Koronkowe suknie ślubne - strój prawdziwie królewski

Ślubne suknie koronkowe

Ceremonia ślubna - bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Chyba właśnie z tego powodu, marzymy o niej od samego dzieciństwa. Niezależnie od kontynentu i miasta, wszystkim kobietom podobają się koronkowe suknie ślubne. Wabią nas swoją elegancją, wytwornością, romantycznością i niepowtarzalnością. Ta wytworna tkanina, jakby specjalnie stworzona była właśnie dla koronkowych sukni ślubnych, ponieważ właśnie ona, może jednocześnie i obnażyć ciało i osłonić go tak delikatnie, żeby było przyjemnie popatrzeć.

Historia pojawienia się koronkowych sukni ślubnych

Strój ten, wszedł w modę dzięki francuskiej królowej Annie Bretońskiej. Przez długi czas na taki ubiór stać było tylko osoby królewskie. Wartość kołnierzyka z weneckiej koronki dorównywała wartości kilku brylantów - ten szczególny wizerunek był skutkiem żmudnej pracy. Dotychczas ich popularność jest niezaprzeczalna. Potwierdzeniem tego, jest elegancka suknia ślubna Kate Middleton z koronkowym gorsetem, rękawami i trenem .

Jaką wybrać suknię?

Wielu projektantów mody tworzy koronkowe suknie ślubne, ponieważ zawsze są aktualne i cieszą się dużym powodzeniem. Starają się jednak przestrzegać jednej reguły: „ Najważniejsze - to nie przesadzić z koronką!”. Wobec tego ozdabiają koronką tylko te miejsca, które trzeba wyróżnić. Najczęściej koronką ozdabiają gorset, rękawy, plecy lub dekorują suknię ślubną koronkową spódnicą.

Projektanci mody, proponują również przeźroczyste suknie ślubne koronkowe. W takim ubiorze, panna młoda będzie wyglądać szczególnie atrakcyjnie i tylko bardzo odważna dziewczyna zgodzi się założyć taki ubiór. Ale podczas wyboru fasonu i koloru sukienki, należy wziąć pod uwagę ceremonię, na którą jest ona przeznaczona. Ponieważ koronkowa suknia ślubna powinna mieć zakryte plecy i ramiona, a długość tego uroczystego stroju powinna sięgać poniżej kolana.

Modne trendy 2016

Poznajmy, jakie fasony eleganckich kostiumów będą aktualne w roku 2016.

Podobnie jak w zeszłym sezonie, aktualne będą ślubne suknie z zakrytymi plecami lub koronkowymi rękawami. Uwagą nie zostaną pominięte ślubne suknie z koronkowymi plecami - prosty strój zadziwi gości. Oprócz tego, proponowane są eleganckie stroje z połączonymi fakturami, draperią i wielowarstwowością. Strony magazynów fashion, proponują zwrócić uwagę na drobiazgi. W przyszłym roku, projektanci mody zaproponują ubrania ozdobione kryształami Swarovskiego, różnorodnymi płatkami i ręcznym haftowaniem. Z oryginalnymi dodatkami i koronkowymi wstawkami, proste ślubne suknie będą wyglądać bardzo ciekawie. Jeśli jednak chcesz poczuć się jak księżniczka, przymierz suknię z szeroką spódnicą z koronkowej tkaniny. Ostatni trend dotyczy długości - projektanci mody przedstawiają w swoich kolekcjach krótkie weselne suknie koronkowe. Ten współczesny wariant prawdopodobnie spodoba się druhnom panny młodej. Biorąc pod uwagę trendy, najważniejsze - nie zapominać, że suknia ślubna powinna podkreślać urodę i elegancję panny młodej.

Jeśli chodzi o barwy, to warto powiedzieć, że w tym sezonie popularna jest paleta od jaskrawoczerwonego do koloru kości słoniowej. Należy zwróć uwagę, że kolor powinien odpowiadać odcieniowi cery i oczu.

I ostatnie - akcesoria. Nawet najładniejszy strój należy uzupełnić akcesoriami. Projektanci mody zaskakują różnorodnością. Popularne są koronkowe i atłasowe rękawice, kapelusiki, parasolki, torebki. Ale warto uwzględnić jeden aspekt - duża ilość koronek w stroju może zepsuć wizerunek, dlatego uważnie dobieraj biżuterię.

Ślubne suknie koronkowe 1 Ślubne suknie koronkowe 2 Ślubne suknie koronkowe 3
Ślubne suknie koronkowe 4 Ślubne suknie koronkowe 5 Ślubne suknie koronkowe 6
Ślubne suknie koronkowe 7 Ślubne suknie koronkowe 8 Ślubne suknie koronkowe 9
 
Powiązane artykuły:
Suknie ślubne z zabudowanym dekoltem i długimi rękawami – delikatna kobiecość panny młodej
Suknię z zabudowanym dekoltem i długimi rękawami, jako ślubnego ubrania nie wybiorą wszystkie dziewczyny. I chociaż model ten jest dosyć skromny i powściągliwy, to jednak ma ona wiele godności. Opowiemy o tym z zadowoleniem.
Jak podpiąć welon? Różne techniki upięcia welonu ślubnego
Welon – jedno z aktualnych akcesoriów dla ślubnego ubrania. Zwyczajnie, wiele narzeczonych obywają się i bez tej ozdoby. Jednak dziś pozostało dosyć dziewczyn, które są przekonane, że głowa narzeczonej powinna być pokryta welonem.
Pudełko na obrączki ślubne – oryginalne dodatki na wesele
Zdawałoby się, iż po co użyczać czas wyborowi takiej drobnostki jak pudełko na obrączki na wesele? Zwyczajnie, jeśli w planach tylko rozpisać się bez uroczystości, to można i nie sprawiać się kłopotem.
Welon ślubny – czyli czym się kierować w wyborze welonu ślubnego?
Strój dla ślubu powinien być do miary srogi i zamknięty. A podczas samego obrządku narzeczona musi pokryć swoją głowę welonem, co jest proste i praktycznie, piękne i uroczyste.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty