Krzyżyk "Tiffany"

krzyżyk Tiffany

Ozdoby, które produkują pod marką "Tiffany", na całym świecie są uważane za wcielenie jakości i dobrego smaku. Z pewnością każda dziewczyna byłaby szczęśliwa zostać posiadaczką krzyżyka, zrobionego pod legendarnym znakiem firmowym "Tiffany".

Krzyżyk w stylu "Tiffany"

Jubilerskie ozdoby "Tiffany" robią z różnych kosztownych materiałów. One są prezentowane przez szeroki asortyment, wśród którego każdy potrafi dobrać wyrób odpowiednio do swojego smaku i finansowych możliwości. Wyrafinowane modele krzyżyka "Tiffany" mogą być z brylantami i bez nich, z żółtego, czy białego złota. Bardziej budżetowy wariant – to wyrób ze srebra, który nie ustępuje w swoim powabie złotym ozdobom.

Krzyżyk z białego złota "Tiffany"

Modne krzyżyki z białego złota od "Tiffany" są prawdziwym dziełem sztuki. Ich można łączyć jak z biznesowym wariantem odzieży, tak i ze strojami dla uroczystych imprez. Dla wyrobów jest właściwa tendencja z niczym niezrównanej elegancji design, doskonałych linii. Poza tym, je charakteryzuje komfort w powszednim noszeniu, co pozwala odczuwać wyrób na ręce jak drugą skórę.

Na szczególną uwagę zasługuje krzyżyk "Tiffany" z brylantami. Na całym świecie nie znajdziecie żadnej kobiety, która pozostanie obojętna do blasku brylantów, które ozdabiają wyrób.

Srebrny krzyżyk "Tiffany"

Wyroby ze srebra należą do określonego kierunku jubilerskiego mistrzostwa i zajmują wysokie miejsce w katalogu "Tiffany". One niezwykle ładnie uzupełnią każdą modną garderobę i pomogą w stworzeniu delikatnego i wyrafinowanego obrazu.

Przy produkcji srebrnego krzyżyka wykorzystuje się szczególna technologia produkcji, która sprzyja temu, że z czasem wyrób nie żółci się i nie zaciemnieje.

Przekonać się w autentyczności wyrobów, produkowanych pod tym znakiem firmowym, wam pomogą następne cechy:

 • odcisk na wywróconej stronie wyrobu, co świadczy, że ono ma wyższą próbę 925;
 • waga ozdoby jest dość odczuwalna, co wyróżnia ją od podrabiania;
 • obecność firmowego ciśnienia, co zawiera symbole "Tiffany@Co".
krzyżyk w stylu Tiffany 1 krzyżyk w stylu Tiffany 2 krzyżyk w stylu Tiffany 3
krzyżyk w stylu Tiffany 4 krzyżyk w stylu Tiffany 5 krzyżyk w stylu Tiffany 6
krzyżyk w stylu Tiffany 7 krzyżyk w stylu Tiffany 8 krzyżyk w stylu Tiffany 9
 
Powiązane artykuły:
Ozdoby w stylu steampunk
W ostatnim czasie nabiera popularności taki kierunek jak steampunk. Niektóre w całości jego wzorują i nawet ubierają się, stosując swoją bezgraniczną wyobraźnią, a ktoś po prostu nosi dziwne ozdoby z ciekawym designe.
Bransoletka na szyję
Tradycyjnie pierwszymi zaczęły nosić ozdoby "obroży" zachodnie gwiazdy. Chokery na tyle przypadły do smaku modnisiom całego świata, że one bardzo szybko przekształciły się na ozdobę numer jeden.
Skórzany sznurek ze złotym zapięciem
Skórzany sznurek ze złotym zapięciem wygląda modnie i z krzyżykiem, i z amuletem, ale również i bez ich. Co więcej, na dziś istnieje mnóstwo odmian umocnień, co pozwala stworzyć doskonałe akcesorium.
Plecione bransoletki
Ze względu na różnorodność materiałów wykorzystywanych dla plecenia dla dziewczyn, które zajmują się twórczością, bardzo ciekawie będzie robić plecione bransoletki. W wyniku wyjdzie modne akcesorium, które potrafi stać się jedną z lepszych ozdób.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty