Kim Cattrall w młodości i dziś – sekret nieprzemijającego piękna aktorki

Kim Cattrall w młodości i dziś

Gdy masz 60 lat, wyglądać oszałamiająco dość trudno. Wśród dużej ilości aktorek filmowych nielicznym udało się zachować piękno bez ingerencji chirurga plastycznego. Do tych aktorek można zaliczyć gwiazdę serialu "Seks w wielkim mieście" – Kim Cattrall – która i w młodości, i dziś ma wspaniały wygląd. I to przy tym, że w tym roku obchodziła jubileusz – 60 lat.

Kim Cattrall w młodości

Starzeć się pięknie – to marzenie każdej kobiety. Być w podeszłym wieku i doskonale wyglądać – to wszystko można powiedzieć o aktorce Kim Cattrall. Sława przyszła do niej po tym, jak zagrała w serialu "Seks w wielkim mieście", gdzie ucieleśniła postać jednej z głównych bohaterek – Samanthy. Przy czym w owych czasach już miała 42 lata.

Ciekawostka polega na tym, że wcześniej ta aktorka była mało znana. Popularność przyszła do niej tylko po zagraniu w tym serialu. Na rolę Samanthy aktorka nie od razu się zgodziła, ponieważ myślała, że postać jest nudna. Scenarzyści obiecali to poprawić i w rezultacie właśnie ona stała się najbardziej seksowną i uwodzicielską bohaterką.

Jeśli spojrzeć na zdjęcia Kim Cattrall w młodości, to można zauważyć, że z wiekiem ona tylko pięknieje. Podobnie jak bohaterka z serialu lubi eksperymentować, nosić odważne ubrania i odsłaniać więcej ciała, ale przy tym nie wyglądać wulgarnie.

Jeśli spojrzeć Kim Cattrall w młodości i teraz, to różnicy praktycznie nie da się zauważyć. Aktorka dba o swoje ciało, uprawia sport. Teraz rzadko gra w filmach, nieczęsto chodzi na imprezy, ale jak tylko pojawia się przed publicznością, natychmiast przyciąga uwagę. Kim Cattrall dziś – to elegancka kobieta, która preferuje gustowne rzeczy, kosztowne akcesoria, ma zadbany wygląd. Trudno nazwać ją seniorą.

Sekrety młodości Kim Cattrall

W czym tkwi sekret nieprzemijającego piękna i niekończącej się młodości aktorki? Kim Cattrall teraz świetnie wygląda dzięki temu, że wykonuje następujące proste zasady:

  1. Codziennie uprawia jogę z osobistym trenerem.
  2. Przestrzega specjalnej zrównoważonej diety, zgodnie z którą aktorka wykluczyła ze spożycia słodycze, ciasta, kawę.
  3. Codziennie robi długie piesze wycieczki.
  4. Przy pielęgnacji ciała i twarzy używa kosmetyków na bazie naturalnych składników. Przy tym często przeprowadza peeling – zabieg złuszczania naskórka.
  5. Prowadzi aktywne życie seksualne.

O dziwo Kim Cattrall i operacja plastyczna – to są pojęcia niezgodne. Ona kategorycznie odmawia jakichkolwiek zabiegów. Mówi, że chce, aby jej uśmiech był szczery, a nie naciągnięty.

Kim Cattrall w młodości Kim Cattrall młoda Kim Cattrall w filmie
Kim Cattrall w seks i miasto Kim Cattrall seks i miasto Kim Cattrall seks i miasto shopping
Kim Cattrall dziś Kim Cattrall w czarnym Kim Cattrall nad morzem
 
Powiązane artykuły:
Mel Gibson w młodości – nieprzewidziany i seksualny
Kariera Mela Gibsona ciasno związana z Australią, do której on emigrował z rodzicami. Sława aktora razem z obrazem "Szaleńczy Maks" przecięła granicę kontynentu. Późniejsze filmy potwierdziły, że Mel to aktor z dużymi możliwościami.
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty