Kilka ciekawych porad – jak mieć gęstsze brwi?

jak mieć gęstsze brwi

Brwi są prawdziwą ozdobą twarzy, robią spojrzenie bardziej wyrazistym, podkreślają indywidualność posiadacza. Dobrze jest jeśli brwi są szerokie, ponieważ można je skorygować, uzyskawszy potrzebny kształt. Jednak nie wszyscy mają szczęście i pytanie jak mięć gęstsze brwi dosyć często interesuje wiele kobiet. Istnieje wiele wariantów modelowania, w tym też wydłużanie brwi, zagęszczanie, tatuaż, jednak warto poświęcić szczególną uwagę odpowiedniej pielęgnacji brwi.

Czy można zrobić brwi gęstsze?

Istnieje kilka dekoracyjnych sposobów na gęstsze brwi. Przewidują wykonanie jednego z zabiegów:

 • farbowanie brwi, jeśli one są gęste, ale jasne;
 • dorysowanie ołówkiem ”włosków”, jednak w ciągu dnia musisz o nich pamiętać, aby przypadkiem nie rozmazać;
 • tatuaż salonowy.

Jeszcze jeden sposób przewiduje używanie środków, które przyśpieszają porost brwi. W tym wypadku stają się gęstsze, dzięki wydłużaniu włosków.

Jaki mieć gęste i szerokie brwi, używając środków ludowych?

Warto poświęcić szczególną uwagę odżywianiu cebulek włosów. Dzięki temu, że brwi otrzymują mnóstwo korzystnych substancji, stają się ciemniejsze, a niektóre włoski dłuższe:

 1. Przed snem zaleca się smarować brwi olejami (oliwkowym, rycynowym, migdałowym).
 2. Aby brwi były bardziej ciemniejsze możesz smarować je czarną herbatą. Wacik zanurzamy do herbaty i smarujemy linię brwi. Aby osiągnąć dobrych wyników zabieg powinien trwać około 15 minut.
 3. Wspaniałym środkiem są okłady z koniaku i rumu. Rozpuszczane są z różnymi olejami, na przykład z olejem rycynowym lub jojoba.
 4. Jeszcze jeden sposób na gęste brwi za pomocą wydłużania przewiduje używanie mieszanek, które zawierają substancje, które stymulują porost. Sok marchewki należy wymieszać z witaminą A. Do mieszanki zanurzamy wacik i nakładamy na brwi w postaci okładu.
 5. czy można zrobić brwi gęstsze
 6. Skuteczny sposób na gęste i szerokie brwi. Kwiatuszki nagietka nastawiamy w ciągu jednej doby na wódce. Przed użyciem nalewkę rozprowadzamy z wodą 1:1, otrzymaną mieszankę nanosimy na brwi.

Oprócz tego warto:

 • regularnie rozczesywać brwi;
 • wykonywać masaż za pomocą ruchów punktowych;
 • codziennie nanosić balsam na brwi, który będzie je chronić przed szkodliwym oddziaływaniem.

Również należy zażywać zestawy witaminowe, przeznaczone do aktywacji porostu włosów i paznokci.

 
Powiązane artykuły:
Usuwanie tatuażu brwi laserem – jak przebiega zabieg?
Skorygować tatuaż brwi można tylko za pomocą lasera. Chcecie znać na ile jest efektywna ta procedura, jak ona przeprowadza się, czy jest bolesną? Wtedy przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł.
Biologiczna trwała ondulacja na rzęsy lub laminowanie – jaki zabieg jest lepszy?
Zamierzacie zacząć kurs procedur po odejściu za rzęsami? Nie możecie wybrać między biologiczną trwałą ondulacją na rzęsy a laminowaniem? W tym pomoże nasz dzisiejszy materiał.
Ile trzymają się przedłużone rzęsy?
Przedłużone rzęsy dziś tak samo są popularne jak i wtedy, kiedy one tylko pojawiły się w salonach. One są potrzebne po to, żeby kobieta stale mogła czuć się komfortowo. Lecz jak długo może zachowywać się to odczucie?
Wzmocnienie rzęs – 6 skutecznych sposobów
O długich rzęsach marzą wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Komuś swoje marzenia udaje się spełniać za pomocą tuszy. Lecz są i takie dziewczyny, dla których żeby umocnić rzęsy, należy przeprowadzić cały kompleks przedsięwzięć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty