Kurtki puchowe damskie – ciepłe kurtki na silne mrozy

W zimową porę roku, wiele kobiet marzy o tym żeby schować się gdziekolwiek w ciepłym miejscu z filiżanką gorącej herbaty i oglądać wspaniały film z ukochanym człowiekiem czy w wesołym towarzystwie. Jednak ta pora nie wyłącza chodzenia do pracy, toteż wybierając wierzchnią odzież warto uwzględniać nie tylko piękno i styl, ale również na ile jest ona ciepła. Najlepszą ochroną przed mrozem jest damska kurtka puchowa, która wytrzymuje temperaturę do - 30 stopni. Co więcej, taka rzecz jest dość wygodna w noszeniu, a dzięki podejściu projektowemu jest bardzo popularna w ciągu kilku ostatnich sezonów.

kurtki puchowe damskie 1 kurtki puchowe damskie 2 kurtki puchowe damskie 3

Kurtki damskie z puchu

Dziś jest tak ogromna ilość różnych barwnych fasonów i modeli, że czasami bardzo ciężko zdecydować się na jeden. Jednotonowe pikowane kurtki wykonane w sportowym stylu i kobiece modele ozdobione różnymi nadrukami, długie i krótkie wyroby, dopasowane w talii i warianty szarsze. Designerzy ozdabiają swoje wyroby również dodatkowymi elementami, wśród których najczęściej spotyka się futerkową obróbkę. Na przykład, bardzo ekstrawagancko i kobieco wygląda przedłużony czarno-biały model z rozszerzonym dołem i kołnierzem z lisa polarnego. Taką kurtkę można łatwo pomylić z suknią, ponieważ wygląda bardzo elegancko.

Stylowe podejście

Lekkie damskie kurtki puchowe z rękawem trzy-czwarte są prawdziwym wynalazkiem dla współczesnych dziewczyn. Ten model najlepiej łączy się z spódnicami i spodniami pomagając stworzyć twój niepowtarzalny i stylowy obraz. Dzięki temu, taka wierzchnia odzież coraz bardziej staje się ulubionym wariantem na jesień i nawet zimę. Lekkie zimowe kurtki z puchu są dość eleganckie i kobiece, przy czym one nie mają skomplikowanych kształtów, co podkreśla ich godność, przecież "piękność tkwi w prostocie". Na ciepłą jesień podpasuje krótka kurtka puchowa jaskrawego koloru, a na zimę lepiej wybierać dopasowane w talii modele w formie płaszcza.

Co do kolorów, to aktualna pozostaje klasyka, chociaż designerzy podeszli demokratycznie do tego pytania, pozwalając dziewczynom wybierać kurtki puchowe odpowiednio do swoich potrzeb. W trendzie pozostają kwiatowe wzory i motywy etniczne.

kurtki puchowe damskie 4 kurtki puchowe damskie 5 kurtki puchowe damskie 6
kurtki puchowe damskie 7 kurtki puchowe damskie 8 kurtki puchowe damskie 9
kurtki puchowe damskie 10 kurtki puchowe damskie 11 kurtki puchowe damskie 12
 
Powiązane artykuły:
Futra - unikalne i modne modele
Futro - to krótka odzież wierzchnia, głównie wykorzystywana na uroczystości. One mogą wyrabiać się tak z naturalnego, jak i ze sztucznego futra. Pięknie jednoczy się praktycznie z każdą odzieżą - od jeansów do ubrań poślubnych i wieczorowych.
Sztuczne futro - efektownie i na czasie
Dziś coraz więcej i więcej kobiet wypierają się zabijania zwierząt dla swojej piękności i oddają przewagę sztucznym futerkom nad naturalnymi. Tym bardziej, że teraz robią je bardzo jakościowe, wytworne i ciepłe. O tym jak dobrać taką odzież, dowiadujecie się dalej.
Jak i z czym nosić biały kożuch?
Białe futerko wygląda naprawdę po królewsku. I chociaż ono wymaga szczególnego podejścia, taką rzecz koniecznie warto nabyć wszystkim, kto lubi niezwykłą i piękną odzież. Dokładniej o tym, jak ją wybierać i z czym nosić dowiadujecie się z naszego dzisiejszego materiału.
Jak wybrać kurtkę puchową damską na zimę?
Wybór kurtki puchowej na zimę to istotna i odpowiedzialna sprawa. Przecież upatrzony sobie model powinien być nie tylko piękny i stylowy, ale i ciepły. Poznajmy damskie kurtki zimowe,które najlepiej jednoczą w sobie i pierwsze i drugie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty