Kolorystyczny typ urody ”wiosna” – gwiazdy

kolorystyczny typ urody wiosna

Istnieją cztery typy urody, którym odpowiadają pory roku. Typ urody "wiosna" kojarzy się z delikatnością, czułością.

Ogólna charakterystyka typu urody "wiosna"

Wyodrębnić człowieka "wiosennego" wśród innych jest dosyć łatwo. Jeśli mówić o naturalnym kolorze włosów jest to blond, szatyn lub rudy. Odcień może być bursztynowym, zbożowym, jasno-złocistym. Cera również jest jasno-brzoskwiniowa lub beżowa. Przedstawicielki "wiosny" niezbyt szybko się opalają, mają pieprzyki i piegi. Złociste, jasno-szare, błękitne, zielone nutki można dostrzec w kolorze oczu.

Paleta pasujących barw – to jasne i ciepłe kolory. Ciemne odcienie w makijażu lub ubraniu zaburzają swoistą harmonię wizerunku. Delikatnie zielone, brązowe, różowe i żółte odcienie – to co pasuje do ciebie. Bardzo istotnym jest dostrzeżenie równowagi w gammie kolorów, ponieważ kolory pastelowe mogą spowodować to, że będziesz miała chorobliwy wygląd, a ciemne natomiast wizualnie mogą postarzyć.

Na przykładzie zdjęć gwiazd, będzie łatwiej zobaczyć typ urody 'wiosna". Jaskrawym przykładem jest Drew Barrymore, Cate Blanchett. Scarlett Johansson – również jest typową "wiosenną dziewczyną". Nie zważając na to, że ona dosyć rzadko zmienia kolor włosów, można śmiało stwierdzić, że jej kolor to blond. Gdy ona zakłada jasne, ciepłe stroje, wszyscy są w zachwycie. Reese Witherspoon, Kate Bosworth również należą do typu urody "wiosna".

Jaką odzież dobierają gwiazdy?

Aby wyglądać rewelacyjnie wystarczy założyć proste ubranie bez falbanek, draperii, o zwykłym kroju. Proste linie – oto twoja dewiza.

Aby twój wizerunek wyglądał harmonicznie najlepiej zatrzymać swój wybór na koszulach i bluzkach w ciepłych kolorach. Dopuszczalny jest "ciemny" dół, natomiast z szarego lepiej zrezygnować. Fachowcy zalecają zakładać skromne akcesoria, na przykład perły. Czarny kolor zazwyczaj nie jest zalecany "wiosennym" dziewczynom, chociaż czasami są wyjątki. Wspaniałym przykładem gwiazdorki z typem urody "wiosna", która uwielbia czarny kolor jest Nicole Kidman. Wygląda rewelacyjnie w maleńkiej, czarnej sukience.

kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 1 kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 2 kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 3
kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 4 kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 5 kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 6
kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 7 kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 8 kolorystyczny typ urody wiosna foto gwiazdory 9
 
Powiązane artykuły:
Fryzury gwiazdorek – klasyczne i futurystyczne fryzury
Fryzury gwiazd – to w niektórym rodzaju latarnie morskie, na które orientują się nie tylko zwolennicy, ale i wiele stylistów czerpią idee dla przyszłego modnego sezonu. Zwyczajnie, wśród nich znajdują się nieprawdopodobnie piękne, jak i nieudane.
Tatuaże Seleny Gomez
Do radości zwolenników, i żalu innych, Selena Gomez nie stała się wyjątkiem w zachwycie gwiazd ozdabiać swoje ciało tatuowaniami. Lecz w odróżnieniu od wielu innych, każde jej tatu niesie pewny głęboki sens.
Tatuaże Miley Cyrus
Liczna ilość tatuaży, co ozdabia ciało Miley Cyrus, wywołuje podniosły interes u zwolenników. Miley Cyrus z zadowoleniem komentuje swoje stroiki, pewne z których ona zrobiła dla piękności, a drugie - obdarzone głębokim sensem.
Tatuaże Victorii Beckham
Każde tatuowanie na ciele ikony stylu Viktorii Beckham ma głęboki sens. Dziewczyna lubi ozdabiać się tatuażem, lecz podchodzi do tego z dużą odpowiedzialnością, toż żadnych lekkomyślnych obrazków na ciele Viktorii nie ma.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty