Lawenda, cynamon, bergamotka i jeszcze 8 zapachów, które zmienią Twoje życie na lepsze

Wiele z nas stosuje aromaterapię nie tylko ze względu na niesamowite zapachy, które wypełniają nasz dom, ale również wykorzystujemy olejki eteryczne do poprawy psychicznego i fizycznego samopoczucia. Jednak nie wszyscy wiemy, że niektóre zioła i rośliny przyciągają obfitość, bogactwo, miłość i sukces.

Rzesza zwolenników olejków eterycznych z każdym rokiem staje się coraz większa. A to wszystko dlatego, że większość z nich korzystnie wypływa na nasze zdrowie i zmienia nasze życie na lepsze. Chodzi przede wszystkim o obfitość, sukces, miłość i szczęście. W niniejszym zestawieniu popularne zioła i rośliny, które przyciągają bogactwo i sukces w Twój dom.

1. Paczula

Paczula

Korzenny i ciepły zapach paczuli podoba się wielu dziewczynom. Charakterystyczny zapach paczuli wykorzystywany jest w przemyśle perfumeryjnym od bardzo dawna. Olejek z paczuli nie tylko pobudza, ale również poprawia humor. W dodatku zapach paczuli przyciąga pieniądze i dobrobyt, pomaga spotkać swoją połówkę.

2. Cynamon

cynamon

Cynamon jest niezastąpionym pomocnikiem w kuchni podczas przygotowania różnych smakołyków. Wiele kobiet bardzo lubi zapach tej przyprawy i nie ma w tym nic dziwnego. Olejek cynamonowy ma działanie pobudzające i tonizujące. Specjaliści od aromaterapii przekonują, że zapach cynamonowy zapewnia szczęście i pomyślność w sprawach finansowych, sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i pomaga zachować dobre nastawienie.

3. Werbena

Werbena

Istnieje przekonanie, że werbena jest najlepszą rośliną na przyciąganie pieniędzy, obfitości materialnej i szczęścia. Pobudza nas do działania, pomaga poradzić sobie z czarnymi myślami. Jeśli miałeś ciężki dzień, to zrelaksować się i odstresować pomoże ci niesamowity zapach werbeny. Olejek z werbeny ma przyjemny cytrynowy zapach, który wpływa relaksująco na nasz układ nerwowy, pomaga w leczeniu bezsenności, więc jeśli wieczorem wypełnisz nim swój pokój, to na pewno będziesz dobrze spać, a rano obudzisz się pełen sił i energii.

4. Lawenda

lawenda

Jeszcze w dawnych czasach ludzie wykorzystywali lawendę do przepędzenia złych duchów i przyciągania miłości i obfitości. Później się okazało, że łagodny zapach lawendy działa kojąco na układ nerwowy, uspokaja psychikę, daje poczucie odprężenia, redukuje stres. W dodatku lawenda przyciąga obfitość, dostatek, pieniądze i szczęście.

5. Cedr

cedr

Cedr często jest wykorzystywany do przyciągania pieniędzy i dostatku. W dodatku zapach cedru działa pobudzająco na nasze zmysły i jest niezwykle silnym afrodyzjakiem. Pobudza do czerwoności i zwiększa ochotę na seks. Jeśli chcesz przywrócić namiętność do swego związku, to radzimy ci sięgnąć po balsamiczno-drzewny zapach drewna cedrowego.

6. Bergamotka

Bergamotka

Jeśli jesteś zwolennikiem aromaterapii, to na pewno wiesz, że bergamotka przyciąga pieniądze, zapewnia pomyślność finansową. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów i kontrahentów, to musisz skropić ściany biura i umowy olejkiem z bergamotki, który pomoże pomnożyć to, co już mamy. W dodatku olejek poprawia humor, przyciąga pozytywną energię, tonizuje i pobudza do działania.

7. Storczyk

Storczyk

Storczyk jest silnym afrodyzjakiem, który podnosi kobiecą energię i pomaga spotkać idealnego partnera seksualnego. Olejek zapachowy zwiększa ochotę na seks i pobudza libido. W dodatku redukuje stres, zmęczenie, przyciąga obfitość i dobrobyt.

8. Mięta pieprzowa

Mięta pieprzowa

Mięta pieprzowa ma wiele właściwości prozdrowotnych. Działa łagodząco nie tylko na migreny i ataki złości i agresji, ale również pomaga nastawić się na pracę. Należy okadzić miętą pieprzową pomieszczenie, w którym będzie odbywać się ważne spotkanie z kontrahentami, którzy pod wpływem magicznego zapachu podpiszą każdą umowę.

9. Pomarańcza

Pomarańcza

W Chinach pomarańcza jest symbolem obfitości i dobrobytu. Właśnie dlatego olejek pomarańczowy przyciąga pieniądze i dostatek. Należy go stosować do przyciągania pieniędzy, zawodowego sukcesu i pomyślności. Dodatkowo olejek pomarańczowy przyciąga miłość, pobudza zmysły, pomaga zmienić swoje życie na lepsze.

10. Sosna

Sosna

Olejek sosnowy jest wspaniałym pomocnikiem dla tych, którzy cierpią na depresję, przewlekły stres, zmęczenie, są zniechęceni i załamani. W dodatku olejek sosnowy przyciąga pieniądze i obfitość. Jeśli jesteś pracownikiem umysłowym, to koniecznie musisz się zaopatrzyć w taki olejek, który pomoże poprawić swoją efektywność w pracy i zwiększyć wydajność mózgu.

11. Olejek neroli

Olejek neroli

Zapach olejku neroli wykazuje silne działanie antydepresyjne. Osoby, cierpiące na depresję, apatię, mające skłonności samobójcze powinny wdychać zapach olejku neroli. Dodatkowo zwiększa ochotę na seks i rozpala namiętność. Zapach olejku przyciąga pieniądze, sukces i szczęście.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty