Kwiaty doniczkowe, które nie sprzyjają życiu uczuciowemu kobiety

Każda kobieta pragnie, by mieć u swego boku kochającego partnera. Niestety, marzenia się nie zawsze spełniają. Istnieje wiele ku temu powodów, ale jeśli dziewczyna może się pochwalić urodą, inteligencją, poczuciem humoru, na dodatek potrafi dobrze gotować, to powstaje logiczne pytanie: dlaczego dotychczas jest singielką?

Okazuje się, że niektóre rośliny domowe sprowadzają pecha i są symbolem nieudanego związku. Są zarzewiem nieporozumień i kłótni między partnerami. W niniejszym artykule słów kilka o kwiatach doniczkowych, które nie sprzyjają życiu uczuciowemu kobiety.

1. Kaktus

kaktus

Piękne kolczaste kaktusy mogą zranić nie tylko nasze ciało, ale również serce. Kaktus jest męskim kwiatem. Walczy o swoją damę serca, odstraszając jej amantów. Szczególnie dotyczy to kobiety niezamężne. Jeśli chcesz zneutralizować negatywny wpływ zazdrosnego kaktusa, musisz postawić obok siebie okaz żeński i okaz męski.

2. Grubosz

Grubosz

Grubosz, inaczej nazywany "drzewkiem szczęścia" czy "drzewkiem pieniężnym" rzekomo przyciąga szczęście i pieniądze, dlatego często można go zobaczyć w naszych domach. Jednak mało, kto wie, że drzewko szczęścia także jest symbolem nieudanego związku i raczej nie sprzyja życiu uczuciowemu kobiety.

3. Hibiskusy

Hibiskusy

Piękny hibiskus jest symbolem męskiej energii. Ezoterycy przekonują, że nie warto trzymać go w sypialni, gdyż symbolizuje zahamowanie związku. Mężczyzna, który raz wejdzie do sypialni, w którym znajduje się hibiskus, już nigdy więcej nie będzie chciał do niej powrócić. Kwiat odstrasza facetów, tym samym pokazując, że to tylko on jest wart uwagi pięknej kobiety. Najlepsze rozwiązanie to trzymać hibiskusa w korytarzu.

4. Monstera

Monstera

Bardzo piękny kwiatek doniczkowy, którego nie można trzymać w domu, w którym mieszka para, bo negatywnie wpływa na mężczyznę. Przedstawiciel płci męskiej, który dużo czasu spędza w pomieszczeniu, w którym znajduje się monstera, niebawem przestaje okazywać czułość swojej partnerce. Dochodzi do ochłodzenia w związku i rozstania.

5. Bluszcz

Bluszcz

W Starożytnej Grecji bluszcz był symbolem rozpusty i imprez. Istnieje przekonanie, że roślinka może negatywnie wpływać na mężczyznę, który z czasem zaczyna zdradzać swoją żonę czy partnerkę. Im dłużej mężczyzna znajduje się w pomieszczeniu z bluszczem, tym częściej zaczyna zdradzać kobietę. Na dodatek symbolizuje toksyczne relacje, jest źródłem kłótni i nieporozumień. Jeśli chcesz mieć szczęśliwy, zdrowy związek, to ulubiony bluszcz umieść lepiej na zewnątrz swojego mieszkania.

6. Lilie

Lilie

Lilie to piękne kwiaty, które zachwycają swoim wyglądem i zapachem, który niestety często uczula i może powodować duszności. Medium przekonują, że lilia jest symbolem nieudanego związku. Jest źródłem częstych kłótni, które z czasem doprowadzają do rozpadu związku. Jeśli dopiero, co zaczynacie wspólne życie, to lepiej nie trzymać lilii w swoim domu.

7. Sansewieria

Sansewieria

Inna nazwa stosowana w Polsce to wężownica. Większość z nas jest przekonana, że sansewieria pomaga zażegnać konflikty między domownikami. Pochłania część negatywnej energii, darując nam radość i szczęście. Jeśli natomiast trzymasz roślinę w sypialni, to może zniszczyć twój związek. Negatywnie wpływa na mężczyzn, powodując ochłodzenie w związku. Partner przestaje okazywać czułość i miłość swojej partnerce. W końcu dochodzi do rozpadu związku.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty