Kariera
Czujesz dyskomfort od komunikowania się i znajdowania się blisko z kimś bez wyraźnego na to powodu? Lub, wręcz przeciwnie, darzysz człowieka sympatią od pierwszych słów i uśmiechu?
Tydzień dopiero się zaczął, dzień zbliża się do południa, a już jesteś wyczerpany? Zasada zachowania energii nie działa. Jak utrzymać odpowiedni poziom aktywności w ciągu dnia i zrobić tak, aby jej starczyło na wieczór? Gdzie się podładować?
Jeśli czasami ogarniają Cię wątpliwości co do samorealizacji i sukcesu, warto uzbroić się w 9 niepodważalnych argumentów i umieścić je nad biurkiem, żeby zwiększyć motywację!
Wrześniowy numer Cosmopolitan, na okładce którego pojawiła się modelka plus size, wywołał skrajne emocje. Publiczność była oburzona propagowaniem wątpliwych wartości, przekraczających ramy body positive. Mamy dla ciebie jeszcze kilka okładek, które wzbudziły wiele kontrowersji.
I Wojna Światowa była źródłem wielu nieszczęść i tragedii. Jednocześnie pokazała nam, że niektórzy ludzie w obliczu strachu i bólu mogą być szlachetni i wielkoduszni.
Wybierając zawód, przede wszystkim zwracamy uwagę na własne zainteresowania i pensję, najczęściej zapominając o zagrożeniach, które niesie ze sobą uprawianie tego czy innego zawodu.
Spędzamy z nimi większą część dnia i wiemy o nich czasem więcej, niż członkowie ich rodziny. To nasi koledzy z pracy. Ktoś może stać się użytecznym w pracy, ktoś obroni przed szefem, a inni za plecami snują intrygi.
Urządzenia produkowane przez firmę Apple są mega popularne, ale co właściwie wiemy o samej korporacji? W większości przypadków ludzie odpowiadają, że założył ją Steve Jobs i to wszystko. Z naszego zestawu dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.
Fantazja ludzi jest niewyczerpalnym źródłem, dzięki któremu w świecie rodzą się wyjątkowe pomysły. Słynny japoński projektant przy użyciu nowoczesnych technologii pokazał, jak przydatne mogą stać się znaczki znanych marek.
Dla pięknego zdjęcia na Instagramie jesteśmy gotowe na wszystko. Mamy dla ciebie kilka sprawdzonych sposobów na idealne zdjęcie.
Od wielu lat jesteśmy świadkami niezwykłego rozkwitu technologii: smartfonów, tabletów, okularów wirtualnej rzeczywistości, a ostatnio inteligentnych gadżetów.
Trudno sobie to wyobrazić, ale każdy z nas może pracować obok prawdziwego psychopaty, który w każdej chwili może wykazać siebie. Brytyjski psycholog przeprowadził badanie i określił najbardziej atrakcyjne zawody dla ludzi o tym psychotypie.
Dobrze płatna praca w domu jest kuszącą ofertą, ale ona ma swoje pułapki. Ważne jest, aby prawidłowo zagospodarować czas i nauczyć się abstrahować od istniejących pokus.
Ludzie mają przyzwyczajenia, które dla wielu mogą wydawać się dziwne. Nie pozbawieni ich byli również geniusze, których czyny i działania czasami nie poddawały się żadnym wyjaśnieniom.
Przejmujesz się kiedy rozlewasz kawę, ponieważ trudno się pozbyć plamy po niej? Ale tak nie jest z włoską artystką żywieniową, która tworzy niepowtarzalne obrazki z wykorzystaniem kawy.
Sztuka jest wszędzie. Gdy myślisz, że jest to produkt talentu i geniuszu uzdolnionych ludzi, okazuje się, że naturalność przyrody jest prawdziwym konkurentem każdego produktu, kiedykolwiek stworzonego przez człowieka, a w niektórych przypadkach przewyższa prace artystów.
Fotografia jest sztuką, która może przekazać nastrój i atmosferę, a także ważną myśl. Wszystko to jest obecne w pracach uczestników słynnego konkursu fotograficznego, które można zobaczyć poniżej.
Pracownicy zespołów ratowniczych mają stalowe nerwy. Codzienne mają do czynienia z tragediami i trudnymi do przewidzenia sytuacjami. Muszą podejmować szybkie decyzje, ponieważ bezpośrednio od nich zależą życia ludzkie.
Tylko nie mów, że wiesz o pieniądzach wszystko, łącznie z tym, jak prawidłowo przechowywać, pomnażać i planować swoje finanse. Pamiętaj, że małe nawyki mogą tworzyć udaną przyszłość. Oto lista tych, które mogą pomóc ci w zwiększeniu środków pieniężnych.
Każdy zawód jest ważny i potrzebny. Niektóre profesje są względnie bezpiecznie dla zdrowia, a niektóre z nich są najbardziej niekorzystne dla naszego zdrowia i mogą wręcz skracać życie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty