Kosmetyka
Dziś, gdy każdego dnia pojawia się jakiś nowy trend urodowy, dziewczynom trudno jest zrozumieć, co chcą zmienić w swoim wyglądzie. Może powiększyć usta, przedłużyć rzęsy, włosy, paznokcie, a może pozbyć się drugiego podbródka i uwypuklić kości policzkowe. Najlepiej zrobić wszystko na raz.
Już od dawna nie jest tajemnicą, że makijaż czyni cuda, z jego pomocą można nie tylko ukryć sińce pod oczami lub skorygować kształt nosa, ale przemienić się w zupełnie innego człowieka. Nie wierzysz? Wtedy obejrzyj zdjęcia.
Mówi się, że oczy to zwierciadło duszy. Ale w oczach bohaterki naszego artykułu można zobaczyć jeszcze więcej – cały film, i my nie żartujemy!
Barbie – lalka produkowana przez przedsiębiorstwo Mattel, jedna z najlepiej sprzedających się zabawek i jednocześnie najbardziej znanych ikon kultury masowej. W ciągu 58 lat swego istnienia wychowała nie jedno pokolenie i nadal uczy nas kobiecości i stylu.
Goar Awetisjan jest nazywana najbardziej znaną wizażystką Rosji, a ta dziewczyna ma dopiero 24 lata! Ma już własną szkołę i studio makijażu, na jej Instagram podpisano ponad 4,6 mln użytkowników, a jej spektakularne przeobrażenia są wręcz niewiarygodne!
Kosmetyki są bez wątpienia jednym z najbardziej pożytecznych "wynalazków" wszech czasów. Niektóre kobiety nie stosują się jednak do zasady "co za dużo, to niezdrowo". Nakładają na twarz hektolitry fluidu, tony pudru i kilogramy szminki.
Poznajcie się, ta dziewczyna ma na imię Jazzmina Daniel, ma zaledwie 25 lat, a jej usta już godzinami oglądają i omawiają setki tysięcy internautów!
Brwi – to właśnie ta część ciała, z którą najbardziej lubią eksperymentować kobiety. Niektóre dziewczyny po prostu przestały kontrolować je!
Widzieliśmy mnóstwo przykładów, gdy udany makijaż zmieniał dziewczynę nie do poznania. Jednak jeśli kosmetyki trafiają do rąk kobiet, które kompletnie nie umieją się malować, dochodzi do prawdziwej tragedii!
W niniejszym artykule 25 zdjęć, które doprowadzą cię do łez.
Masz już dość banalnego makijażu? Nie tylko ty! Ostatni modny trend – jaskrawe strzałki w stylu "jednorożec".
Jeśli jesteś konserwatystą, to poniższa informacja wprawi cię w osłupienie. Po falujących brwiach nadeszła pora na falujące usta.
Myślisz, że temat disneyowskich księżniczek jest na tyle arcybanalny, że już nic cię nie zdziwi. Spróbujemy to zrobić!
Wizażyści, którzy uwielbiają swój zawód, zawsze tworzą coś niezwykłego. Poznają nowe technologie naniesienia makijażu, stwarzają coś fantastycznego.
Jeśli obecnie stosujesz dietę, to nie martw się – w najbliższym czasie na pewno nie będziesz miała ochoty na takie smakołyki...
Dziewczyny są przekonane, że ich kosmetyczki – to prawdziwy skarbiec i mają rację, ponieważ większość kosmetyków jest wielofunkcyjnych. Zaraz się w tym przekonasz.
Czy wiesz o tym, że lekarze zakazują czyszczenia uszu patyczkami kosmetycznymi? Po co więc potrzebne w niniejszym artykule?
Przedstawiamy Youtuberkę, która udziela porad dotyczących makijażu.
"Nakładać cienie na oczy, czy nie? A jaką szminkę wybrać: czerwoną, czy różową? Do pracy nie można z jaskrawym makijażem, może po prostu nanieść tusz na rzęsy? " Te i jeszcze setki innych pytań zadaje sobie prawie każda kobieta, gdy się wybiera do pracy.
Zastosowanie make-up – skrupulatny proces, wymagający dużo czasu. Ale są sekrety, które pozwalają naprowadzać piękność jakościowo i szybko.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty