dziewczyna będzie miała dzieci?

Jak wiecie, wszystkie wymienione metody mają pseudonaukowy charakter, ponieważ obecne możliwości wyznaczenia przyszłości jeszcze nie dają wiarygodnych odpowiedzi. Ale niekoniecznie zwracać się do wróżbity, który weźmie za swoje usługi sporo pieniędzy – spróbuj zrobić to samodzielnie, wybierając dowolną metodę.

Jak dowiedzieć się ile dzieci będzie z dłoni, pięści lub nadgarstka?

Na dłoni każdego człowieka jest tak zwana linia małżeństwa. To poziome fałdy na ręce, znajdujące się tuż poniżej małego palca. Na nich są małe pionowe kreski, liczba których oznacza dzieci. Spójrz na rękę (zwykle wróży się z ręki prawej), można łatwo policzyć liczbę swoich przyszłych potomków.

Należy pamiętać, że linii małżeństwa może być kilka, więc i liczba dzieci urodzonych od różnych mężczyzn będzie się różnić: na każdym poziomej linii znajdują się pionowe.

Po wypukłości na nadgarstku też można wyznaczyć ile razy będziesz mamą. Zaciśnij w pięść prawą rękę, a następnie naciśnij na punkt znajdujący się w środku linii wokół nadgarstka (nosi nazwę pasa Wenus). W wyniku takiego działania na dłoni tuż powyżej tego miejsca pojawią się wzgórki, które odpowiadają liczbie twojego przyszłego potomstwa.

W podobny sposób patrzą na „linii” dzieci na grzbiecie dłoni, zaciśniętej w pięść dłoni – są pod małym palcem.

Jednak wszystkie te linie i wzgórza nie zawsze poprawnie odpowiadają na dane pytanie, ponieważ pokazują one jeszcze liczbę poronień i aborcji.

Jak dowiedzieć się ile będzie dzieci z horoskopu numerologicznego?

Jak pokazuje praktyka bardziej dokładnie można dowiedzieć się ile będzie dzieci z horoskopu numerologicznego – choć i ten wariant nie będzie ostateczny. Do takiego numerologicznego obliczenia trzeba dowiedzieć się „swoją” liczbę od 1 do 9.Dodajcie wszystkie cyfry swojej daty urodzenia i całkowitą liczbę dzieci w tej rodzinie, gdzie wyrosłeś. Następnie złóż wynikające dwie cyfry razem, aby dowiedzieć się magiczną liczbę, a następnie przeczytaj jej znacznie:

  • 1 – jest szansa, by stać się matką wielodzietnej rodziny lub mieć kilka poronień i aborcji – wszystko zależy od wyboru kobiety;
  • 2 – będzie tylko jedno dziecko;
  • 3 – kobieta najprawdopodobniej nie znajdzie swojej pary i będzie bezdzietna lub urodzi jedne dziecko;
  • 4 – dwoje dzieci przeciwnej płci;
  • 5 – szansa stać się matką wielodzietną /lub urodzenie się bliźniąt;
  • 6 – wiele dzieci od różnych mężów;
  • 7 – dzieci nie będzie ze względu na ogromne samolubstwo kobiety lub będzie tylko jedno;
  • 8 – prawdopodobnie będzie adopcja;
  • 9 – będzie dwoje dzieci, jeśli nie wmieszają się okoliczności życia (kariera, sytuacja materialna).

Jak dowiedzieć się o tym, ile będziesz miała dzieci – po igle?

Istnieje jeszcze jeden ciekawy sposób jak dowiedzieć się o tym, ile będziesz miała dzieci – po igle. Metoda ta jest bardzo zbliżona do wróżby, bo w istocie o takich rzeczach można się jedynie domyślać. Co trzeba zrobić, aby otrzymać tę informację?

Weźcie nitkę i zwykłą igłę do szycia. Nić powinna być długa, białego koloru. Przeciągnij ją przez ucho igielne, weź za koniec i unieś nad otwartą dłonią prawej ręki. Trzy razy opuść igłę na nitce między kciukiem a palcem wskazującym, a następnie ponownie podnieś i obserwuj "zachowanie" igły. Ona może się obracać w różne strony, i to będzie oznaczać, że masz urodzić chłopaka albo wykonywać okrężne ruchy – to oznaka pojawienia się dziewczynki. Za każdym razem powtórz czynność, ponownie

opuszczając igłę między palcami i znowu zacznij wróżbę. Kiedy igła pokaże ile dzieci przygotował dla ciebie los, ona będzie stać na miejscu.

Wróżba za pomocą pierścionka

jak za pomocą igły dowiedzieć się ile dzieci będzieWróżba za pomocą pierścionka – podobny sposób. To powinno odbywać się albo na twoje urodziny, albo w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Weź pierścionek (najlepiej gładki, bez wkładek), przywiąż do nitki i opuść do szklanki wypełnionej wodą w 3/4 objętości. Pierścień musi pozostać powyżej poziomu wody na 1 cm. Najpierw będzie się kołysać na sznurku, uderzając o ścianki pojemnika.Tyle razy ile pierścień dotyka szkła, tyle razy będziesz mamą.

Wdając się w podobne wróżby pamiętaj, że ich wyniki mogą się różnić. A dowiedzieć się ile dzieci będziesz mogła urodzić w rzeczywistości można tylko w prawdziwym życiu.

 
Powiązane artykuły:
Porady dla przyszłych rodziców, jak zajść w ciążę za pierwszym razem
Młode pary dziś odpowiedzialnie podchodzą do pytania rodzicielstwa. Lecz przeszedłszy do sprawy, wiele osób zderza się z trudnościami i okazuje się, że począć dziecko za pierwszym razem nie jest prosto, ponieważ należy uwzględniać mnóstwo czynników.
Najważniejsze pytanie w życiu każdego człowieka – po co potrzebne są dzieci?
Niektóre rodzinne pary nie rozumieją nawet, jak można stawiać pytanie, czy są potrzebne im dzieci i po co. Ono brzmi dla ich więcej niż dziwnie. Przecież chyba nie ma na świecie większego szczęścia niż pojawienie się na świecie bobasa, przedłużenia siebie.
Jak przygotować się do ciąży po 30 latach?
Po trzydziestce organizm kobiety już nie tak łatwo przenosi czas ciąży. Zaczynając z tego wieku, urodzenie dziecka koniecznie planować, zawczasu przygotowawszy siebie i partnera do przyszłego poczęcia.
Ciąża po zażyciu tabletek antykoncepcyjnych – jak to się zaczyna?
Duża cząstka tabletek antykoncepcyjnych przy trwałym ich użyciu źle wpływa na organizm. Planując macierzyństwo, kobiety przeżywają o tym, jak wpływa na ich organizm i na dziecko w przyszłości, przyjęcie podobnych pastylek.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty