Kolory w odzieży
Beżowy kolor dla wielu kobiet jest jednym z ukochanych. I to nic dziwnego, przecież on zdolny być jak podstawą obrazu, tak i jego rodzynkiem. Do tego, że ciemno-beżowy kolor świetnie wygląda i w rzeczowej odzieży, i w ulicznym stylu.
Musztardowy kolor podchodzi posiadaczkom wszystkich typów wyglądu zewnętrznego. Przy udanym pojednaniu jego z innymi odcieniami, można otrzymywać stylowe, atrakcyjne i harmonijne obrazy.
Jednym z ulubionych tonów światowych modelaży stał się akwamaryn, który często stosuje się w wielu kolekcjach. On promieniuje delikatność i zagadkowość, przemianę humoru i niektórą alienację, napełniając zaspokojeniem.
Odzież morskiego koloru to przepiękny wariant dla stworzenia obrazów. Ona dobrze podchodzi dla powszednich i odświętnych strojów. Akcesoria tego koloru można jednoczyć z biurową odzieżą, a opalacz tego odcienia.
Głęboki i nasycony i w owym czasie lekki w połączeniu z drugimi kolorami, kolor morskiej fali często spotyka się w wielu modnych kolekcjach. Wiedząc o niektórych sekretach można dobrać piękny ansambl z morskim kolorem.
Zmęczywszy się od jaskrawych i krzyczących neonowych odcieni, designerzy rozstrzygnęli przełączyć uwagę na rozmaitą paletę pastelową, czołowym odcieniem której jest miętowy kolor, który szeroko wykorzystuje się w odzieży, obuwiu i akcesoriach.
Nieprawidłowo dobrana gama kolorystyczna odzieży, zdolna jest przekreślić piękno najbardziej wytwornego stroju, a wygląd zewnętrzny kobiety uczynić wyblakłym i niewyraźnym. Żeby tego uniknąć, pożyteczna będzie wiedza o regułach łączenia kolorów w wizerunku.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty