Księgi pomocne
"Rodzinna podróż poprzez krainę filmów nominowanych do Oskara" - tak założenia projektu Don't call me Oscar (Nie mów do mnie Oskar) opisuje jego kreatorka, Maggie Storino. Projekt zdobył ogromną popularność w internecie.
Pragnienie spojrzenia w przeszłość jest niemniej interesujące dla ludzi, niż podpatrzenie tego, co czeka ich w przyszłości. I nowoczesne technologie w tej sprawie zawsze spieszyły z pomocą!
Gra cieni jest niesamowita i wielu ludzie tworzy prawdziwe dzieła sztuki, w których najważniejszy jest cień. W jego geniuszu można przekonać się, patrząc na te zdjęcia.
Nawet najbardziej inteligentni i wykształceni ludzie od czasu do czasu mogą popełnić błąd. No, w sensie robią głupie rzeczy, których się od nich nikt się nie spodziewa. Dlaczego?
Czasami ludzie nie kontrolują swoich emocji, które po prostu są napisane na twarzy. Z boku to wygląda śmiesznie, i na potwierdzenie – kilka "zazdrosnych" zdjęć.
Niektóre tapety na pulpit są na tyle przerażające, że nie każda psychika to wytrzyma, więc wybierają je ludzie ze stalowymi nerwami.
Zazwyczaj patrzymy na te bohaterki, nie zwracając uwagi na jakieś szczegóły i drobiazgi. Jednak czasami warto przyjrzeć się im dokładniej.
Jeśli jesteś perfekcjonistą, to zdjęcia w niniejszym artykule na pewno sprawią na tobie niezapomniane wrażenie.
Las – to bardzo przerażające miejsce, w którym człowiek czuje się nieswojo, nie tylko w nocy, ale również w dzień. Dlatego często wybierają go reżyserzy jako miejsce akcji różnych horrorów.
Wydaje się, że dziś jedna połowa naszej planety walczy o ekologię, nawołując do zrezygnowania z plastikowych worków i butelek, natomiast druga jej część postanowiła zaatakować z podwójną siłą i zapakować do jednorazowych worków i plastiku wszystko, co się da.
Istnieje wiele źródeł, z których możemy zaczerpnąć informację o mumiach, jednak zazwyczaj ona jest ogólnikowa. W niniejszym zestawieniu ciekawostki o świecie mumii.
Naukowcy regularnie robią nowe odkrycia, które kwestionują informacje przez długi czas uważane za wiarygodne. Ostatnie badania zmieniły wyobrażenia o życiu w epoce kamiennej.
Dzięki photoshopowi można praktycznie z każdego zdjęcia zrobić prawdziwy "cukiereczek", ale czasami pomysły okazują się niewypałami. To udowadniają przykłady z czasopism i plakatów reklamowych.
Kosmos – niesamowite i niezwykłe miejsce. Posiada wiele tajemnic, które chcemy odsłonić, więc nie mogą nas zaskoczyć dziwne zdarzenia, które zachodzą w nim.
Przedmioty ręcznie wykonane cieszą się ogromną popularnością, ale one są dosyć drogie, więc niektórzy z nas próbują stworzyć je własnymi rękami. Jednak czasami podejmowane przez nas próby kończą się niepowodzeniem i mamy na to dowody w postaci zdjęć.
W życiu zdarza się wiele zbiegów okoliczności, i widząc niektóre z nich, nie sposób powstrzymać uśmiechu. Potwierdzają to zdjęcia z naszego wcale nieprzypadkowego doboru.
Niektórzy tatusiowie mają niesamowite poczucie humoru, więc mogą ubiegać się o nagrodę "komika roku". W niniejszym zestawieniu kandydaci do nagrody.
Bardzo ciekawe i impresywne są zdjęcia, które należą do kategorii "na ułamek sekundy przed...". W niniejszym zestawieniu zdjęcia, które na pewno wywołają uśmiech na Twojej twarzy.
Manekiny mają okropne życie. Każdego dnia stoją w tym samym miejscu, w tej samej pozycji. Sprzedawcy wkładają im jakieś głupie ubrania albo odwrotnie, rozbierają je.
Wielu uważa, że stanowisko prezydenta daje nieograniczone możliwości, ale w rzeczywistości tak nie jest. Trump i jego rodzina żyją zgodnie z wieloma zasadami, które nie zmieniły się od wielu lat. Teraz dowiemy się o nich.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty