Kilka bardzo skutecznych porad na zmniejszenie piersi

jak zmniejszyć piersi

Jakby zadziwiająco to nie brzmiało, lecz duży rozmiar piersi to nie dla wszystkich jest pożądany. Czasami kobieta, czy dziewczyna nie wie, jak zmniejszyć objętość piersi. I sprawa nie zawsze w dużym rozmiarze biustu, najczęściej problem polega na niezgodności wzrostu kobiety i rozmiaru piersi.

Nierzadko z tym problemem zderzają się i całkiem młodziutkie dziewczynki, u których zaczęły rosnąć piersi wcześniej niż u wszystkich w klasie, co stało się przyczyną żartów. Również nieproporcjonalnie duże piersi negatywnie wpływają na postawę i stan grzbietu, kobiety z dużymi piersiami garbią się, im niewygodnie uprawiać sport. Niektóre zderzają się z problemem jak zmniejszyć piersi po porodach, przecież ciąża i karmienie piersiami mocno wpływają i na formę i na rozmiar. Jeszcze jest mnóstwo przyczyn, po których przedstawicielka płci pięknej mogą być niezadowolone dużym rozmiarem swoich piersi. Właśnie dla takich kobiet będzie poświęcona dzisiejsza publikacja o tym, jak zmniejszyć rozmiar piersi ludowymi środkami bez operacji.

Jak zmniejszyć rozmiar piersi bez operacji?

Rozpoczniemy od bardzo prostego, jak wizualnie zmniejszyć piersi. To można zrobić za pomocą specjalnej bielizny dla korekcji figury, czy za pomocą stosowania chytrości przy doborze garderoby. Stanik musi być okrągły, obowiązkowo z kostkami i szczelnymi i szerokimi bokami. To wzrokowy doprowadzi piersi i zbliży ich do centrum. Z odzieży nie rekomenduje się nosić swetry dużej wiązki, bluzy z dużym wzorem, dwurzędówki. Również nie rekomenduje się nosić obcisłą odzież, ale i nie chowajcie się pod kapotami. Odzież z kieszeniami na piersi tak samo nie podejdzie jak i odzież z poziomymi prążkami. Co wtedy wybrać? A wybierzcie wierzch z plecownikami, V- obrazowym wycięciem, czy z pionową prążką.

Wiele kobiet interesuje pytanie: "A czy rzeczywiście można zmniejszyć piersi?" Damy odpowiedź że, zazwyczaj można, lecz czasami to można zrobić tylko za pomocą chirurgicznej operacji. Zmniejszyć piersi w domowych warunkach jest dosyć skomplikowano i przystępując do tej niełatwej sprawy bądźcie przygotowane do tego, że kardynalnych przemian nie zauważycie. Lecz oto posprzątać 2-3 centymetry od istniejącej objętości piersi – pod siłę praktycznie każdej kobiecie. Dlatego można wykonywać specjalne ćwiczenia, które są skierowane na zwiększenie prężności piersi i poprawy jej formy. Te ćwiczenia zmniejszają objętość biustu.

Jak zmniejszyć duże piersi za pomocą ćwiczeń?

Ćwiczenie 1

Zwyczajne wyciskania. Jeśli dawno przedtem nie wyciskaliście się (czy w ogóle nigdy tego nie czyniły) i teraz wam ciężko wyciskać się od podłogi, to można wyciskać się od stołu, kanapy, stopniowo przechodząc na wyciskania od podłogi. Ręce przy tym powinny być mocno rozwiedzione do stron. Zaczynać trzeba z 3-5 razy na dzień, stopniowo dochodząc do 12-15. Jeśli potraficie zrobić więcej – można, lecz więcej 30 razy na dzień jednak lepiej nie wyciskać, ryzykujecie napompować ręce.

Ćwiczenie 2

Ściskanie dłoni. Złóżcie dłonie na poziomie piersi (dłonie są prostopadłe podłodze). Z siłą naciskajcie jedną dłonią na drugą. W moment napięcia odnotujcie się na kilka mgnień, potem rozluźnijcie się. jak zmniejszyć rozmiar piersiWystarczy zrobić blisko 40 razy (lepiej za 2 podejścia).

Ćwiczenie 3

Rozsunięcie rąk do stron. Weźcie do rąk ciężarki z obciążnikami wagą blisko 1 kg (orientujcie się na swoje odczucia), będziecie prostowały ręce przed sobą, potem rozwiedźcie je do stron i znów sprowadźcie przed sobą. Wykonywać 3 podejścia po 10-15 razy.

Ćwiczenie 4

Ćwiczenie podobnie do drugiego. Stańcie przy ścianie, opierajcie się o nią rękami. Ciśnijcie na ścianę z całej siły, musicie odczuć napięcie w mięśniach piersi. Zostańcie w takim położeniu w ciągu 1 minuty. Potem wykonacie to samo, lecz z lekka pochyliwszy się naprzód ciałem.

 
Powiązane artykuły:
Jak pozbyć się rozstępów na piersiach?
Rozstępy mogą zepsuć kogokolwiek, nawet nieprawdopodobnie piękne piersi. Na szczęście wszystko można skorygować. W nowym materiale opowiemy o domowych i salonowych sposobach walki z rozstępami na piersi.
Podniesienie biustu za pomocą nici
Podciąganie piersi trzeba przedstawicielkom płci pięknej, u których biust utracił prężność po karmieniu, czy drastycznym odchudzaniu. Lifting za pomocą nici idealnie podchodzi w jakości rozwiązania tego problemu.
Jak zwiększyć piersi bez operacji?
Jeśli rozstrzygnęliście polepszyć wygląd zewnętrzny piersi, to pomogą wyciskania od opór różnej wysokości, ćwiczenie ze zbiorczymi przed piersiami dłońmi i wymieniającym się naciśnięciem i ćwiczenia z hantlami.
Jak zrobić piersi prężnymi?
Nie jest tajemnicą, że o wiele ważniejszym wskaźnikiem piękności żeńskich piersi jest nie rozmiar, a jej forma. Także jeśli przyroda nie obdarzyła was "wybitnymi", mlecznymi gruczołami warto pomyśleć o tym, jak zrobić piersi prężnymi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty