Liczba 7 w życiu człowieka, czyli portret numerologiczny według daty urodzenia

liczba 7 w życiu człowieka

Wiele osób uważa, że liczba 7 jest szczęśliwą, ale dlaczego i skąd się wzięła taka opinia mało kto będzie w stanie wytłumaczyć. To stwierdzenie pojawiło się jeszcze w starożytności. Siódemka jest nie tylko mistyczną liczbą, ale i symbolem wszystkich religii. Na przykład z nią wiąże się powstanie takich sakralnych pojęć: siedem dni, siedem wielkich świąt, proroków, grzechów, itp. Duże znaczenie ma ta liczba w wizjonerstwie i astrologii.

Co oznacza liczba 7 w życiu człowieka?

Tą liczbą zarządza najbardziej niezwykła planeta – Saturn. Ludzie, którymi opiekuje się właśnie siódemka mają oryginalny światopogląd i twórcze myślenie. Ogólnie rzecz biorąc, ta liczba wywiera dość skomplikowany i czasami sprzeczny wpływ. Na przykład ludzie "siódemki" promieniują naturalnym magnetyzmem, ale przy tym często prowadzą odosobnione życie. Jak cyfra losu 7 ostrzega swojego właściciela, że w życiu będzie musiał zmierzyć się z różnymi przeszkodami. Tacy ludzie często wybierają zawód zupełnie nie odpowiadający ich predyspozycjom. Warto zauważyć, że oni mają umysł filozofa i często analizują nie tylko wydarzenia zachodzące wokół, ale i własne odczucia i myśli. Jeśli człowiek prawidłowo wybierze sferę działalności, to na pewno osiągnie sukces. Jest to możliwe dzięki myśleniu analitycznemu, sile woli i cierpliwości.

Mężczyźni i kobiety z liczby losu 7 często zostają kompozytorami, poetami, filozofami, itp. Aby znaleźć bardzo potrzebną inspirację, oni często potrzebują osamotnienia. Pod tą liczbą rodzą się magiczna liczba 7inteligentni i uroczy ludzie, jednak i poczucie własnej godności im nie jest obce. Warto zatrzymać się na negatywnych cechach "siódemki". Tacy ludzie często wchodzą w spory i wykazują swoją dumę. Przedstawiciele tej liczby losu są zbyt zamknięci i często traktują innych ludzi podejrzliwie, z dystansem i ostrożnością.

Magiczna liczba 7 często wiąże się z jakimiś tajemnicami. Według popularnej legendy siódmy syn siódmego syna będzie miał ogromną moc magiczną. Dla astrologów to doskonała liczba. Uważana jest za symbol powodzenia i świętości. Podczas wróżby warto wziąć pod uwagę to, że magia liczby 7 może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny charakter. Jeśli w karcie numerologicznej aktywności życiowej jest ta liczba, jest to wskazaniem na związek z siłami Wyższymi. Tacy ludzie mają zdolność do ochrony innych przed niebezpieczeństwem i obdarzenia ich mądrością i spokojem.

 
Powiązane artykuły:
Symbolika liczb w życiu człowieka – co oznacza liczba 13?
W tym artykule opowiemy o tym, dlaczego liczbę 13 uważają za bardzo niesprzyjającą i skąd biorą swoje upływy, związane z diabelskim tuzinem. Również rozpatrzymy tą liczbę z punktu widzenia niektórych religii.
Liczba 13 w numerologii – znaczenie liczb karmicznych
Z liczbą 13 jest powiązane mnóstwo zabobonów i ją uważają za negatywnie magiczną, lecz wszystko naprawdę idzie po innemu. Zabobony, w których figuruje ta liczba, dementują się numerologią, o czym i opowie nasz artykuł.
Znaczenie liczb w życiu człowieka
Ten artykuł opowie o tym, jakie znaczenie mają liczby w życiu człowieka i jak one wpływają na nas. Dowiadujecie się o regułach rozliczenia liczby losu i o rozszyfrowywaniu tych znaczeń.
Numerologia kobiecego szczęścia - jaki jest mój numer?
Treść numerologii polega na tym, że wszystko w świecie wyrażono za pomocą cyfr, które współdziała z ludźmi na bioenergetycznym poziomie. Ich znaczenia pozwalają poznać informację, którą można wykorzystać na swoją korzyść.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty