Kiedy kochasz

Nauczymy Ci kochać sercem.
kiedy kochasz

Wszyscy zakochują się w różny sposób: ktoś rzuca wszystko na jedną szalę, a inny człowiek jest umiarkowany w okazywaniu uczuć. W każdym razie, podkochiwać się zwykle łatwiej, niż zgodzić się z tym, że naprawdę jesteś zakochany.

I jeśli zadać zakochanemu człowiekowi pytanie, jak doświadzył to niesamowite uczucie, to odpowiedź zabrzmi mniej więcej tak: "Ty po prostu czujesz to, i wszystko".

Zbyt często oceniamy miłość na podstawie doświadczenia życiowego. Nawet jeśli uważasz, że dawne relacje były najlepszymi ze wszystkich, jakie kiedykolwiek doznałeś, nie żyj ponownie dniem przeszłym. Idealizując ostatnią miłość, tylko spłoszysz nową.

Jak często to widziałem, że moi przyjaciele nie chcieli zwracać uwagę na tych, którzy, jak im się wydawało, zupełnie im nie odpowiadają — po prostu dlatego, że człowiek czymś nie pasował do dawno, dawno temu ustalonych przez inną osobę ramek. No a jeśli nowy związek jednak zaczynał się, ale już nie rozwijał się według kiedyś dawno wytyczonej trajektorii, to dalsze próby coś zbudować z tym człowiekiem całkowicie zawodziły. Być może nadszedł czas, aby dać nową "definicję'' miłości. Być może nadszedł czas, uwolnić duchy przeszłości i zacząć życie z czystym kontem. Dawne relacje mogą przynieść wiele wspaniałych chwil, ale w końcu one jednak się nie udały.

Istnieje milion sposobów, żeby zrozumieć, czy to jest prawdziwa miłość. Ale jest jeden bardzo ważny punkt: twoja połówka — to jakby rodzinny dom, do którego zawsze chce się wracać.

Jeśli tylko obecność tego człowieka daje ci spokój, harmonię, a wszystkie troski odchodzą precz — wtedy naprawdę kochasz.

Radosne podniecenie —jest również nieodłącznym składnikiem miłości romantycznej. Ale prawdziwa miłość nie zawsze jest tak zychwycająca. Jednak właśnie ona przynosi to niewyjaśnione ciepło, o którym potem i mówi się: "Ty po prostu to czujesz".

Faktycznie, czasami strzała Amora nas rani tak boleśnie, że nawet myśli o miłości stają się nie do zniesienia i same uczucie wydaje się czymś niebezpiecznym i ponurym. Dlatego tak ważne jest, aby móc zrobić krok do tyłu i jeszcze raz spojrzeć na to, jaką widzisz miłość.

Życie może być niełatwą próbą, i zmartwienia zdarzają się większe i mniejsze. Lecz kiedy wszystko doskwiera, ale jest na kim polegać i na kogo liczyć, to dosłownie może uratować życie.

Jak myślisz, dlaczego wszyscy chcą znaleźć sobie parę? To ułatwia życie. Wchodząc w małżeństwo, ludzie obiecują wspierać siebie nawzajem do końca życia, a dusza rozkwita, gdy bierzesz na siebie odpowiedzialność i za szczęście swojej połówki.

Wyświadcz sobie przysługę — nie powtarzaj błędów z przeszłości. Uwolnij się od całego negatywnego doświadczenia i znajdź kogoś, z kim ci będzie tak komfortowo jak w domu. Oto czym jest miłość w rzeczywistości.

źródło:EliteDaily
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty