Kariera
Praca strażaków jest na liście najbardziej niebezpiecznych zawodów, w tym społeczeństwu o życiu brygad ratunkowych wiadomo bardzo mało. Nadszedł czas, by naprawić ten błąd.
Biedni studenci. Czego tylko nie robią, aby zdać egzaminy: nie śpią nocami, nie jedzą, nie piją, wkuwają, czytają masę książek. Jednak okazało się, że te metody są mało skuteczne. Naukowcy to udowodnili.
Wcześniej lub później każdy pracownik rozmyśla nad tym, w jaki sposób szybko awansować w pracy. Dla wielu z nas – to najważniejszy czynnik, jeśli chodzi o wybór pracodawcy.
Jeśli kupiłeś aparat fotograficzny i myślisz, że będziesz fotografować narzeczonych, słodziutkie pocałunki, torty ślubne i inne romantyczne momenty, jeść różne smakołyki i przy tym nieźle zarabiać, to jak najszybciej musisz się obudzić... Ponieważ to wszystko tobie się śni.
Świat ciągle się zmienia, więc zawody, które niegdyś były popularne, dziś już są nieaktualne. Więc jak będzie wyglądać sytuacja w przyszłości?
Jak często, siedząc w dusznym biurze, dostosowując cyfry w comiesięcznym raporcie i przeklinając wykształcenie wyższe, obiecałaś sobie, że wszystko porzucisz i pójdziesz pracować jako kelnerka, gdzie można tylko się uśmiechać i zbierać hojne napiwki?
W niniejszym artykule opowiemy o tym, na jakim stanowisku dostaniesz wynagrodzenie za relaks i przyjemne spędzanie czasu.
Na interaktywnej wideo konferencji poświęconej ukazaniu się biograficznego thrillera "Snowden", były pracownik amerykańskich służb specjalnych Edward Snowden udzielił użytkownikom kilku porad dotyczących ochrony przez śledzeniem i hakerami.
Wizytówka – to coś więcej niż po prostu numery twoich telefonów i e-mail na kawałku papieru, które można znaleźć w internecie. To lakoniczna opowieść o najlepszych cechach kompanii lub człowieka, dlatego nie warto ograniczać swoją fantazję podczas doboru designu.
Odwieczny problem: jeśli pracujesz, nie masz czasu na podróże, jeśli podróżujesz, pieniądze wcześniej lub później się kończą. Nasza Redakcja znalazła kilka sposobów jak można połączyć przyjemne z korzystnym i zarobić w czasie podróży.
"Nawet, jeśli mamy wiadomość dla głowy, zawsze musimy trafić do serca" – tak uważają twórcy reklamy.
Jak zrobić wspaniałe zdjęcie? Na ten temat można przeczytać mnóstwo artykułów. Nasza Redakcja już publikowała artykuł o dziewięciu zasadach idealnego zdjęcia, dziś chcemy uzupełnić listę korzystnych i skutecznych porad – korzystając z nich będziesz mogła zrobić realnie bombowe zdjęcia!
"Chciałbym się nauczyć nie wydawać pieniądze na różne drobiazgi – tyle korzystnego mógłbym kupić! ". Jeśli chociaż raz tak myślałeś, to niniejszy artykuł właśnie dla Ciebie. Jeden z użytkowników pikabu zaproponował prosty i skuteczny sposób, jak nauczyć się oszczędzać pieniądze.
Znajomość zasad etykiety biznesowej może być bardzo korzystna: jeśli osoba kieruje się w biznesie dobrymi manierami i wzbudza zaufanie u partnera i klienta, to sprawy firmy będą iść w górę, ponieważ z jej przedstawicielami będzie miło współpracować.
Najgłówniejsza zasada smartfonografii – nie jest istotne na ile współczesny jest aparat, najważniejsze w czyich rękach on się znajduje.
Branson jest znany ze swoich prostych, ale jednocześnie rewolucyjnych pomysłów biznesowych. Miliarder mówi, że pracownik powinien samodzielnie wybierać czas urlopu – dlatego daje im taką możliwość.
Nazir Sobhani, który ukończył 27 lat i powszechnie jest znany pod pseudonimem The Sreets’Barber pracuje jako fryzjer. 6 dni w tygodniu pracuje w salonie, a 7 dnia wychodzi na ulicy Melbourne i bezpłatnie goli brody i robi fryzury bezdomnym. Podczas pracy rozmawia z nimi i przekonuje w tym, że zacząć nowe życie nigdy nie jest za późno.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty