Kosmetyka
Na Instagramie krąży ostatnio nowy trend, który polega na farbowaniu zębów na dowolnie wybrany kolor. Masz już dość banalnego wybielania zębów? Wtedy kupuj specjalną pastę, która sprawi, że twój uśmiech stanie się niebieski, fioletowy, a nawet czerwony.
Większość facetów uważa, że uskarżanie się na ciężki los kobiecy, to kolejny sposób na to, aby przyciągnąć ich uwagę. Jednak tak naprawdę przedstawicieli płci męskiej nawet nie wyobrażają sobie, jakich codzienne wyzwań podejmują się kobiety.
Mamy już za sobą Halloween, jednak istnieje wiele innych imprez dla miłośników mroczniejszych klimatów. I najważniejsze, na co należy zwrócić uwagę, to oczywiście makijaż. On powinien być nie tylko ładny, ale również upiorny i przerażający.
Aby poprawić wygląd twarzy, niekoniecznie poddawać się operacjom plastycznym. Za pomocą makijażu można zmienić kształt nosa, oczu, podkreślić kości policzkowe, wyszczuplić twarz. Wizażyści udowodnili, że to jest możliwe.
Profesjonalni wizażyści stosują mnóstwo różnych trików, dzięki którym mogą w kilka minut zrobić oszałamiający makijaż, poprawnie przechowują kosmetyki i zawsze wyglądają niepowtarzalnie.
W związku każdej pary jest okres, kiedy dosłownie chce się krzyczeć o swoich uczuciach na cały świat. W takich chwilach zakochani uwielbiają jednakowo się ubierać, robić podobne fryzury i nosić sparowane przykrasy.
Wydajesz każdego miesiąca kupę forsy na kosmetyki? Wtedy specjalnie dla ciebie mamy kilka niezawodnych porad. Pomogą zrezygnować z drogich kosmetyków z drogerii na rzecz bardziej tanich odpowiedników.
Naturalny czy mocny makijaż? Okazuje się, że we wszystkim bez wyjątku potrzebny jest umiar. W niniejszym artykule słów kilka o tym, co mówi o tobie twój makijaż.
Wydaje się, że dziś technologie cyfrowe mogą zastąpić na planie filmowym wszystkich i wszystko, w tym głównych aktorów, a nawet reżysera. Ale to nie tak: naprawdę ekscytujące i oszałamiające sceny są nadal wykonywane "ręcznie". I teraz zobaczysz to sam!
Trendy na Instagramie pojawiają się i znikają, zmieniają się jak w kalejdoskopie i czasami naprawdę ciężko za nimi nadążyć. Na Instagramie roi się od przeróżnych beauty trendów, takich jak fryzury robione na brwiach, specyficzne makijaże czy jednorożcowe paznokcie, które cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników aplikacji.
Doskonałość nie zna granic. Zwłaszcza jeśli chodzi o ulepszenie wyglądu zewnętrznego. Chirurdzy plastyczni doskonale wiedzą, że część kobiet nie umie jednak powiedzieć sobie "stop", wciąż uważają, że nie wyglądają wystarczająco dobrze i pod skalpel oddają niemal każdą część swojego ciała. Anella jest tego jaskrawym przykładem.
Piękno wymaga poświęceń. Miliony kobiet na całym świecie nie są zadowolone ze swojej urody i decydują się na różne zabiegi urodowe, po których nie zawsze wyglądają tak, jak sobie tego życzyły. Jak widać droga do piękna nie jest usłana różami.
Choć jak przekonują kobiety, że robią makijaż tylko dla siebie, jednak im bardzo chce się podobać mężczyznom. Dlatego tonami kupują kosmetyki i testują na sobie wszystkie nowości kosmetyczne, nawet nie wiedząc, że tylko irytują tym silną połowę.
Wizażyści – to prawdziwi artyści. Gdybyś kiedykolwiek wątpił w wartość artystyczną makijażu, chińska vloggerka He Yuhong zmieni twoje zdanie.
Bobbi Brown i Max Factor – jaki jeszcze charakteryzator zdobył światowy rozgłos?
Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie. Przede wszystkim dla siebie samej. Nie zważając na to dokąd się wybiera – do pracy, na zakupy, do kawiarni – zawsze chce wyglądać na bardziej zadbaną.
Dziś, gdy każdego dnia pojawia się jakiś nowy trend urodowy, dziewczynom trudno jest zrozumieć, co chcą zmienić w swoim wyglądzie. Może powiększyć usta, przedłużyć rzęsy, włosy, paznokcie, a może pozbyć się drugiego podbródka i uwypuklić kości policzkowe. Najlepiej zrobić wszystko na raz.
Już od dawna nie jest tajemnicą, że makijaż czyni cuda, z jego pomocą można nie tylko ukryć sińce pod oczami lub skorygować kształt nosa, ale przemienić się w zupełnie innego człowieka. Nie wierzysz? Wtedy obejrzyj zdjęcia.
Słyszałaś o olejku hydrofilowym, tonerze i mgiełce, jednak nie wiesz jak je stosować i czy warto kupować? Pomożemy ci w tej sytuacji, opisując szczegółowo każdy kosmetyk.
Mówi się, że oczy to zwierciadło duszy. Ale w oczach bohaterki naszego artykułu można zobaczyć jeszcze więcej – cały film, i my nie żartujemy!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty