Kamień morion – właściwości

kamień morion właściwości

Morion – ładny minerał czarnego koloru, z tego więc powodu w czasach starożytnych dosyć często kojarzono go z czymś negatywnym i używali go czarodzieje i wiedźmy. Jednak tak na prawdę jest wspaniałym talizmanem ochronnym, który chroni przed negatywem, przekształcając negatywną energię na pozytywną.

Magiczne właściwości kamienia morion

  1. Magowie i jasnowidzowi wykorzystują dany czarny minerał, aby nawiązać kontakt z duszą zmarłego.
  2. Biżuteria z tym kamieniem pomaga osiągnąć zamierzonego celu i realizować własne cele.
  3. Magiczne właściwości morionu polegają na tym, że może rozwijać w człowieku zdolności twórcze.
  4. Amulety z nimi podnoszą humor, pomagają szybciej poradzić sobie z negatywem i depresją.
  5. Moriom można wykorzystywać i w postaci środka zaspokajającego, aby uśmierzyć burzę emocji. Aby pozbyć się napięcia wystarczy kilka minut w ręku potrzymać ten minerał.
Jeśli człowiek chce wykorzystać minerał, aby komuś naszkodzić, to minerał może sprawić, że człowiek stanie się szalony.

Posiada kamień morion również właściwości lecznicze:

  1. Pomaga poradzić sobie z alkoholizmem i narkotykami.
  2. Oczyszcza organizm z toksyn.
  3. Jest wykorzystywany w wypadku jeśli człowiek ma problemy z układem ruchowym, w tym celu jest nakładany na miejsca problemowe.
  4. Biżuteria z tym kamieniem jest korzystna dla tych, kto miał zawał lub udar mózgu.

Komu pasują właściwości kamienia morion?

Energia tego minerału najlepiej pasuje Lwom, Strzelcom, Bykom, dla których kamień będzie wspaniałą ochroną. Wisiorek z morionem zaleca się zakładać Koziorożcom, który będzie chronić przed kłamstwem i doda pewności siebie. Kamień będzie pomagać ludziom, którzy pracują w sferze społecznej, ponieważ doda im sił, aby poradzić sobie z różnymi problemami.

 
Powiązane artykuły:
Kamień kahalong – właściwości
Jeszcze nasi przodkowie korzystali amuletami z różnych kamieni, które były powołane nie tylko bronić, ale i wzmacniać energetykę swojego "gospodarza". W tym artykule opowiemy o właściwościach kamienia kahalong.
Kamień bursztyn – właściwości, komu pasuje?
Dziś w przyrodzie istnieje ogromna ilość kosztownych kamieni, które mają unikalną energię. W tym artykule dowiadujecie się o tym, komu podchodzą właściwości kamienia bursztyn.
Kamień unakit – magiczne właściwości
Dużą ilość minerałów, istniejących na ziemi, ludzie dawno nauczyli się stosować w swoich celach. Szczególną wartość przedstawiają te rasy, które mają najbardziej bogaty chemiczny skład i niezwykłe zabarwienie. W naszym artykule opowiemy o unikalnym kamieniu unakicie.
Kamień tanzanit – magiczne właściwości
Wśród kosztownych kamieni szczególne miejsce zajmuje tanzanit - kamień rzadki i różni się zadziwiającym blaskiem. Jego poświata przypomina blask jaskrawej błękitnej gwiazdy.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty