Lekcje stylu
18 odważnych kreacji Rihanny, które więcej odsłaniają, niż zasłaniają
18 odważnych kreacji Rihanny, które więcej odsłaniają, niż zasłaniająPiosenkarka Rihanna należy do grona osób, które nie wiedzą czym jest wstydliwość i nieśmiałość. Ślicznotka z Barbados często uczestniczy w odważnych sesjach zdjęciowych, lubi się opalać nago i nie lubi bielizny. Możecie sobie wyobrazić, co ona eksponuje publiczności!
Ubrana czy raczej rozebrana? 22 zdjęcia, które są niezbitym dowodem na to, że Kim Kardashian uwielbia prześwity
Ubrana czy raczej rozebrana? 22 zdjęcia, które są niezbitym dowodem na to, że Kim Kardashian uwielbia prześwity Kim Kardashian uwielbia styl naked dresses. Często zakłada kreacje, które raczej pokazują i eksponują, niż ukrywają. Coraz częściej widujemy celebrytkę bardziej rozebraną niż ubraną.
Czym jest dzianina dżersej?
Duża ilość damskiej odzieży, którą szyją z dzianiny dżersej, jest ukochaną dla wielu kobiet. I to nic dziwnego, przecież plusów w tym materiale jest mnóstwo, a o niektórych z nich z zadowoleniem opowiemy w tym artykule.
Jak rozciągnąć kalosze gumowe?
Sposoby rozciągnąć gumowe obuwie są, lecz nie ma gwarancji, że ona zachowa swoją nową formę. Chociaż spróbować podgonić po nodze upatrzone sobie buciki zazwyczaj można i nawet należy. Nie znacie jak? Opowiemy!
Idealny wygląd, czyli umiejętność prezentowania siebie
Każda z nas marzy, żeby ona miała idealny wygląd zewnętrzny. Lecz nie wszyscy rozumieją dwie rzeczy: po pierwsze u każdego człowieka swoje pojęcia "ideału", i po drugie na naszej planecie nie ma kobiety z absolutnie idealnym wyglądem.
Wzory skandynawskie – oryginalna decyzja na zimę
Wzory skandynawskie – oryginalna decyzja na zimę

Skandynawskie wzory weszły do mody niedawno, lecz z roku na rok z przyjściem zimy ich popularność rośnie. To nie mogli nie zauważyć designerzy, toż dziś proponują ogromną ilość odzieży, obuwia i nawet akcesoriów ze skandynawskimi wzorami.

Wełna merynosów – co to jest?
Wełna merynosów – co to jest?

Wyroby z wełny merynosa mają wysoką wartość dzięki unikalnym właściwościom tego naturalnego materiału. Odzież, sypialne tekstylia, spodnie i wiele innych rzeczy z wełny merynosa mają ogromny popyt wśród ludzi różnego wieku.

Kolor beżowy ciemny – powściągliwa elegancja stylu
Kolor beżowy ciemny – powściągliwa elegancja stylu

Beżowy kolor dla wielu kobiet jest jednym z ukochanych. I to nic dziwnego, przecież on zdolny być jak podstawą obrazu, tak i jego rodzynkiem. Do tego, że ciemno-beżowy kolor świetnie wygląda i w rzeczowej odzieży, i w ulicznym stylu.

Co to jest styl unisex – czyli jak wyglądać elegancko i bezpretensjonalnie?
Co to jest styl unisex – czyli jak wyglądać elegancko i bezpretensjonalnie?

Wątpliwe czy dziś można spotkać dorosłego człowieka, który by nigdy nie słyszał słowa "unisex". Z innej strony, to absolutnie nie oznacza, że każdy z nas poprawnie rozumie, co kryje się za tym, zdawało się by, prostym pojęciem.

Jesienna sesja zdjęciowa w lesie – najlepsze ujęcia na łonie przyrody
Jesienna sesja zdjęciowa w lesie – najlepsze ujęcia na łonie przyrody

Farby przyrody czasami natężają wyobraźnię swoją pięknością, zwłaszcza w jesienny czas. Ta pora jest idealnym okresem dla przeprowadzenia sesji zdjęciowej. I dla fotografowania jest uważana za najbardziej piękne miejsce leśna miejscowość.

Kimono damskie – różne rodzaje kimona japońskiego
Kimono damskie – różne rodzaje kimona japońskiego

Kimono - to tradycyjny strój japońskich kobiet, który w nasze dni zakłada się tylko w szczególnych wypadkach. Również istnieją współczesne interpretacje tej sukni takie jak chałaty, żakiety, bluzy i tak dalej.

Jak rozciągnąć za małe balerinki? Czyli skuteczne sposoby na niewygodne buty
Jak rozciągnąć za małe balerinki? Czyli skuteczne sposoby na niewygodne buty

Jak okazało się, rozciągnąć ulubione balerinki nie jest skomplikowane. Główne w tym wypadku nie panikować, a pamiętać o żeńskiej chytrości, którą warto zastosować w tej sprawie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty