Kto to: 8 kobiet i ich szokujące sterydowe transformacje

Od czasu do czasu kobiety powinny walczyć o własne prawa udowadniając, że mają prawo na noszenia spodni, obejmowania najwyższych stanowisk albo przynajmniej dostawać takie samo wynagrodzenie co mężczyzna na analogicznym stanowisku.

Jednak czasami przesadzają, jeśli chodzi o pierwszeństwo. W niniejszym artykule 8 kobiet, które wcale nie można nazwać kobietami, a ich szokujące sterydowe transformacje wprawią cię w osłupienie.

1. Heidi (Andreas) Krieger

Heidi Andreas Krieger

Ponad 30 lat temu Heidi Krieger była niemieckim miotaczem, która występowała w drużynie Niemiec Wschodnich, zdobywała złote medale w pchnięciu kulą. Wtedy dziewczyna nawet nie podejrzewała, że zdobywa tak wysokie wyniki nie tylko dzięki treningom, ale również dzięki zażywaniu zabronionych środków dopingujących, które dawał jej trener. Tego nie dało się dłużej ukrywać. Wygląd zewnętrzny Heidi zaczął się kardynalnie zmieniać pod wpływem męskich hormonów i sterydów. Niestety po upływie 10 lat proces przeobrażenia się w mężczyznę już nie dało się powstrzymać – Heidi zrozumiała, że jest transseksualistą. Zdecydowała się na operację zmiany płci i przyjęła imię Andreas. Dziś czuje się pełnocennym mężczyzną, ożenił się z byłą pływaczką, ma córkę i jest właścicielem sklepu militarnego.

2. Candice Armstrong

Candice Armstrong

W odróżnieniu od Heide Krieger, która nic nie wiedziała o tym, że bierze sterydy, 28-letnia kelnerka z Londynu świadomie zamieniła się w mężczyznę. Wszystko się zaczęło od tego, że Candice poszła na siłownię, aby pozbyć się cielesnych zaburzeń dysmorficznych. Niestety nawet po trzygodzinnych codziennych ćwiczeniach na siłowni nie było widać żadnych efektów – pozostawała nadal nadmiernie szczupłą i mięśnie się nie powiększały. Jeden z doświadczonych kulturystów poradził jej spróbować sterydy. Bardzo szybko zauważyła efekty, ale również niebawem się uzależniła od tych środków. Teraz rośnie jej broda, a twarz jest pokryta trądzikiem. Co więcej, jej łechtaczka przekształciła się w miniaturowy penis, który ma ok. 2,5 cm długości. Dziś dziewczyna nosi męskie ubrania.

3. Denise Rutkowski

Denise Rutkowski

Jeszcze jeden przykład tego, że za pomocą oszustwa nie można zdobywać zwycięstw. Denise Rutkowski była kiedyś uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych kulturystek. Zdobyła nawet między innymi 2 miejsce w najbardziej prestiżowych zawodach Ms Olympia w 1993 roku. Jednak nie zauważyła jak narkotyki, nadużywanie dopingu oraz zaburzenia osobowości, zrujnowały nie tylko jej ciało, ale całe życie. Dziś Denise dosyć często gości na posterunku policyjnym, a jej wygląd zewnętrzny wręcz szokuje!

4. Joanna Clare Thomas

Joanna Clare Thomas

Na szczęście ciało tej dziewczyny na razie nie można nazwać męskim, ale z czasem jej ciało na pewno zamieni się w męskie. Na zdjęciu Joanna Thomas, najmłodsza w historii kobieta, która zaczęła zajmować się kulturystyką zawodowo. Przeszła do historii jako najmłodsza zawodniczka, która zdobyła kartę zawodowca (IFBB Pro). Zaczęła ćwiczyć na siłowni jeszcze w wieku 14 lat, a dwa lata później do jej wagi 48 kg dodało się 40 kg mięśni. Dziś dziewczyna nie ukrywa tego, że bierze sterydy.

5. Brigita Brezovac

Brigita Brezovac

Dziesięć lat temu Brigita Brezovac przyszła na siłownię w miasteczku Ptuj (Słowenia), aby uprawiać fitness i robić karierę w tej dyscyplinie sportowej. Podobnie, jak wielu innych zawodników chciała szybko osiągnąć efektów i zaczęła brać sterydy. Mięśnie na ciele Brigity stawały się coraz większe i ona zaczęła uprawiać bodybuilding. Dziś ona odnosi sukcesy w tej dyscyplinie i nie żałuje tego, że zamienia się w mężczyznę.

6. Mimi D’Attomo

Mimi D Attomo

Kulturystka Mimi D’Attomo porównuje bodybuilding do alkoholizmu. Okazuje się, że dziewczyna, po tym, jak zaczęła ćwiczyć na siłowni i zauważyła widoczne efekty treningów, chciała coraz więcej i więcej! W ciągu trzech latach treningów ona brała sterydy, narkotyki, leki beta-adrenolityczne, diuretyki i nawet pigułki antykoncepcyjne. Warto zaznaczyć, że na moment obecny nie stosuje sterydów.

7. Alina Popa

Alina Popa

Chcesz zobaczyć, jak wygląda męskie ciało z twarzą kobiety? Alina Popa jest jednym z najlepszych bodybuilderów na świecie – Szwajcarka rumuńskiego pochodzenia. Uważasz, że ma takie wspaniałe ciało tylko dzięki wytrzymałościowym treningom i poprawnemu odżywianiu?

8. Monica Mollica

Monica Mollica

Gdy jako nastolatek Monica Mollica przyszła na siłownię, aby wyrzeźbić wspaniałe umięśnione ciało, potrzebowała jedynie kilkugodzinnych codziennych treningów, poprawnej diety i odrobiny suplementów. Zawodniczka ze Szwecji demonstrowała oszałamiające wyniki, więc przez jakiś czas pracowała jako specjalista ds. odżywiania sportowego i trener. Jednak Monica popełniła jeden poważny błąd – zaczęła brać sterydy, które bardzo zmieniły jej ciało.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty