Kamień kahalong – właściwości

kamień kahalong właściwości

Dany niezwykły minerał dosyć często jest używany do tworzenia różnej biżuterii i ozdób jubilerskich. Właściwości kamienia kahalong są dosyć niezwykłe, uważa się, że może być jak talizmanem, tak i przyciągać nieszczęścia, więc zanim kupisz go, obowiązkowo się przekonaj, że pasuje ci.

Magiczne właściwości kamienia kahalong

  1. Dla kobiet. Dany kamień jest symbolem macierzyństwa i urodzenia dzieci, dlatego zalecają zakładać go kobietom w ciąży i karmiącym mamom. Uważa się, że talizman z kamieniem podaruje lekki poród, pomoże uspokoić noworodka, nawet jeśli właścicielka nie będzie zakładać biżuterii z nim, a po prostu on będzie się znajdować w domu.
  2. Dla mężczyzn. Magiczne właściwości kahalonga polegają na tym, że on pozytywnie wpływa na potencję. Jeśli mężczyzna na lewą rękę założy pierścionek z tym kamieniem, on może się nie obawiać dysfunkcji seksualnej, może również stać się bardziej pociągającym. Najgłówniejsze co musi pamiętać chłopak, że nie można zakładać pierścionka na prawą rękę, nie można go dawać innym ludziom, ponieważ minerał straci pozytywne właściwości.

Jasna rzecz, jeśli kupujesz talizman z tym kamieniem, musisz uwzględniać Znak Zodiaku, właściwości kamienia kahalong będą się zmieniać w zależności od tego czynnika. Najlepiej dany minerał wpływa na Byków i Wagi, te znaki za pomocą danego minerału mogą się pozbyć różnych chorób, przyciągnąć powodzenie i bogactwo. Natomiast Wagom najlepiej wybrać inny kamień, kahalong nie szkodzi, jednak istotnych korzyści nie przynosi. Skorpionom najlepiej jak najdalej trzymać się do tego kamienia, podczas jego noszenia będą odczuwać upadek sił, będą im towarzyszyć nieszczęścia, nawet wtedy, gdy kamień leży w domu, negatywne następstwa przedstawiciele danego znaku będą odczuwać bez przerwy.

 
Powiązane artykuły:
Kamień morion – właściwości
Wszystkie kosztowne kamienie mają swoją energetykę, która większą czy mniejszą miarą wpływa na człowieka. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka magicznych i leczniczych właściwości kamienia morion.
Kamień bursztyn – właściwości, komu pasuje?
Dziś w przyrodzie istnieje ogromna ilość kosztownych kamieni, które mają unikalną energię. W tym artykule dowiadujecie się o tym, komu podchodzą właściwości kamienia bursztyn.
Kamień unakit – magiczne właściwości
Dużą ilość minerałów, istniejących na ziemi, ludzie dawno nauczyli się stosować w swoich celach. Szczególną wartość przedstawiają te rasy, które mają najbardziej bogaty chemiczny skład i niezwykłe zabarwienie. W naszym artykule opowiemy o unikalnym kamieniu unakicie.
Kamień tanzanit – magiczne właściwości
Wśród kosztownych kamieni szczególne miejsce zajmuje tanzanit - kamień rzadki i różni się zadziwiającym blaskiem. Jego poświata przypomina blask jaskrawej błękitnej gwiazdy.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty