Kuchnie świata
20+ dziwnie podanych potraw, które wprawiły klientów w osłupienie
20+ dziwnie podanych potraw, które wprawiły klientów w osłupienieNa początku epidemii koronawirusa wszystkie lokale gastronomiczne na całym świecie były zamknięte. Obecnie, kiedy rygorystyczne obostrzenia zostały zniesione i branża gastronomiczna powoli wraca do życia, właściciele restauracji i kawiarni, chcąc przyciągnąć jak najwięcej klientów, postawili na nietypowe podanie potraw.
7 kulinarnych trendów, które zdobywają coraz większą popularność na całym świecie
7 kulinarnych trendów, które zdobywają coraz większą popularność na całym świecieWiadomo, że kilka set lat temu dieta naszych przodków była o wiele skromniejsza w porównaniu do diety współczesnego człowieka. Na przestrzeni wieków pojawiło się mnóstwo różnych wyrafinowanych dań i różne sposoby ich przygotowania. Dziś, kiedy klienta zaskoczyć jest raczej dość trudno, kucharzy stosują różne triki i sztuczki, by sprawić na nim niezapomniane wrażenie.
Przepis najleprzego ciastka do picia herbaty - wiedeński herbatnik z konfiturą
Bardzo popularnym rodzajem pieczywa przez wszystkie czasy był herbatnik wiedeński. Przygotować takie smakołyki jest nieprawdopodobnie prosto, a wynik zawsze poraża. Jeżeli urozmaicić takie pieczywo ulubioną konfiturą czy dżemem, każdorazowo wychodzi absolutnie nowy smak gotowego deseru.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty