Lekcje stylu
Dzisiaj Megan Markle jest nowym wzorcem nienagannego stylu. Każdy jej wizerunek trafia na okładki magazynów, rozpatruje się przez krytyków do drobiazgów i dostaje chwalebne opinie. I nic dziwnego – jako wzór do naśladowania wybrała samą księżną Dianę!
Wszyscy wiemy, że piękno leży w oku patrzącego. Czyimś ideałem piękna jest Monica Bellucci, a inna osoba uwielbia Marilyn Monroe. Jednak w ostatnich latach zmiany w kanonach piękna nabrały znaczącego tempa, zwłaszcza w branży modelingowej.
Emanuele przynosi uśmiech na twarz każdego ze swoim ikonicznym i genialnym wyglądem stworzonym przy użyciu rzeczy, które znajdzie w domu.
Dla każdego z nas marka Victoria’s Secret – to coś magicznego i wyjątkowego, bielizna – marzenie, a Aniołki – bogini. Jednak jeśli na to wszystko spojrzeć z punktu widzenia pracownika kompanii, który każdego dnia widzi wory majtek, biustonoszy, strojów kąpielowych, etc. ...
Czasami mamy trudności z dobraniem odpowiedniej bielizny. A bywa tak, że kupiona bielizna albo jest za mała, albo odwrotnie, za duża. Jednak szkoda jej wyrzucić, bo wydaliśmy na nią sporo kasy. Mamy dla Ciebie kilka lifehacków, jak przechowywać i nosić biustonosz.
Manekiny mogą wydawać się nudne, ale to do momentu, dopóki ich nie dotknęła ręka kreatywnego człowieka. Proponujemy do obejrzenie zabawny zestaw.
Gwiazdy w swoim dążeniu do tego, aby wyglądać stylowo i niepowtarzalnie, czasami przesadzają. I nie ma nic złego w tym, aby nieco z nich się pośmiać. Emanuele Ferrari z Novara zyskał popularność po tym, gdy zaczął parodiować gwiazdy.
Szata zdobi człowieka. Każdy z nas doskonale wie, że nasz wygląd jest podstawowym narzędziem w tworzeniu dobrego pierwszego wrażenia. Właśnie dlatego wiele celebrytek jeszcze na początku swojej kariery zdecydowało się na radykalną zmianę imagu.
Śmieszne fasony, nieudane dekolty, nagie kreacje i okropne kolory – widzowie tegoroczną 71.edycję będą kojarzyć nie tylko z najlepszymi filmami, prestiżowymi nagrodami i tradycyjnymi niepowtarzalnymi kreacjami...
Dziś modne magazyny i internet dostarczają nam mnóstwo informacji na temat modnych trendów, więc trudno jest nie ulec pokusie i nie włożyć na siebie coś ultra modnego.
Być może już słyszałeś o Jonathanie Strykerze. Przebiera się za różnych bohaterów filmowych. Całkiem niedawno zademonstrował swoim fanom nowe cosplaye.
Niebawem lato, więc mamy jeszcze kilka dni na to, aby kupić strój kąpielowy. W niniejszym artykule nie będziemy opisywać nowych trendów plażowych. Chcemy natomiast ostrzec przed nieudanym zakupem.
Projektanci potrafią wyczarować modowe cuda, nad którymi rozmarza się niejedna kobieta. Czasem jednak ich wyobraźnia prowadzi ich o krok za daleko i wtedy powstają najgorsze kreacje, o których chcemy jak najszybciej zapomnieć.
Modne trendy zmieniają się każdego roku. Z taką samą szybkością zmieniają się kreacje łyżwiarek figurowych. W niniejszym artykule przykłady tego, jak się zmieniały stylizacje łyżwiarek figurowych, zaczynając od roku 1948.
Wydaje się, że dziś świat mody jest otwarty dla wszystkich i dziewczyny z niestandardową urodą, plus size, kobiety chorujące na albinizm są bardziej rozchwytywane niż modelki z wymiarami 90-60-90.
Jeśli chcesz zobaczyć i zrozumieć czym jest oryginalność, wtedy pójdź do metra, ponieważ nastąpiła era hipsterów. Dla tych ludzi kreatywność i oryginalność jest na pierwszym miejscu.
Dziś elegantki i przystojniaki mogą kupić dowolne ubranie – do wyboru, do koloru. Jednak niektórzy z nich uważają, że rozmiar wcale nie ma znaczenia i kierują się jedyną zasadą "chcę właśnie to!"
Praktycznie każda dziewczyna w szafie ma rzeczy, które zawsze pozostają na szczycie popularności. Pojawiając się raz, stały się niezmienne w świecie mody.
Nie rozumiesz, dlaczego twoi znajomi myślą, że jesteś dużo starsza od swojego prawdziwego wieku? W rzeczywistości po prostu nie prawidłowo nakładasz makijaż, wybierasz nie te ubrania i popełniasz kilka błędów, które łatwo naprawić.
Każdy człowiek ma własne spojrzenie na to, co jest modne i czasami chęć wyróżnienia się z tłumu kończy się prawdziwą wpadką, z której śmieją się otaczający.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty