Lekcje stylu
Szata zdobi człowieka. Każdy z nas doskonale wie, że nasz wygląd jest podstawowym narzędziem w tworzeniu dobrego pierwszego wrażenia. Właśnie dlatego wiele celebrytek jeszcze na początku swojej kariery zdecydowało się na radykalną zmianę imagu.
Śmieszne fasony, nieudane dekolty, nagie kreacje i okropne kolory – widzowie tegoroczną 71.edycję będą kojarzyć nie tylko z najlepszymi filmami, prestiżowymi nagrodami i tradycyjnymi niepowtarzalnymi kreacjami...
Dziś modne magazyny i internet dostarczają nam mnóstwo informacji na temat modnych trendów, więc trudno jest nie ulec pokusie i nie włożyć na siebie coś ultra modnego.
Być może już słyszałeś o Jonathanie Strykerze. Przebiera się za różnych bohaterów filmowych. Całkiem niedawno zademonstrował swoim fanom nowe cosplaye.
Niebawem lato, więc mamy jeszcze kilka dni na to, aby kupić strój kąpielowy. W niniejszym artykule nie będziemy opisywać nowych trendów plażowych. Chcemy natomiast ostrzec przed nieudanym zakupem.
Projektanci potrafią wyczarować modowe cuda, nad którymi rozmarza się niejedna kobieta. Czasem jednak ich wyobraźnia prowadzi ich o krok za daleko i wtedy powstają najgorsze kreacje, o których chcemy jak najszybciej zapomnieć.
Modne trendy zmieniają się każdego roku. Z taką samą szybkością zmieniają się kreacje łyżwiarek figurowych. W niniejszym artykule przykłady tego, jak się zmieniały stylizacje łyżwiarek figurowych, zaczynając od roku 1948.
Wydaje się, że dziś świat mody jest otwarty dla wszystkich i dziewczyny z niestandardową urodą, plus size, kobiety chorujące na albinizm są bardziej rozchwytywane niż modelki z wymiarami 90-60-90.
Jeśli chcesz zobaczyć i zrozumieć czym jest oryginalność, wtedy pójdź do metra, ponieważ nastąpiła era hipsterów. Dla tych ludzi kreatywność i oryginalność jest na pierwszym miejscu.
Dziś elegantki i przystojniaki mogą kupić dowolne ubranie – do wyboru, do koloru. Jednak niektórzy z nich uważają, że rozmiar wcale nie ma znaczenia i kierują się jedyną zasadą "chcę właśnie to!"
Praktycznie każda dziewczyna w szafie ma rzeczy, które zawsze pozostają na szczycie popularności. Pojawiając się raz, stały się niezmienne w świecie mody.
Nie rozumiesz, dlaczego twoi znajomi myślą, że jesteś dużo starsza od swojego prawdziwego wieku? W rzeczywistości po prostu nie prawidłowo nakładasz makijaż, wybierasz nie te ubrania i popełniasz kilka błędów, które łatwo naprawić.
Każdy człowiek ma własne spojrzenie na to, co jest modne i czasami chęć wyróżnienia się z tłumu kończy się prawdziwą wpadką, z której śmieją się otaczający.
Znane gwiazdy indyjskie – to przede wszystkim gwiazdy Bollywood albo komicy. Ten chłopak jest całkiem inny.
Cosplay – nowoczesne i oryginalne hobby. Zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych przebieranie się za postaci z mangi, anime, gier komputerowych i filmów popularne w kulturze japońskiej.
Jeszcze całkiem niedawno uważaliśmy, że modny człowiek – to osoba, która naśladuje innych, zna wszystkie najnowsze trendy.
Nie każdy potrafi prawidłowo dobierać ubrania. Nie chodzi o stylowe ubieranie się. Wyglądać efektownie i pociągająco jest o wiele prościej.
Rzeczy sławnej marki są prestiżowe. Pomagają podkreślić status i doskonały smak. Poniżej dowiesz się, które znane na całym świecie marki są najbardziej cenione przez konsumentów.
Kim Kardashian ma realną konkurentkę, która zdecydowanie zdeklasowała jej pośladki.
Masz obsesję na punkcie obuwia? Jeśli masz więcej niż pięć par butów, to właśnie tak jest. Nawet jeśli nie dostajesz szału na widok fajnych butów, warto spojrzeć na buty w niniejszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty