Kosmetyka
Choć jak przekonują kobiety, że robią makijaż tylko dla siebie, jednak im bardzo chce się podobać mężczyznom. Dlatego tonami kupują kosmetyki i testują na sobie wszystkie nowości kosmetyczne, nawet nie wiedząc, że tylko irytują tym silną połowę.
Wizażyści – to prawdziwi artyści. Gdybyś kiedykolwiek wątpił w wartość artystyczną makijażu, chińska vloggerka He Yuhong zmieni twoje zdanie.
Bobbi Brown i Max Factor – jaki jeszcze charakteryzator zdobył światowy rozgłos?
Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie. Przede wszystkim dla siebie samej. Nie zważając na to dokąd się wybiera – do pracy, na zakupy, do kawiarni – zawsze chce wyglądać na bardziej zadbaną.
Dziś, gdy każdego dnia pojawia się jakiś nowy trend urodowy, dziewczynom trudno jest zrozumieć, co chcą zmienić w swoim wyglądzie. Może powiększyć usta, przedłużyć rzęsy, włosy, paznokcie, a może pozbyć się drugiego podbródka i uwypuklić kości policzkowe. Najlepiej zrobić wszystko na raz.
Już od dawna nie jest tajemnicą, że makijaż czyni cuda, z jego pomocą można nie tylko ukryć sińce pod oczami lub skorygować kształt nosa, ale przemienić się w zupełnie innego człowieka. Nie wierzysz? Wtedy obejrzyj zdjęcia.
Słyszałaś o olejku hydrofilowym, tonerze i mgiełce, jednak nie wiesz jak je stosować i czy warto kupować? Pomożemy ci w tej sytuacji, opisując szczegółowo każdy kosmetyk.
Mówi się, że oczy to zwierciadło duszy. Ale w oczach bohaterki naszego artykułu można zobaczyć jeszcze więcej – cały film, i my nie żartujemy!
Barbie – lalka produkowana przez przedsiębiorstwo Mattel, jedna z najlepiej sprzedających się zabawek i jednocześnie najbardziej znanych ikon kultury masowej. W ciągu 58 lat swego istnienia wychowała nie jedno pokolenie i nadal uczy nas kobiecości i stylu.
Goar Awetisjan jest nazywana najbardziej znaną wizażystką Rosji, a ta dziewczyna ma dopiero 24 lata! Ma już własną szkołę i studio makijażu, na jej Instagram podpisano ponad 4,6 mln użytkowników, a jej spektakularne przeobrażenia są wręcz niewiarygodne!
Kosmetyki są bez wątpienia jednym z najbardziej pożytecznych "wynalazków" wszech czasów. Niektóre kobiety nie stosują się jednak do zasady "co za dużo, to niezdrowo". Nakładają na twarz hektolitry fluidu, tony pudru i kilogramy szminki.
Poznajcie się, ta dziewczyna ma na imię Jazzmina Daniel, ma zaledwie 25 lat, a jej usta już godzinami oglądają i omawiają setki tysięcy internautów!
Brwi – to właśnie ta część ciała, z którą najbardziej lubią eksperymentować kobiety. Niektóre dziewczyny po prostu przestały kontrolować je!
Widzieliśmy mnóstwo przykładów, gdy udany makijaż zmieniał dziewczynę nie do poznania. Jednak jeśli kosmetyki trafiają do rąk kobiet, które kompletnie nie umieją się malować, dochodzi do prawdziwej tragedii!
W niniejszym artykule 25 zdjęć, które doprowadzą cię do łez.
Masz już dość banalnego makijażu? Nie tylko ty! Ostatni modny trend – jaskrawe strzałki w stylu "jednorożec".
Jeśli jesteś konserwatystą, to poniższa informacja wprawi cię w osłupienie. Po falujących brwiach nadeszła pora na falujące usta.
Myślisz, że temat disneyowskich księżniczek jest na tyle arcybanalny, że już nic cię nie zdziwi. Spróbujemy to zrobić!
Wizażyści, którzy uwielbiają swój zawód, zawsze tworzą coś niezwykłego. Poznają nowe technologie naniesienia makijażu, stwarzają coś fantastycznego.
Jeśli obecnie stosujesz dietę, to nie martw się – w najbliższym czasie na pewno nie będziesz miała ochoty na takie smakołyki...
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty