Korekcja biustu – skuteczne metody

korekcja biustu

Dokonać korekcji biustu, wbrew powszechnej opinii, chcą nie tylko gwiazdy. Wiele przedstawicielek płci pięknej, które nie mają nic wspólnego ze światem show biznesu, chcą podnieść biust. Zwłaszcza owy problem jest dosyć aktualny i ostry po porodzie lub nagłym schudnięciu.

Operacja korekcji biustu

Jędry, duży biust – nie tylko jest podziwiany przez mężczyzn, ale również jest dumą kobiet. Jeśli natomiast biust opada, wygląda nieestetycznie, to u wielu kobiet zaczynają się rozwijać kompleksy co do własnego wyglądu zewnętrznego.

Na szczęście można dokonać korekcji kształtu biustu i wszystko będzie w porządku. Metoda stosowana podczas mastopeksji (podniesienia biustu) – wybierana jest w zależności od tego, na ile nisko opadają gruczoły mlekowe:

  1. W wypadku umiarkowanej stozy stosowane jest periareolar resekcji skóry (cięcie wokółotoczkowe). Stosuje się owalne cięcie wokół otoczki brodawki. Chirurg oddzieli skórę od tkanki znajdującej się pod nią i przesunie ją w górę. Zabieg również przewiduje wszczepienie implantów i korekcję asymetrii biustu.
  2. Podnieść brodawki, które opadły dosyć nisko, najbardziej skutecznie można za pomocą endoprotezowania. Ważny szczegół - cięcie jest prowadzone wokół otoczki brodawki i pionowo (3-4 cm).
  3. Jeśli biust jest zbyt nisko opadnięty, to w większości wypadków pomogą tylko zabiegi zespołowe. Cięcie jest prowadzone wokół otoczki brodawki piersiowej, pionowo od brodawki do fałdu podpiersiowego i dalej poprzecznie w fałdzie podpiersiowym. Aby stworzyć nowy kontur biustu, czasami podczas operacji jest usuwany określony kawałek skóry.

Pozbyć się rozstępów po korekcji biustu można za pomocą lasera. Owy zabieg jest dosyć kosztowny, jednak wynik usprawiedliwia wydatki.

Korekcja biustu bez implantów

Pod wpływem określonych okoliczności, kobiety muszą zrezygnować z operacji podniesienia biustu. Komuś nie odpowiada wartość operacji, a korekcja formy biustu ktoś po prostu nie chce przeprowadzać zabiegu chirurgicznego. Owe panie korzystają z bardziej lojalnych metod:

  1. Mezoterapia – zabieg podczas którego pod skórę wprowadzane są różne "koktajle" farmakologiczne. Hamują proces starzenia i usuwają objawy rozstępów.
  2. Ostatnio bardzo są popularne kremy do korekcji biustu. One są skuteczne i bezpieczne.
  3. Owijania, celem których polepszenie krwiobiegu i zabezpieczenie efektu liftingowego.
  4. Na wczesnych etapach mogą pomóc peelingi chemiczne.
 
Powiązane artykuły:
Od czego rosną piersi?
Na pewno słyszeliście o tym, że zwiększyć piersi można za pomocą jedzenia ogromnej ilości kapusty. Jednak istnieją produkty, w składzie których są komponenty bardzo bliskie za właściwościami żeńskim, płciowym hormonom.
Jak zrobić piersi prężnymi?
Nie jest tajemnicą, że o wiele ważniejszym wskaźnikiem piękności żeńskich piersi jest nie rozmiar, a jej forma. Także jeśli przyroda nie obdarzyła was "wybitnymi", mlecznymi gruczołami warto pomyśleć o tym, jak zrobić piersi prężnymi.
Jak zwiększyć piersi bez operacji?
Jeśli rozstrzygnęliście polepszyć wygląd zewnętrzny piersi, to pomogą wyciskania od opór różnej wysokości, ćwiczenie ze zbiorczymi przed piersiami dłońmi i wymieniającym się naciśnięciem i ćwiczenia z hantlami.
Kilka bardzo skutecznych porad na zmniejszenie piersi
Na świecie żyją takie dziewczyny i kobiety, które gromadzą pieniądze na plastycznego chirurga nie po to, żeby zrobić swoje piersi większymi, a przeciwnie, chcą je zmniejszyć. Ten problem omówimy w naszym dzisiejszym materiale.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty