Koronkowy choker – delikatna ozdoba na szyję

koronkowy choker

Choker – modne akcesorium, które w ostatnich sezonach nabywa coraz bardziej uniwersalny charakter. Z każdym rokiem designerzy proponują mnóstwo nowych stylowych wariantów wzorów, które różnią się nie tylko obróbką, ale i materiałem. Dzisiaj najbardziej wyrafinowane i wytworne są uważane modele koronkowego chokera. Taka ozdoba podkreśla w obrazie najdelikatniejsze i romantyczne cechy, a także dodaje nutkę vintagowego kobiecego stylu.

Popularne koronkowe chokery są prezentowane szeroką gamą opcji. To może być wąski gustowny pasek, czy szeroka ażurowa wstążka. Najbardziej popularne są uważane koronkowe chokery czarnego i białego koloru. Stylowa ozdoba pięknie łączy się z wystrojem z pereł, błyskotek, kamieni szlachetnych, półszlachetnych i naturalnych kamieni. Jednak w jednobarwnym wariancie koronkowy choker wygląda niemniej wyrafinowanie i delikatnie. Najczęściej wystrój jest przedstawiony pod postacią jednego lub kilku zawieszek i wisiorków.

koronkowy choker na szyję 1 koronkowy choker na szyję 2 koronkowy choker na szyję 3

Z czym nosić koronkowy choker?

Jak już wiadomo koronkowy choker na szyję wygląda w dowolnym wariancie bardzo ozdobnie. Toż lepszym wyborem garderoby dla pojednania z takim akcesorium będzie wieczorowe ubranie. Jednak w powszednich wyglądach podobna ozdoba wygląda niemniej harmonijnie, ale warto poprawnie podchodzić do wyboru garderoby. Nieprzegrany będzie ansambl z koronkową suknią. Również można wybrać tylko górną część z koronki, czy gipiury. Oryginalnie i niezwykle delikatna ozdoba uzupełni lakoniczną garderobę z mnóstwem ciekawych wstążek i falban. To może być sukienka, bluza, top, ale obowiązkowo lekki i ażurowy. Jeśli nie możecie doczekać się, aby założyć swój niesamowity naszyjnik w połączeniu z garderobą w stylu casual, to w tym wypadku obowiązkowym elementem powinny być obnażone ramiona lub bardzo głęboki i szeroki dekolt.

koronkowy choker na szyję 4 koronkowy choker na szyję 5 koronkowy choker na szyję 6
koronkowy choker na szyję 7 koronkowy choker na szyję 8 koronkowy choker na szyję 9
 
Powiązane artykuły:
Futerkowe rękawiczki – idealne ciepłe akcesorium na zimę
Futerkowe rękawice na dziś są nie tylko koniecznością w północnych regionach, ale i stylowym dopełnieniem powszedniego obrazu miejskiej kobiety. Ich rozmaite rodzaje pozwalają wybrać wariant odpowiednio do osobistych przewag i możliwości.
Rękawiczki jednopalczaste z jeleniami - żeby zimą nie było bardzo zimno
Ten wesoły i pocieszny malunek, niewątpliwie, wymaluje i urozmaica wasze powszednie życie, kiedy na ulicy chłód, śnieg i wiatr. Rękawiczki z jeleniami podejmą humor i ogrzeją wasze rączki.
Skarpetki ażurowe – rodzaje i wygląd zewnętrzny
Niezwykłe akcesoria zawsze stają się atrakcyjną nutką w obrazie. Zwyczajne, podobne elementy garderoby nie są obowiązkowe. Jednak jeśli chcecie zamarkować indywidualność i wydzielić się na tle innych, to stylowe dopełnienia – akurat to, co trzeba.
Aksamitny choker – piękny dodatek do wyglądu
Aksamitny choker – stylowa ozdoba na szyję, która nada obrazowi oryginalne nuty. Modne akcesorium wykorzystuje się jak dla ansambli na każdy dzień, tak i w wytwornych wieczorowych łukach. Również chokerem można rozcieńczyć obraz.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty