Kariera
Szef powierza ci trudne zadania, pyta cię o opinię, prosi cię byś pokierował pracą nowego kolegi czy koleżanki? Wygląda na to, że szef ma cię za osobę kompetentną i uważa, że jesteś cennym pracownikiem.
Użytkownicy mediów społecznościowych, chodzi nie tylko o młodzież, umieszczają posty po to, by zdobyć jak najwięcej lajków. Wirtualne serduszka i uśmieszki są wyznacznikiem naszej popularności. Niektórzy z nas gotowi są na wszystko dla jak największej ilości lajków.
Nienawidzisz swojej pracy? Chętnie uwierzymy, jeśli uprawiasz jeden z poniżej wymienionych zawodów. Po prostu inne profesje w porównaniu do tych są bardzo atrakcyjne. O co w tym wszystkim chodzi?
Większość studentów pierwszego roku ma problemy z adaptacją na studiach. Specjaliści przygotowali 25 porad, jak poradzić sobie z adaptacją, aby początek studiów był jak najmniej stresujący. Koniecznie musisz je poznać, aby zaaklimatyzować się w nowym środowisku.
Każdy z nas doskonale wie, że romans w pracy to nie najlepszy pomysł, ponieważ zazwyczaj kończy się rozczarowaniem i rozstaniem. Istnieje jeszcze kilka powodów, dla których nie warto romansować z kolegą\koleżanką: zaczynając od plotek i kończąc zwolnieniem.
Współczesny milioner jest dla wielu z nas dowodem na to, że dzięki wysiłkowi i pracy można zarobić fortunę. Wielu rzeczy można się od nich nauczyć, na przykład jak na co dzień radzić sobie ze stresem.
Chciałbyś pracować wyłącznie z kobietami? Większość odpowie: nie. Kobiety są podstępne, zazdrosne, złośliwe i straszne plotkarki. Czy tak jest naprawdę? W niniejszym artykule na podstawie danych statystycznych i badań naukowych spróbujmy to wyjaśnić.
Trafny wybór zawodu to przepustka do kariery i szczęśliwego życia. Dziś niektóre zawody odchodzą w niebyt.
Często w życiu nam brakuje rozsądnej i mądrej osoby, która by zawsze mogła nam doradzić jak się zachowywać w różnych sytuacjach. Możesz śmiało sięgać po rady, których chętnie udziela miliarder Bill Gates ludziom, którzy chcą osiągnąć sukces w życiu.
Dziś, kiedy postęp nie stoi w miejscu, a technologie rozwija się błyskawicznie, zmieniając życie każdego nie do poznania, niektóre zawody powoli znikają z rynku pracy, a w ich miejsce na szczęście pojawiają się nowe, dość nietypowe profesje. W niniejszym zestawieniu zawody dla prawdziwych miłośników zwierząt.
Wielu z nas nie potrafi wydawać, oszczędzać i inwestować pieniędzy, ponieważ w szkole nie mamy przedmiotu "zarządzanie finansami". Warto się tego nauczyć, aby pieniądze zawsze się cię trzymały. Poznaj swój typ osobowości finansowej i wzbogacaj się!
Język rozwija się wraz z nami i już nie rozumiemy ludzi zaledwie o 5 lat młodszych od nas. Dlatego tym, którzy nie znają się na tym temacie, warto poznać nowomodne słowa i pojęcia, aby nadążyć za dzisiejszą młodzieżą.
Chyba będziesz zaskoczony, dowiedziawszy się o tym, że podstawowe przyczyny ubóstwa tkwią w samym człowieku, natomiast społeczeństwo, okoliczności i inne czynniki nie są najważniejsze. Aby przeciwstawić się problemom, wrogów trzeba znać w twarz.
Nadszedł czas, aby wyrwać się z ponurego codziennym życia. Niech każdy dzień będzie nasycony sukcesem i zadowoleniem z życia. To się zdarza tylko w filmach i książkach? Właśnie że nie. Po prostu nadszedł czas, aby wprowadzić w swoje życie nawyki ludzi sukcesu.
Pieniądze na pewno nie najważniejsze, ale znacznie ułatwiają nam życie, dając możliwość robienia tego, co chcemy. Wielu z nas, choć i zarabia nieźle, ale z trudem dociąga do końca miesiąca.
Jak osiągnąć dobrobytu finansowego? Warto nauczyć się nie tylko zarabiać, ale także mądrze wydawać, inwestować pieniądze. Udowodnimy ci, że nauka finansów jest nie tylko ciekawa, ale także przydatna.
Jeśli nie możesz uwolnić swojej poczty od mnóstwa niepotrzebnych wiadomości e-mai, należy zmienić swoje nastawienie do komunikacji elektronicznej. Uczymy się poprawnie korzystać z funkcji poczty elektronicznej na swoją korzyść!
Wiele współczesnych kompanii udowadnia, że praca nie koniecznie musi być rutynowa i nudna, może być też wesoła i zabawna. Najważniejsze – zbudować dobre relacje z kolegami i przełożonym. Wtedy na pewno w pracy będzie panować przyjazna atmosfera.
W dużej mierze sukces przy staraniu się o pracę zależy od prawidłowo sporządzonego CV. Dlatego trzeba znać współczesne zasady poprawnego pisania tego typu dokumentu i pomogą w tym specjaliści z witryny CareerBuilder.
Dość często ludzie z ironią i sarkazmem traktują niezależne, pewne siebie kobiety, które odniosły sukces. Często kierują pod ich adresem złośliwe komentarze, doszukują się w wizerunku perfekcyjnej kobiety jakichś niedoskonałości.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty