Linia bogactwa na dłoni - znaczenie linii bogactwa

linia bogactwa na dłoni

Każda linia na dłoni ma szczególne znaczenie. Dzięki skupionej i usystematyzowanej wiedzy, każdy człowiek może zrozumieć co oznacza rysunek na jego dłoniach. Linia bogactwa zazwyczaj znajduje się jedynie na prawej ręce. Szukać jej należy w centrum dłoni, gdzie linia głowy i losu jest przecinana przez trzecią, która tworzy trójkąt.

Znaczenie linii sukcesu i bogactwa na dłoni

Taki znak na swojej dłoni posiada nie każdy człowiek, może ona się pojawić w ciągu życia. Jeśli dziecko urodziło się w bogatej rodzinie to linia na jego dłoni może znajdować się już od samego urodzenia. W wypadku jeśli człowiek dzięki wysiłkowi i pracy osiąga stabilność materialną to na dłoni może się pojawić linia bogactwa.

Możliwe warianty linii bogactwa na dłoni:

  1. Jeśli człowiek osiągnął sukces dzięki swojemu rozumowi to znaczy na dłoni będzie linia w postaci odgałęzienia od rozumu i maleńkiego palca. Owy znak wskazuje na to, że człowiek ma zdolności przedsiębiorcze.
  2. Jeśli linia bogactwa znajduje się na linii losu i ona jest skierowana w kierunku palca wskazującego to znaczy, że człowiek może osiągnąć sukcesy w strefie społecznej i materialnej.
  3. Jeśli linia bogactwa na linii życia i są odgałęzienia – to symbol sukcesu. Jeśli odgałęzienia znajdują się na początku linii to oznacza, że człowiek jest pewny siebie.
linia bogactwa i powodzenia na dłoni
Jeśli kobieta chce mieć bogatego męża to na dłoni linia rozumu będzie zaokrąglona w kierunku palców.

W jaki sposób dokonać korekcji linii bogactwa na dłoni?

Wiadomo, że jest aktywna i pasywna ręka, na drugiej znajdują się linie świadczące o zdolnościach naturalnych. Na aktywnej dłoni linie odzwierciedlają zmiany, które zaszły w człowieku. Aby zmienić dowolną linię należy pracować nad sobą. Trzeba dokonać diagnostyki karmy, zrozumieć szlaki zmiany sytuacji i kroczyć do celu. Każdy istotny krok będzie odzwierciedlony na dłoni.

 
Powiązane artykuły:
Z jakiej ręki wróżą chiromanci - określenie „prawidłowej” ręki
W tym artykule opowiemy o tym z jakiej ręki wróżą chiromanci i którymi zasadami oni kierują się przy wyborze ręki dla wróżby,a także co ważne jest dla najbardziej prawidłowego i dokładnego tłumaczenia linii?
Chiromancja – znaczenie linii dzieci na dłoni
W tym artykule opowiemy o znaczeniach linii dzieci i o tym jak poprawnie tłumaczyć ich rozkład i wygląd zewnętrzny. W tym artykule dowiadujecie się o najbardziej rozpowszechnionych rodzajach linii dzieci i o tym, co o nich mówi chiromancja.
Co  oznaczają linie na dłoni?
Wiele osób chcą dowiedzieć się o swojej przyszłości, dlatego dość prosto spojrzeć na swoje ręce. W tym artykule opowiemy o znaczeniu linii na dłoniach, a także dowiadujecie się gdzie jaka linia się znajduje.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty