Lekcje stylu
Wyglądać po królewsku nietrudno, i w tym można się upewnić, znając sekrety, które wykorzystuje Meghan. Kilka akcentów w makijażu, fryzurze i ubraniu – i można śmiało wyruszać na poszukiwanie księcia z bajki.
Każdy dzień widzimy dziesiątki różnych logo. Do wielu z nich jesteśmy przyzwyczajeni, na niektóre patrzymy z podziwem i szczerym zainteresowaniem.
Cóż, mamy już za sobą ceremonie rozdania nagród i festiwale filmowe, więc możemy zrobić podsumowanie. Najlepsze stylizacje gwiazd już zostały wyróżnione, teraz kolej na wpadki modowe.
Wszystkie dziewczyny bardzo lubią obserwować mamy, kiedy te robią poranną toaletę lub szykują się na imprezę. Bo przecież malowanie oczu tuszem, ust szminką, paznokci lakierem i zakładanie nowych butów na obcasie – to prawdziwa tajemnica, do której chce się dołączyć. I dopóki dorośli nie widzą, to…
Wydaje się, że już przyzwyczailiśmy do ciągle zmieniającej się mody i eksperymentów stylistów nad wyglądem kobiet. Jednak golenie brwi do tej pory było uważane za dość awangardowe rozwiązanie. Okazuje się, że ten trend ma długą i rozbudowaną historię.
Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie i pociągająco, aby się podobać nie tylko sobie, ale również swojemu ukochanemu. Faceci zawsze zwracają uwagę na ręce i paznokcie przedstawicielek płci pięknej.
Wszyscy doskonale wiemy, że Jej Królewska Mość zna się na modzie. Uwielbia stroje w jaskrawych, nasyconych kolorach – cytrynowy, miętowy, fuksja i za każdym razem jej parasol współgra z kolorystyką kreacji.
Planujesz zakupy, aby dobrać kilka jesiennych looków? Wtedy koniecznie musisz się zapoznać z modnymi trendami, które zdominowały wybiegi.
Wygląda na to, że ostatnio projektanci cierpią na brak weny, ponieważ po prostu kopiują kreacje bohaterów disneyowskich. Nie wierzysz? Zobacz sama!
Dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Jej imię kojarzy się z elegancją, kobiecością i naturalnym urokiem. Z roku na rok jest coraz piękniejsza. W niniejszym artykule zobaczymy, jak ewoluowała uroda pięknej księżnej Cambridge.
Aby pozostać popularnymi, znane firmy muszą być zgodne ze światowymi tendencjami. Aby to zrobić, okresowo przeprowadzają rebranding, który niekiedy wpływa na główny emblemat. Teraz zobaczymy, jak działa czas.
Jeśli masz wyczucie stylu i zmysł modowy, to nie potrzebujesz żadnych stylistów. Jeśli myślisz, że celebrytki nie poradzą sobie bez porad specjalistów ds.mody, to bardzo się mylisz. W niniejszym zestawieniu gwiazdy, które same dbają o swój wygląd.
Ostatnio moda jest bardzo demokratyczna i dlatego na kobietach można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Niestety nie wszystkie nowości z tej branży zrozumiałe są mężczyznom i w naszym artykule wyjaśnimy, dlaczego z niektórych rzeczy panienkom warto zrezygnować.
Mówi się, że wszystko nowe – to dobrze zapomniane stare, ale bohaterce naszego postu udało się udowodnić odwrotne. Nie uwierzysz, ale każdego dnia w jej ręce trafiają stare, wypaczone i zużyte rzeczy, które ona przeszywa tak, że okazują się lepsze od prac projektantów!
Niewątpliwie są firmy, których nazwa tworzyła się przez długi czas (od sześciu miesięcy do kilku lat). Ale czy wiesz, że nazwy wielu światowych marek powstały w ułamku sekundy?
Co może popychać człowieka w dążeniu do bycia podobnym do zabawki? Lulu Hashimoto radykalnie zmieniła swoje życie i przemieniła się w lalkę!
Lód się złamał, a dziś modne "przykazania" naszych matek i babć nie są aktualne. Możemy pozwolić sobie na manicure i pedicure w różnych kolorach, na buty nie harmonizujące z sukienką, a nawet na torebkę (o Boże!) nie w tonacji butów. Ale wciąż istnieje 7 zasad, które już dawno stały się przestarzałe i nadal je stosujemy!
Świat jest pełen niezwykłości, które nie muszą być oddalone od nas o setki kilometrów. Otaczają nas przedmioty fascynujące i ciekawe, które mogą poprawić nam humor i wywołać uśmiech na twarzy.
Tylko nie mów, że nie obserwujesz życie członków rodziny królewskiej, w szczególności ślicznotki Megan Markle i niemniej uroczej Kate Middleton? A wiesz, że była gwiazda hollywoodzka zna wiele tajemnic dbania o swoją powierzchowność?
Dzisiaj Megan Markle jest nowym wzorcem nienagannego stylu. Każdy jej wizerunek trafia na okładki magazynów, rozpatruje się przez krytyków do drobiazgów i dostaje chwalebne opinie. I nic dziwnego – jako wzór do naśladowania wybrała samą księżną Dianę!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty