Kremy
Struktura maślanego kremu pięknie trzyma formę, dzięki czemu on pięknie podejdzie do oryginalnego ozdobienia tortów. On łatwo odsadza się cukierniczym workiem, formując prawdziwe cukiernicze arcydzieła. Proponujemy kilka nieskomplikowanych sposobów jego przygotowania.
Istnieje mnóstwo sposobów ozdobić domowy deser, jednak ubrawszy tort pomadą przygotowaną samodzielnie – smakołyki na pewno wyjdą oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Opowiemy kilka prostych sposobów ozdoby tortu pomadą.
Idąc obok cukierniczego działu w sklepie, wasz pogląd na pewno zatrzymywał się na pięknie ozdobionych tortach i ciastkach, które tak proszą się do waszego koszyka. Jednak nauczyć się przygotować glazurę i pokrywać nią domowe pieczywo również nikt nie przeszkadza. A oszczędzanie ogromne!
Przygotowawszy pomadę według zaproponowanych przepisów bez kłopotu potraficie dekorować domowe smakołyki, zwłaszcza tort. Opowiemy jak szybko zrobić podobne załatwienie deseru z kakao na różnej podstawie: na wodzie, mleku czy śmietanie.
Dowolny domowy cukierniczy wyrób można kardynalnie przekształcić, polawszy pieczywo świetną słodką pomadą. Dalej są zaproponowane przepisy, które pomogą zrobić aromatne buleczki jeszcze bardziej pociągającymi i smacznymi.
Truskawka – smaczna jagoda, w której mieści się mnóstwo pożytecznych substancji. Można z niej zrobić mnóstwo ciekawych deserów. I teraz opowiemy, jak przygotować truskawkowy krem do popularnych wyrobów cukierniczych: tortów, ciastek i tak dalej...
Owocowy krem może występować jak samodzielnym deserem, tak i wykorzystywać się pod postacią nadzienia do tortów czy ciastek. W naszym artykule zebraliśmy kilka uniwersalnych wariantów stworzenia tych smakołyków.
Jeśli nie lubicie zwyczajnych śmietanowych, czy maślanych kremów dla tortów, to trzeba wymyślić coś bardziej niezwykłego. Na przykład kokosowy krem! Przygotowywać go nie jest zbyt skomplikowane, to znaczy ta sprawa pod siłę każdej gospodyni.
Kiedy chce się przygotować tort według własnego przepisu, wymyślić coś nowego i niezwykłego, należy nie zapominać i o kremie - przecież on wnosi do deseru swoją nutkę smaku. Porozmawiamy o kremie z karmelem, który łatwo przygotować w dowolny czas.
Przygotować smaczny biszkoptowy tort nie zawsze jest łatwo. W tym wypadku, potrzebny jest syrop do nasączania biszkoptów, który zrobi tort soczystym, delikatnym i miększym. Akurat o przepisach takich syropów do nasączania biszkoptów, opowiemy w artykule.
Śmietankowy krem – to doskonałe nadzienie dla ciastek, placków, tortów, świetny samodzielny deser z dodaniem owoców. Przygotować go jest prosto. Porozmawiamy dokładniej o śmietankowym kremie i jego wariacjach.
Twarogowy krem jest jeden z najbardziej dietetycznych deserów. Ser w połączeniu z owocami, czekoladą, mlekiem skondensowanym może przekształcić się na lekkie dopełnienie dla placków, ciastek, herbatników i innych słodyczy.
Doskonałą decyzją udekorowania deserów, może być glazura przygotowana według zaproponowanych niżej przepisów. Opowiemy, jak zadziwić gości szykownym tortem, ozdobionym białą glazurą. Proponujemy absolutnie proste sposoby jej przygotowania.
Torty i keksy często ozdabiają wonną i apetyczną czekoladową glazurą, którą przygotować w domowych warunkach nie złoży dużych trudności. Ona robi deser pięknym i smacznym. Proponujemy od razu kilka wariantów glazury - na dowolny smak i możliwości.
Ozdoba deserów glazurą - to idealny sposób bez kłopotu pięknie ozdobić domowy tort. A żeby zdziwić gości, czy ucieszyć dzieci oryginalnym wyrobem proponujemy zrobić kolorową glazurę. Opowiemy kilka nieskomplikowanych sposobów jej przygotowania.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty