Liczba 13 w numerologii – znaczenie liczb karmicznych

liczba 13 w numerologii

W numerologii liczba 13 jest problematyczną. Z nią wiąże się duża liczba uprzedzeń, ale najczęściej one mylą się z rzeczywistością. Współczesna nauka rozpatruje liczby jako uproszczony kod, który zawiera pewne informacje.

Co oznacza liczba 13 w numerologii?

Ludzie, którymi rządzi ta magiczna liczba są uzdolnieni intelektualnie, mają intuicję i prężny umysł. Oni bardzo łatwo i szybko się uczą i praktycznie z każdą pracą radzą sobie w krótkim czasie i bez większego wysiłku. Osoby, którymi zarządza liczba 13 mają możliwość osiągnięcia wielkiego sukcesu, ale tylko pod warunkiem, że wezmą się w garść. Tacy ludzie są bardzo ambitni i nigdy nie spoczywają na laurach.

W sferach emocjonalnej i seksualnej liczba 13 charakteryzuje się sprzecznościami. Z pozoru tacy ludzie są pewni siebie, swoich działań, stałych przekonań osobistych, a w rzeczywistości potrzebują akceptacji i aprobaty. Potrzebują partnera, który pchałby ich do przodu. Znaczenie liczby 13 w numerologii również wiąże się z czwórką, która powstaje w podsumowaniu. Odgrywa ona ważną rolę w życiu. Człowiek urodzony pod tym numerem dość trudno przywiązuje się do innych, ale jeśli to się stało, on będzie wierny do końca swoich dni. W szczerość takich ludzi nie wolno wątpić. Seks jest dla nich tylko fizycznym zaspokojeniem swoich potrzeb, bez okazywania jakichkolwiek uczuć.

Aby osiągnąć szczęście, przedstawiciele liczby 13 potrzebują partnera, który będzie osobowością wszechstronną i interesującą. Najważniejsze dla nich – ramię, na którym można się wesprzeć. Również ukochany musi posiadać umiejętność szybkiego rozgonienia negatywnych i smutnych myśli człowieka. Przy tym tacy ludzie są liderami w życiu i w relacjach miłosnych też, więc obok nich musi być osoba, która będzie podążać za nimi bez zastanowienia.

 
Powiązane artykuły:
Symbolika liczb w życiu człowieka – co oznacza liczba 13?
W tym artykule opowiemy o tym, dlaczego liczbę 13 uważają za bardzo niesprzyjającą i skąd biorą swoje upływy, związane z diabelskim tuzinem. Również rozpatrzymy tą liczbę z punktu widzenia niektórych religii.
Liczba 7 w życiu człowieka, czyli portret numerologiczny według daty urodzenia
Na pewno wiele osób słyszało o wpływie liczb na los człowieka, które studiuje numerologia. Ten artykuł opowie o znaczeniu mistycznej liczby 7 i jego wpływie na swojego gospodarza.
Znaczenie liczb w życiu człowieka
Ten artykuł opowie o tym, jakie znaczenie mają liczby w życiu człowieka i jak one wpływają na nas. Dowiadujecie się o regułach rozliczenia liczby losu i o rozszyfrowywaniu tych znaczeń.
Numerologia kobiecego szczęścia - jaki jest mój numer?
Treść numerologii polega na tym, że wszystko w świecie wyrażono za pomocą cyfr, które współdziała z ludźmi na bioenergetycznym poziomie. Ich znaczenia pozwalają poznać informację, którą można wykorzystać na swoją korzyść.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty