Komunikacja z duchami – czyli jak nawiązać kontakt ze światem nadprzyrodzonym?

komunikacja z duchami

Człowieka zawsze pociągał świat istniejący równolegle z naszą rzeczywistością, świat duchów i magii. Komunikować się z duchami potrafi nie każdy człowiek. Przecież do tego trzeba mieć pewną wiedzę i umiejętności, którymi obdarzeni są zazwyczaj tylko jasnowidze.

Magiczna tablica

Wielu magów używa tabliczki Ouija – planszy do komunikowania się z duchami. Rysują na niej wszystkie litery alfabetu, cyfry, wyrazy "nie" i "tak", wyrażenia "witaj", "nie wiem", "do widzenia". Można ją wykonać samemu lub kupić w sklepie. Warto zauważyć, że za granicą takie tabliczki są sprzedawane swobodnie. Najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy sam zrobisz wszystko czego potrzebujesz wypełniając w ten sposób magiczną tabliczkę swoją energią.

Gdy w pobliżu będzie znajdować się duch poczujesz lekki chłód. Na słowo powitania poruszy się specjalna wskazówka dodawana do tabliczki. Pamiętaj o uprzejmości.

Komunikacja z duchami przodków

Warto zauważyć, że przed rozpoczęciem sesji spirytystycznej i wejściem w kontakt z duchem musisz wiedzieć, czy on ma do tego chęć. Duch będzie komunikować się tylko z tym, kto mu się podoba. I to chyba jeden z najważniejszych warunków. Istnieje dużo zaklęć do wywoływania duchów przodków. Nie wkuwaj ich, a skup się na celu swojej sesji. Trzeba nastawić się na falę sesji.

Komunikacja z duchami we śnie

Taką komunikację można napotkać zwykle w szamańskich snach. Oni mają i pomocników, i przewodników. Mogą mieć postać kowala, pokazującego jak stworzyć amulet, czarownicy,wychodzącej z lasu, albo starszej kobiety, która może rozmawiać o duchach. Często widują sny ci, którzy mają predyspozycje do zajmowania się magią, rytuałami szamańskimi.

Zwykle nastawione pokojowo duchy pochodzą z królestwa Fejri. Albo to mogą być zmarli przodkowie tego, kto widzi sny wieszcze. Ich celem jest wznowienie magicznej linii.

Komunikacja z Duchem Świętym

Ta komunikacja może odbywać się jak we śnie, tak i podczas modlitwy, która jest swego rodzaju medytacją. Komunikować się z duchami może spróbować każdy człowiek, ale nie zapominaj, że nie wolno śmiać się z nich, wygłupiać, czy żartować, bo mogą surowo ukarać za ten czyn.

 
Powiązane artykuły:
Wróżenie z run na miłość, czyli runiczne rozkłady wróżebne
Pragnienie powróżyć prędzej czy później powstaje u każdego człowieka. Jednych interesuje los, innych kariera. No a kobiety zawsze interesowały runy miłosne. Jedna z najbardziej starych jest wróżba na runach. Dalej opowiemy na czym ono polega.
Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?
Parapsychologiczne zadatki są w każdym z nas. Ktoś nie zwraca uwagi na dziwne wydarzenia, które odbywają się w jego życiu, a komuś nie dają spokoju wieszcze sny. Jak otworzyć w sobie zdolności? O tym opowie dzisiejszy artykuł.
Zwiększenie zdolności parapsychicznych – jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?
Trudno spotkać człowieka, który nie chciałby mieć nad zdolności. Naprawdę rozwinąć je może każdy, głównie trzeba starannie ćwiczyć. W tym artykule są dane rekomendacje z powodu tego, jak otworzyć w sobie nad zdolności.
Porady Wangi na każdy dzień – czyli jak zyskać szczęście i dobrobyt?
Najbardziej znany uzdrowiciel jest znany w wielu zakątkach świata - Wanga. Jeszcze za życia ona pomogła ogromnej ilości ludzi. W tym artykule potraficie znaleźć rady, dane Wangi, które można wykorzystać dziennie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty