Kolor beżowy ciemny – powściągliwa elegancja stylu

kolor beżowy ciemny

Kolor beżowy ciemny jest bardzo lubiany przez wiele dziewczyn, modnisi, ikon stylu i projektantów, zwłaszcza w ubraniach. Przecież ten ciepły odcień jednocześnie może być głównym kolorem wizerunku, a także neutralną podstawą. Ponadto ciemny odcień beżu pasuje do każdego typu urody, a jego połączenie w ubraniu z różnymi paletami kolorów pomoże zaprezentować najbardziej niesamowite kreacje. Dzisiaj właśnie przydzielimy uwagę połączeniu kolorów z beżowym ciemnym.

Połączenie koloru beżowego ciemnego w ubraniach

Aby poprawnie połączyć elementy garderoby należy koniecznie wziąć pod uwagę fason, styl, a także kolor. Przecież bardzo często problem nieudanych kombinacji tkwi w niepasujących do siebie odcieniach. Lecz mimo tego, że ekspresywny styl i różnorakie kombinacje cieszą się dużą popularnością w modzie, we wszystkim trzeba znać miarę. Dziś chodzi nam o ciemny odcień beżu. Taki kolor nie jest wybredny, ale i on ma swoje zasady i ramy. Zobaczmy z czym komponuje się kolor beżowy ciemny.

Połączenie z klasycznymi kolorami

W dyskretnym stylu biznesowym kolor beżowy ciemny doskonale uzupełnią kolory czarny lub biały. To połączenie jest idealne dla tych, którzy mają zbyt ścisły dress code, ale chcą ożywić posępny, oficjalno-biurowy strój.

kolor beżowy ciemny w odzieży 1 kolor beżowy ciemny w odzieży 2 kolor beżowy ciemny w odzieży 3

Kolor beżowy ciemny i żółto-cytrynowa gama.

Sam w sobie beżowy nie bardzo nadaje się do żółtej nasyconej palety. Ale właśnie ciemny odcień neutralnego koloru pięknie komponuje się ze słonecznej gamą. Należy pamiętać, że w tym wypadku warto wziąć pod uwagę prawidłowo umieszczone akcenty. Jeśli oprócz żółtego i ciemnego beżu jest jeszcze jakiś kolor, to należy go maksymalnie przygasić lub ukryć.

kolor beżowy ciemny w odzieży 4 kolor beżowy ciemny w odzieży 5 kolor beżowy ciemny w odzieży 6

Kolor beżowy ciemny w ekspresywnym stylu

Kolor beżowy ciemny może także uzupełniać i jaskrawe kreacje, ale nie wszystkie odcienie pasują do ciepłego neutralnego tonu. Najlepiej z nim łączy się głęboki niebieski, terakota, czerwony o ciemnym odcieniu. Zbyt nasycone i jaskrawe odcienie lepiej wykluczyć z zestawu z kolorem beżowym ciemnym ubrania.

kolor beżowy ciemny w odzieży 7 kolor beżowy ciemny w odzieży 8 kolor beżowy ciemny w odzieży 9
 
Powiązane artykuły:
Musztardowy kolor – modne zestawienie kolorów ubrań
Musztardowy kolor podchodzi posiadaczkom wszystkich typów wyglądu zewnętrznego. Przy udanym pojednaniu jego z innymi odcieniami, można otrzymywać stylowe, atrakcyjne i harmonijne obrazy.
Kolor akwamaryna – kształtowanie eleganckiego wizerunku
Jednym z ulubionych tonów światowych modelaży stał się akwamaryn, który często stosuje się w wielu kolekcjach. On promieniuje delikatność i zagadkowość, przemianę humoru i niektórą alienację, napełniając zaspokojeniem.
Kolor morski – jak dobierać kolor ubrania?
Odzież morskiego koloru to przepiękny wariant dla stworzenia obrazów. Ona dobrze podchodzi dla powszednich i odświętnych strojów. Akcesoria tego koloru można jednoczyć z biurową odzieżą, a opalacz tego odcienia.
Łączenie kolorów w różnych stylizacjach – z jakimi kolorami komponuje się kolor turkusowy?
Głęboki i nasycony i w owym czasie lekki w połączeniu z drugimi kolorami, kolor morskiej fali często spotyka się w wielu modnych kolekcjach. Wiedząc o niektórych sekretach można dobrać piękny ansambl z morskim kolorem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty