Kilka porad na szybki wzrost włosów – jak odrosnąć długie włosy szybko?

jak odrosnąć długie włosy szybko

Wiele kobiet stawiają pytanie, jak można szybko zdobyć długie i piękne włosy. I zazwyczaj wielu z nich interesuje, za ile mogą odrosnąć włosy, przecież przy zwyczajnym obejściu one rosną powoli, czasami praktycznie niewidocznie. Przecież wszystkim wiadomo, że jeśli kobieta mówi: "Chcę szybko długie włosy"!, to oznacza, że czekać kilku lat jej całkiem nie podoba się. W takim wypadku należy wziąć na uzbrojenie nasze rady i przygotować się zadedykować procedurom obejścia za swoją czupryną dostateczną ilość czasu. Zazwyczaj o nagły wynik nie chodzi, lecz przejawiwszy uporczywość i zawziętość można znacznie przyśpieszyć wzrost włosów.

Za ile czasu mogą odrosnąć włosy?

Zapewne to pierwsze pytanie, które interesuje kobiety, co rozstrzygnęły zmienić fryzurę na korzyść długich loków. Lecz wyznaczyć, za ile mogą odrosnąć włosy być może tylko w indywidualnym trybie ze względu na typ włosów, właściwości wzrostu, a także elitarne dla tego celu środki. Dużą rolę w tym pytaniu gra kompleksowe podejście. Jeśli wpływać na wzrost włosów i od wewnątrz i zewnątrz, to włosy będą rosnąć szybciej.

Jak maksymalnie szybko odrosnąć długim włosom?

Najpierw trzeba zatroszczyć się o żywienie włosów od wewnątrz. Najbardziej pożytecznymi produktami dla wzrostu włosów jest morska kapusta, białkowy pokarm, w szczególności morska ryba, orzechy, zwłaszcza migdał, piwne drożdże, wyroby mleczarskie, ziarna pszenicy. Wszystkie te produkty w dużych ilościach zawierają witaminy i mikroelementy sprzyjające wzrostowi włosów.

Zatroszczywszy się o nasycanie włosów witaminami,można przystępować do kosmetycznych procedur. Istnieją dwa warianty, jak można szybko odbudować długie włosy. Rozpatrzymy każdy z nich.

Pierwszy sposób

To praca z kosmetologiem i fachowym fryzjerem. Nie zważając na koszty, które przypuszcza taki wariant, być może to najszybszy sposób na odrost włosów, przecież fachowcy mają duże doświadczenie i cały arsenał koniecznych środków. Istnieją specjalne procedury przyśpieszające wzrost włosów i sprzyjające ich uzdrowieniu i żywieniu, takie jak mesoterapia, ozonoterapia, leczniczy masaż, SPA- procedury. Oprócz tego maistrowie wychodząc ze swojego doświadczenia,dobiorą kosmetykę dla opieki za włosami. Balsamy i mleczka pobudzające wzrost włosów, odżywcze maski, odpowiedni szampon i balsam. Tak samo fachowcy dadzą rekomendacje po opiece za włosami w okresie ich intensywnego wzrostu i polecą efektywne dla tych celów wielowitaminowe kompleksy. I zazwyczaj fryzjer zatroszczy się, żeby w miarę odrastania włosy nie siekły się. Dlatego raz do 1-3 miesięcy przeprowadza się strzyżenie gorącymi nożycami, a tak samo wykorzystują się specjalne balsamy.

Drugi sposób

Drugi sposób, jak można szybko odrosnąć długim włosom – to szczególne obejście w domowych warunkach. I dlatego będą pożyteczne następne ludowe przepisy:

  1. Jedno z najbardziej skutecznych środków – musztardowa maska dla włosów. Dlatego trzeba rozwieść musztardowy proszek gorącą wodą, dodać miód, olej rycynowy, jajczarskie żółtko i kilka kropli maślanego rozczynu witamin А i Е. Gorczyca zabezpiecza przepływ krwi do cebulek włosowych, miód sprzyja przenikaniu witamin, a olej rycynowy wzmacnia i tak samo stymuluje wzrost. Maskę trzeba trzymać od 15 do 60 minut.
  2. Maska z piwnych drożdży tak samo jest stymulatorem wzrostu włosów. Dlatego drożdże rozwodzą ciepłą wodą do konsystencji śmietany. Maska nanosi się na 30 minut.
  3. Maska dla włosów z koniakiem. W równych częściach miesza się koniak, rzepakowy i rycynowy olej. W mieszankę dodaje się jajczarskie żółtko, maślany rozczyn witaminy Е, 1 łyżka świeżego soku aloesu i rozdrobnione piwne drożdże. Otrzymana masa nanosi się na 60 minut.
  4. Liderem wśród ludowych metod jest pieprzny nastój. Wiele osób przypuszczają, że to najszybszy sposób jak odrosnąć długie włosy za krótki czas odrosnąć włosom. Istnieje kilku sposobów jej stosowania. Ją wcierają w ciągu doby do mycia głowy, albo na noc, a rankiem zmywają. Tak samo wcierają dziennie, w ciągu 14 dni przed snem, potem dzieje się przerwa na 30 dni. Lecz wykorzystać pieprzny nastój trzeba z ostrożnością, nie warto zanadto się postarać, żeby nie otrzymać poparzenia. Nie wolno nanosić nastój po całej długości włosów, środek wciera się wyjątkowo do korzeni.

Jak widać odrosnąć długim włosom w krótkim terminie nie jest tak prosto, jak wielu chciałoby, lecz nabawiając się cierpliwości, nie żałując czasu i sił, można dosyć szybko zrealizować marzenie i zostać posiadaczką atrakcyjnych loków.

 
Powiązane artykuły:
Jak zwiększyć gęstość włosów?
Chcecie zwiększyć gęstość loków, lecz wypróbowane metody nie pomagają? Przeczytajcie nasz nowy materiał. Ten artykuł zawiera tylko obiektywną i wierzytelną informację o realnych możliwościach i sposobach zrobić włosy gęstszymi.
Olej rycynowy dla wzrostu włosów
Olej rycynowy szeroko stosuje się w kosmetologii. On sprzyja odnowie komórek skóry, pomaga w walce z łupą, leczy choroby włosów i skóry głowy, głęboko posila i nawilża powłoki. O tym jak wykorzystać rycynowy olej opowiemy w materiale.
Masaż głowy dla wzrostu włosów
Masaż głowy – doskonały środek od stresów, bezsenności, napięcia i przemęczenia. Również masaż głowy wzmacnia krwiobieg skóry głowy, co dobroczynnie wpływa na włosy. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Ludowe środki dla wzrostu włosów
Stałe stresy, zła ekologia i nieprawidłowe żywienie wpływają na włosy nie najlepszym sposobem. O tym jak odrosnąć długim i zdrowym włosom za pomocą ludowych środków, będzie mowa w naszym nowym materiale.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty