Kosmetyka domowa
Wystarczy psuć swoje przepiękne loki amoniakalnymi barwnikami. Skorzystajcie tym, co daruje nam przyroda. Opowiemy wszystkie sekrety farbowania włosów cebulową łupiną.
Okazuje się, że ten kwaśny, tropikalny owoc jest pożyteczny nie tylko kiedy go jedzą, czy piją z herbatą, ale i kiedy opłukują nim włosy. Mówią,że one od tego stają się pięknymi, świetnymi i mocnymi. Zorientujemy się w tym artykule.
Nie wszyscy wiedzą jak ważne przeprowadzać głębokie oczyszczenie skóry głowy. Jeśli chcecie poznać, jak zrobić bardzo prosty i efektywny peeling w domowych warunkach to mamy dla was kilka przepisów solnego peelingu.
Chcecie przygotować domowy szampon z naturalnych składników, lecz nie wiecie, od czego rozpocząć. Spróbujcie bardzo prosty, lecz pożyteczny produkt – kurze jajko. W artykule znajdziecie mnóstwo przepisów i rekomendacji.
Nawet po jednorazowym naniesieniu maski, czy użycia piwnego szamponu wynik można zobaczyć i odczuć. Przy regularnym stosowaniu środków na podstawie piwa włosy będą wyglądały lepiej i staną się naprawdę zdrowymi od wewnątrz.
Nawet jeśli szampon ze sklepu pstrzy takimi słowami, jak "z organicznych komponentów", to nie oznacza, że środek jest pozbawiony syntetycznych składników. Lecz można zrobić naturalny szampon swoimi rękami.
Nasz nowy artykuł jest poświęcony umocnieniu włosów ludowymi środkami w domowych warunkach. Poznawszy sposoby przygotowania masek i opłukiwania włosów, można wybrać najbardziej odpowiednią metodę.
Mycie włosów sodą – tania i nieszkodliwa alternatywa szamponowi. W artykule są przedstawione przewagi i usterki tej metody, instrukcja prawidłowego mycia głowy sodą oraz środki zapobiegawcze przy jej użyciu.
Marzycie o gęstej i sumiastej czuprynie, a włosy rosną bardzo powoli i nie różnią się dobrą objętością? Polepszyć sytuację pomogą domowe maski. One pracują kosztem drażliwego działania, a toż są efektywne przy trwałym stosowaniu.
Suche włosy wiele przedstawicielek płci pięknej uważają za ukaranie. Łamliwe, mdłe loki trudno rozczesywać. Nawet układanie ich wygląda nieefektownie. Domowe maski dla suchych włosów pomogą zapomnieć o problemie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty