Krawat damski – akcesorium, który dodaje pewności siebie

krawat damski

Krawat to jeden z mnóstwa akcesoriów zapożyczonych przez kobiety z męskiej garderoby. Za pomocą krawata dziewczyny stwarzają rozmaite niepowtarzalne obrazy.Przecież w odróżnieniu od męskiego,użycie krawata w żeńskiej garderobie nie jest ograniczone żadnymi regułami. Można tylko polecić przy obecności w stroju krawata damskiego, aby nie zakładać jaskrawych akcesoriów.

Jak zawiązać krawat?

Mężczyźni noszą krawaty głównie do biznesowego garnituru i zawiązują go mocno pod kołnierzem koszuli. Wariantów jak zawiązywać krawat damski jest mnóstwo, a w zasadzie można go zawiązać w jakikolwiek sposób. Damska koszula z krawatem, zawiązanym wolno, nieco niedbale, wygląda bardzo sexy. Jednak formalny krawat damski powinien być zawiązany ciasno pod kołnierzem. Ale to jest chyba jedyny przypadek obowiązkowego klasycznego wariantu noszenia damskiego krawata.

Jak zawiązać damski krawat poprawnie na pewno nie powie nikt - przecież zasad tu praktycznie nie ma. Szybciej podejdzie formułowanie "jak pięknie zawiązać damski krawat" - oto gdzie ma być obszar dla wyobraźni. Przecież dla mężczyzny są dopuszczalne, ogółem, kilka wariantów klasycznych węzłów i takich ozdób do krawata jak szpilka czy zacisk. Piękna połowa ludzkości oprócz tych akcesoriów może wykorzystać broszki, zawiązywać same różne warianty węzłów, nosić krawaty z dowolnych materiałów. Jedwab, futro, skóra, koronka - oto daleko niepełna lista tkanin, z których wyrabiają modne damskie krawaty. Poza tym damski krawat można wykorzystać jako pasek do spodni, czy nosić na ręce w postaci bransoletki.

Z czym nosić krawat?

Można zawiązywać krawat na nagie ciało w połączeniu z kamizelką czy marynarką. Damskie garnitury z krawatem, czy klasyczna damska bluzka z krawatem i wąska spódnica, czy klasyczne spodnie - udany strój na każdy dzień do biura.

Damska muszka czy klasyczny wariant krawata w połączeniu z śnieżnobiałą bluzką, kamizelką i klasyczną spódnicą czy spodniami powściągliwego odcieniu - integralna część popularnego stylu "dandysa". W tym wypadku właściwie ozdobić krawat szpilką.

Damski czerwony krawat może wyglądać biznesowo jeśli on jest wykorzystany do klasycznego biznesowego garnituru, lub seksualnie, jeśli on jest wolno zawiązany na bluzie z rozpiętymi górnymi guzikami. W jakimkolwiek wypadku czerwony krawat wygląda bardzo imponująco.

Jak zawiązać krawat?Damski smak i intuicja obowiązkowo podpowiedzą.Trzeba tylko pofantazjować, pograć z obrazami. Dzięki temu modnemu akcesorium potrafisz wyglądać ekstrawagancko i stylowo, przyciągać entuzjastyczne poglądy otoczenia.

krawat damski 1 krawat damski 2 krawat damski 3
krawat damski 4 krawat damski 5 krawat damski 6
krawat damski 7 krawat damski 8 krawat damski 9
 
Powiązane artykuły:
Plecione bransoletki
Ze względu na różnorodność materiałów wykorzystywanych dla plecenia dla dziewczyn, które zajmują się twórczością, bardzo ciekawie będzie robić plecione bransoletki. W wyniku wyjdzie modne akcesorium, które potrafi stać się jedną z lepszych ozdób.
Krzyżyk
Kupując taką ozdobę jak krzyżyk "Tiffany", można sprawić na otoczenie niezapomniane wrażenie i stworzyć jaskrawy efekt. Taka ozdoba jest klasyką, która zostaje poza czasem i nigdy nie wyjdzie z mody.
Ozdoby w stylu steampunk
W ostatnim czasie nabiera popularności taki kierunek jak steampunk. Niektóre w całości jego wzorują i nawet ubierają się, stosując swoją bezgraniczną wyobraźnią, a ktoś po prostu nosi dziwne ozdoby z ciekawym designe.
Bransoletka na szyję
Tradycyjnie pierwszymi zaczęły nosić ozdoby "obroży" zachodnie gwiazdy. Chokery na tyle przypadły do smaku modnisiom całego świata, że one bardzo szybko przekształciły się na ozdobę numer jeden.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty