Latający lampion życzeń – marzenia w niebie

latający lampion życzeń

Latający lampion życzeń w ostatnim czasie zyskał znaczenia pewnej rozrywki i wiele osób zapomniało jego pierwotne zadanie. W Chinach ludzie wierzą, że latające lampiony grają rolę przenosiciela życzeń do kosmosu. Z tym są zgodni i znawcy feng shui.

Jak zrobić latający lampion życzeń?

Można wykorzystać zwyczajne balony, alboż latarki. Co dotyczy koloru to idealny wariant – różowy, czerwony, żółty, czy biały. Latający lampion życzeń można zrobić swoimi rękami, czy już kupić gotowy, tylko dodać kilka ważnych detali. Weź nowy długopis i napisz na lampionie własne życzenie. Można również napisać go na kawałku papieru i przywiązać do taśmy. Ważne, żeby życzenie wyłożyło się krótko i konkretnie. Staraj się pisać maksymalnie wyraźnie, żeby litery nie były bardzo drobne. Odpuszczając lampion do kosmosu, człowiek przyzywa szczęście i powodzenie.

Najlepsze miejsce – jak najdalej od miasta, gdzie nie będzie żadnych energetycznych i mechanicznych przeszkód. Śledź za lampionem, wykonującym życzenie, dopóki on nie zaginie z pola widzenia.

Po tym rekomenduje się zapomnieć o życzeniu, ponieważ ono już jest dostarczone do Wyższych sił i oni przystąpili do jego realizacji. Jeśli nie zrobić tego, to przeżycia stworzą niewidzialne bariery na drodze do spełnienia życzenia. Ważne jest, aby rozpocząć rytuał tylko wtedy, gdy istnieje przekonanie, że wszystko na pewno się uda.

Noworoczna magiczna kula życzeń

Żeby zbyło się życzenie należy kupić trzy nowe kule i przeprowadzić specjalny rytuał. Ich kolor musi bezpośrednio zależeć od własnych lampion życzeńpragnień. Jeśli chce się materialnych dóbr to należy wybierać ozdobę zielonego koloru. Kiedy życzenie jest związane z romantyką i miłością to kule powinny być czerwone. Kule fioletowego i błękitnego koloru są przeznaczone do spełnienia marzenia w sferze duchowej. Zanim powiesić ozdoby na choinkę należy każdą kulę potrzymać w ręce i złożyć na nie swoje życzenie. Im silniejsze marzenia, tym powyżej ozdoba musi znajdować się na choince. Za trzy godziny do północy rozmieść się u choinki i medytuj na kuli. Wizualizuj swoje marzenia, wyobrażaj, że one już zostały spełnione. Po tym obowiązkowo podziękuj wszechświatowi i kiedy gong będzie wybijać północ obowiązkowo jeszcze raz wspomnij o swoich życzeniach. Kiedy będziesz patrzyć na kule warto wspominać o medytacji i o wypróbowywanych emocjach. Zdejmując ozdoby z choinki należy im podziękować za pomoc w realizacji życzeń.

 
Powiązane artykuły:
Jak poprawnie zrobić tablicę marzeń swoimi rękami?
W tym artykule opowiemy o tym, jak samodzielnie zrobić tablicę wizualizacji pragnień, żeby za pomocą materializacji myśli zbliżyć moment, kiedy marzenia i cele staną się rzeczywistością.
Drzewo życzeń, czyli spełnienie wszystkich marzeń
Po to, żeby życzenia wykonywały się, koniecznie poprawnie ich przedstawiać, konkretyzując pożądane i wizualizować końcowy wynik. Ten artykuł opowie o pieniężnym drzewie, zdolne przyciągnąć pożądane.
Symbol powodzenia, czyli przedmiot przynoszący szczęście
W tym artykule porozmawiamy o powodzeniu i symbolach, którym są przypisane magiczne właściwości przyciągać do życia ich władców -powodzenie i finansową pomyślność. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Przyciąganie powodzenia – psychologiczne i magiczne sposoby
Oprócz umysłowej i fizycznej pracy przyciągnąć powodzenie do swojego życia pomogą magia i psychologia sukcesu. Proste życiowe ustawienia i nieskomplikowane magiczne rytuały pomogą w tym.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty