Kilka skutecznych porad jak dać nauczkę chłopakowi, który nie docenia

jak dać  nauczkę chłopakowi który nie docenia

Prawdopodobnie każda dziewczyna marzy o szczęśliwych stosunkach, gdy facet uwielbia i docenia. W świecie współczesnym mężczyźni coraz częściej nie odpowiadają marzeniom przedstawicielek płci pięknej, obrażają, zdradzają, sprawiają ból. Wiele dziewczyn chciałoby wiedzieć jak zmusić chłopaka doceniać siebie, aby czuć się szczęśliwą.

Czemuś już jest taka tradycja, że gdy dziewczyna zgodziła się spotykać z chłopakiem, przyznała się do swoich uczuć, chłopaki rozumieją, że cel został osiągnięty i można już się zbytnio nie przykładać. Właśnie dlatego psycholodzy mówią o tym, że przez cały czas należy zachowywać intrygę i trzymać faceta w tonusie.

Jak dać nauczkę chłopakowi, który nie docenia?

Na początku należy określić w jaki sposób facet powinien wykazywać własne uczucia. Na przykład jedni uważają, że musi darować prezenty i biżuterię, a inne myślą, że wdzięczność powinna się wyrażać w słowach.

Psycholodzy uważają, że wiele dziewczyn myśląc o tym, że chłopak nie kocha i nie docenia po prostu przesadzają i wymyślają nieistniejące przyczyny. Wiele przedstawicieli płci silnej przekonane są, że różne obowiązki w domu dziewczyna wykonuje, ponieważ jej to się podoba, a nie po to, aby sprawić im przyjemność. Poprzez owe nieporozumienie często pojawia się odczucie, że ukochany nie docenia i nie kocha.

Jak nauczyć chłopaka doceniać siebie?

  1. Na początku dokonaj analizy stosunków, być może na prawdę nie jesteś idealną gospodynią i kulinarem, a więc zachowanie ukochanego jest uzasadnione. Aby zmienić sytuację trzeba po prostu popracować nad sobą.
  2. Jeśli natomiast wszystko jest w porządku i chłopak na prawdę przestał doceniać, to co robisz dla niego, to po prostu pozbaw go tego że robić jeśli chłopiec nie ceniwszystkiego. Na przykład jeśli zawsze, gdy wracał do domu,widział na stole gorącą kolację, zapomnij o tej tradycji. Owe "głodowanie" pomoże chłopakowi od innej strony spojrzeć na sytuację.
  3. Aby zrozumieć co robić, gdy chłopak nie docenia, należy udać się do najbardziej skutecznego sposobu – zacznij dbać o siebie. Poświęcaj czas nie tylko zmianom zewnętrznym, ale również wewnętrznym. Zrób nową fryzurę, kup nową odzież, schudnij, znajdź hobby, etc. Widząc obok siebie ładną i ciekawą dziewczynę, chłopak obowiązkowo doceni taki skarb.
  4. Zmuś go do tego, aby był zazdrosny o ciebie. Odpowiadaj na komplementy, flirtuj z innymi mężczyznami, jednak nie przesadź, ponieważ może dojść do rozstania.
 
Powiązane artykuły:
Psychologia stosunków rodzinnych żony i męża - jak zachować harmonię w rodzinie?
Rodzinne stosunki nigdy nie bywają gładkimi, spokojnymi i jednostajnymi na 100%. Ten artykuł opowie o tym jak na stosunki męża i żony w ślubie patrzy psychologia, co pomoże małżonkom owak spojrzeć jeden na drugiego.
Porady dla żony – jak przywrócić uwagę męża?
Nierzadko w rodzinnym życiu zapadają czasy, kiedy uwagi męża staje się za mało, czy w ogóle jej nie ma. W tym nowym artykule opowiemy o tym, jak przywrócić utraconą uwagę i wywołać zeszły interes ulubionego mężczyzny.
Jak się zemścić na mężu za zdradę?
Wiele kobiet zderzało się z sytuacją, kiedy dowiadywały się o niewierności małżonka. W takiej sytuacji ważne wszystko obmyślić, żeby na emocjach nie dokonać błędów. W tym artykule są dane rekomendacje psychologów zemsty za zdradę.
Jak zrozumieć, że miłość minęła?
Miłosne uczucia z czasem zmieniają swoje zabarwienie. One mogą stawać się nie takimi jaskrawymi, czy w ogóle zniknąć. Zorientować się w tych niuansach pomoże artykuł, w którym są opisane oznaki zgasłej miłości.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty