Kosmetyka dekoracyjna
Chusteczki do opalania zdobywają coraz większą popularność i są dostojną alternatywą naturalnej opaleniżnie na słońcu, czy solarium. O przewagach i stosowaniu takich serwetek czytajcie w naszym nowym materiale.
Opalanie trzcinowe pomoże dziewczynom nawet z bladą skórą do liczonych minut nabyć świetną opaleniznę czekoladowego odcienia. Dokładniej o procedurze możecie przeczytać w naszym nowym materiale.
Jeśli raptem ujawniliście, że wasz ulubiony tusz, który jest pilnie potrzebny zaschnął, nie warto zasmucać się. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów przywrócić jego do życia na pewien czas, o których możecie poznać z tego artykułu.
Właśnie ją zjadamy do 5 kg za swoje życie. Jej forma może dużo co powiedzieć o charakterze swojej posiadaczki. Chodzi zazwyczaj o szminkę. O niektórych niuansach prawidłowego jej doboru dowiadujecie się z naszego artykułu.
Kosmetyczne firmy gotowe na wyprzódki proponować przeróżne środki do brwi: kredka, marker, cienie. Jednak fachowcy rekomendują zatrzymać swój wybór właśnie na kredce, ponieważ za jej pomocą najwygodniej korygować potrzebne wygięcie.
Dobrze dobrane cienie zdolne skorygować formę oczy i nadać poglądowi głębi i wyrazistości. Palety cieni dla makijażu oczu, o których opowiemy w artykule, istnieją w różnych wariacjach.
Przyroda wielu z nas pominęła przy podziale gęstymi brwiami, lecz skorygować to jest całkiem nieskomplikowane. Dziś przedstawiamy alternatywny wariant – cienie dla brwi. Porozmawiajmy o tym, jak korzystać z tego środka.
Jeśli chcecie otrzymać efekt photoshopa i zakosztować prawdziwe kosmetyczne zadowolenie – otwórzcie czarowny puder w kulkach. Różnobarwne kulki i delikatny fiołkowy aromat – co jeszcze trzeba dziewczynie, żeby poczuć się szczęśliwą.
Pieczone cienie – to idealna jedność barwnika i masy perłowej. Technologia stworzenia przepuszcza wysoką temperaturę, dzięki której tworzy się równa i delikatna tekstura. Je wykorzystują, korzystając jedną z dwóch metod.
Białe cienie mogą grać nie tylko rolę cieni, ale i wielu drugich środków. Poznajcie w tym artykule, jak można wykorzystać białe cienie, a także, jaki makijaż przy współudziałaniu białych cieni jest najbardziej efekciarski.
Każda kobieta marzy mieć idealną skórę, lecz nie wszyscy mogą tym pochlubić się. I żeby schować tłusty blask, ślady wysypywań lub nierównomierny kolor, należy użyć takich środków jak podkład, czy puder.
Wiśniowa szminka - gustowna, wyrafinowana. Temu odcieniowi dziś oddają przewagę wiele kobiet, w tym i gwiazdorów. Jednak jak i większość ciemnych odcieni dla warg, wiśniowy kolor okazuje wymogi do wyglądu zewnętrznego.
Czerwona szminka to klasyka, która nie wychodzi z mody, to symbol żeńskiego powabu. Z naszego artykułu dowiadujecie się, jak zrobić udany wybór odcienia czerwonej pomady blondynkom.
Mało kto wie, że czerwona pomada, na przekór wszystkim zabobonom, podchodzi absolutnie wszystkim kobietom. Jednak ważne poprawnie dobrać odpowiedni odcień pod typ wyglądu zewnętrznego, który potrafi nadać twarzy wyrazistość i powab.
Jeżeli jest potrzebna matowa pomada, lecz w obecności tylko połyskujące pokrycia - co robić? Jest kilka sposobów, które przydadzą się w podobnej sytuacji. Wszystkie metody przemiany tekstury pomady dokładnie opisują się w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty