Lekcje stylu
Jeśli spojrzeć na kolekcje współczesnych projektantów mody, to nie ma nic dziwnego w tym, że dziś coraz częściej widzimy na ulicach naszych miast dziwnie ubrane osoby. Często nie jesteśmy przygotowani na to, co możemy zobaczyć...
Każdy z nas z dnia na dzień odrobinę się zmienia. Jeśli natomiast będziesz miała szczęście i zostaniesz zaproszona do pracowni stylisty Konstantina Bogomolova, to zmieni cię nie do poznania. Patrząc na zdjęcia "przed" i "po" w niektórych przypadkach trudno uwierzyć, że to te same osoby.
Futra, noszone od wieków, odchodzą do lamusa. Słynne domy mody coraz częściej rezygnują z futer zwierzęcych. Na półkach sklepowych coraz rzadziej można zobaczyć norki, lisy, króliki, jenoty i kożuszki.
Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają zakupy. Często wydają na nie kupę kasy, przekraczając limit. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób na oszczędzanie na zakupach?
Większość z nas stara się właściwie wykorzystywać pieniądze. Wysoka cena czasami może zniechęcić do kupowania towaru, zwłaszcza jeśli oszczędzasz, jednak czasami warto zainwestować w drogie rzeczy.
Reklama nie zawsze jest perfekcyjna i mamy kilka niezbitych dowodów na to. W niniejszym zestawieniu spektakularne wpadki reklamowe.
Dziś projektanci, którzy mają szerokie pole do popisu i mogą realizować każdy projekt, który przyjdzie im do głowy, zdecydowanie przesadzili. Mamy dla ciebie 20 ciuchów, które są kwintesencją głupoty i ekstrawagancji.
Amerykańscy naukowcy na podstawie różnych badań doszli do wniosku, że nasz obuwniczy styl to przede wszystkim wskazówka, jacy jesteśmy. Pozbierali wnioski razem i okazało się, że nasze buty świadczą o nas.
Jeszcze kilka lat temu pęknięte, podarte dżinsy były skazane na śmietnik. Dziś natomiast podarte spodnie to popularny trend.
Plama na ulubionym sweterku lub inne zabrudzenia? Nie dołuj się i nie wyrzucaj ich od razu do śmietnika. Zanim przerobisz je na ścierki, poznaj kilka skutecznych i prostych trików na uratowanie zniszczonych ciuchów.
Ładne, ale nie wygodne – i nie chodzi wcale o szpilki i sukni wieczorowe z kryształkami. W szafie każdej dziewczyny są rzeczy, które lepiej nigdy nie wkładać. W niniejszym zestawieniu niepraktyczne trendy i modowe błędy, których popełniania należy unikać.
Wygląda na to, że przysłowie "Jak cię widzą, tak cię piszą", obecnie dotyczy nie tylko wyglądu zewnętrznego człowieka, ale również innych dziedzin życia. Producenci towarów chętnie z tego korzystają.
Zimny sezon – to okres, kiedy najczęściej nasz humor i samopoczucie zależy od odzieży. Dlaczego mówią, że skąpy dwa razy płaci? Ponieważ tanie ubrania szybko się niszczą, więc częściej musisz kupować nowe.
Krissy Elisabeth – jedna z tych dziewczyn, które zdobyły popularność dzięki sieci społecznościowej Instagram. Jednak w odróżnieniu od innych, konto jest poświęcone nie dziewczynie, a jej przepięknym włosom.
W najbardziej znanym sklepie internetowym AliExpress można znaleźć wiele różnych rzeczy, na przykład symulator zmarszczek, podświetlenie do smartfona i tak dalej. Cieszy to, że zapłacisz za nie tylko kilka dolarów.
Myślisz, że to tylko teraz, w dobie szalonej konkurencji, bez kreatywnej reklamy trudno sprzedać swój towar? Właśnie że nie, bo 40, 50, a nawet 60 lat temu producenci też musieli stawać na rzęsach, aby przyciągnąć klientów. I najlepiej z tym poradzili sobie kolorowe plakaty!
Dziś większość z nas myśli, że modne ciuchy kupują tylko dziewczyny, które mają obsesją na punkcie mody i lifestyle’owych magazynów, reszta ludzi natomiast traktuje odzież jako jedynie okrycie ciała. Niestety to jedynie mit, stworzony przez tych, kto nie umie dobierać ubrań.
Każda modelka przeżywa wzloty i upadki. Jeśli projektant mody ma bujną wyobraźnię, to upadki zdarzają się częściej niż wzloty.
Wydaje ci się, że modelki zawsze wyglądają idealnie, ponieważ nad ich lookiem pracują całe sztaby ludzi – fryzjerów, makijażystów, stylistów, speców od wizerunku? Nic bardziej mylnego. Znają kilka sekretów, dzięki którym zawsze wyglądają promiennie.
Podczas kolejnych zakupów znowu kupiłaś ubrania, które nigdy nie włożysz? Na pewno każda dziewczyna ma do czynienia z takim problemem, który można z łatwością rozwiązać, jeśli znasz kilka skutecznych trików.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty