Lęki i fobie
Wiele osób boi się latać samolotem i wśród tych wielu dużo jest z płci męskiej. Jeśli wypadek aerofobii jest nieuruchomiony to można skorzystać z wesołych sposobów z neutralizacji takiego lęku. Lecz warto powędrować do psychologa.
Kliniczny lęk przed kotami - dosyć rzadkie, psychiczne naruszenie. Lecz ludziom, co cierpią na te fobię, od tego faktu nie jest lżej, ponieważ praktycznie nikt nie rozumie, jak można do panicznego napadu, czy nieprzytomności bać się malutkiego kociątka.
Wiele współczesnych osób mogą wypróbowywać niepokój i wewnętrzną tremę, wezwane przez jawne, czy mętne lęki. Pozbyć się od tego nieprzyjemnego stanu można samodzielnie albo skorzystawszy z rad psychologów.
Przemoc emocjonalna nie zostawi ran, podobnie do strony fizycznej. Lecz z jej pomocą udowodnić człowieka "do rączki" można o wiele szybciej. I zwłaszcza jest straszne, kiedy to odbywa się w rodzinie.
Lęk śmierci należy do kategorii najbardziej rozpowszechnionych. W tym artykule opowiemy o symptomach i przyczynach powstania tanatofobii i sposobów pozbawienia tej strasznej fobii.
Znajome jest to uczucie, kiedy nie znajdujesz sobie miejsca, a w piersiach stwarza się gomółka czy próżnia, która gryzie i zmusza serce bić trochę szybciej. Lecz co robić z uczuciem alarmu i skąd on bierze się, niestety nie zawsze rozumiemy.
Śmierć kliniczna - zjawisko, które zdarza się nieczęsto. Lecz w lekarskiej praktyce podobnych wypadków dosyć dużo. Przyczyn dla powstania tego stanu istnieje wiele. Zresztą, jak i świadczeń dziwnych widzeń pacjentów. Na czym polegają oznaki klinicznej śmierci i o czym mogą opowiedzieć ci, którzy ją przeżyli?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty